» »

html v phpBB forum

html v phpBB forum

egon master ::

Je to izvedljivo, da bi nekak vstavil reklamni banner(Iprom) oz. html kodo od tega banerja v PHPBB forum, ki je brezplačen?

meni nikak ne uspe:\
Dajmo, dajmo bolj živo

Elemen_T ::

Itak.

Če se prav spomnem imaš v administraciji možnost editiranja headerja. Mal poglej madona!
Ko boš pogledal in našel okno header, tja noter vstaviš html kodo od iproma. (jest ti garantiram miljone ej!)

egon master ::

sem probal-ne gre
Dajmo, dajmo bolj živo

Kami ::

Ja, da se.

Pač uredi v mapi templates potem tvoja tema datoteko overall_header.tpl pa tja vstavi banner :)

egon master ::

ne najdem nikjer za templates urejat...

če imaš kaj časa mi javi pa bi lahko skupaj probala-prosim:))
Dajmo, dajmo bolj živo

sverde21 ::

lej v root mapi je mapa templates, v tej mapi je vsaj ena mapa (subsilver), ki predstavlja ime teme/templatea ofn to mapo in noter je fajl overwall_header.tpl, to je v bistvu HTML fajl, ki ga PHP potem dopolni z podatki (tam kjer so {}) zdej pa lahk ti to datoteko urejaš tud v dreamwawerju in dodaš banner, in ko boš shranil, bi naj tam bil banner, če ne boš kaj narobe napisu.... za vsak slučaj naredi varnostno kopijo te datoteke, če boš želel še enkrat začeti znova...
<?php echo `w`; ?>

Tody ::

egon master ::

lej fora je v tem da nimam dostopa do teh podatkov...jaz sem mislo da bi nekak drugač...ne vem kak
Dajmo, dajmo bolj živo

Tody ::

ti bi jebao a da ti ne udze... ce nimas teh podatkov oz dostopa do njih potem nimaš kej delat....

gregy ::

offtopic

@Tody: ROFL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Banner v php bb forumu

Oddelek: Izdelava spletišč
6941 (941) Tody
»

Kako zamenjat logotip za v pbpBB forum?

Oddelek: Izdelava spletišč
8898 (834) Matri[X]

image gallery management system

Oddelek: Izdelava spletišč
211913 (1590) CWIZO
»

Integracija PhpBB v spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
251804 (1476) roli
»

PHPbb

Oddelek: Izdelava spletišč
8661 (614) Tr0n

Več podobnih tem