» »

saphhire x700 256 MB

saphhire x700 256 MB

meganboj ::

Zanima me če ima kdo to kartico in če se da flešat in v kaj in koliko ima navito
lp

macgajver ::

kartica je švoh tok da se sploh raj ne trud hitr prodej dokler je še kej uredna pa si kej bolšga nabau.razn če ti je vseeno in igraš pri nižjih resolucijah in slabših nastavitvah

ATI TOOL sI dej gor pa ti jo bo AVTOMATSKO sam do meje naviu.
tenstan krompir je pa zakon

meganboj ::

glede na to da sem mel prej con..3d 9550 se mi ta kartica zdi veliko boljša

MasterMiG ::

Ta hartica sploh ni tko švoh! Js jo mam (X700pro 256) in mi teče CoD2 na 4xAA in 1280x1024 popolnoma stabilno. Zdej jo sicer prodajam, ker mam X1800XL, ampak še vedno je to hvale vredna grafa. Čim se igraš z mehčanjem robov in malček višjimi resolucijami nabije 6600GT. Sva s frendom test delala, zato vem. Pa še 256MB rama ma, medtem ko ma 6600 le 128MB. Navija se pa nekak srednje, men je iz privzetih frekvenc 400/425 brez problema skočila na 505/525. Noben ne more rečt da je to slabo. Se pa ne da flashat v nč, je kar je. Iz tega jedra je to maksimum.
There is nothing to fear but the fear itself.

Legoless ::

Kolikor mi je znano je X700 slepa ulica pri ATIju. Tudi ne bi vedel, da bi se dalo na njej karkoli odklenit. GTO2 je Atijev favorit. :)

jest10 ::

Glede na to, da je nenavita X700 hitrejša od nenavite 6600 ni ravno tako švoh...

meganboj ::

MasterMiG kakšno hlajenje si uporabljal ko si to kartico navijal ,te privzete frekfence ki jih omenjaš 400/425 so pri meni drugačne 400/250 maš mogoče od katere druge firme kartico
lp

MasterMiG ::

S stock coolerjem se te karte ne da navijat, še nenavita je v med špilanjem glasna ko hudič. Drgač sm pa mel (in mam) AIW water cooling od Eddyja pa od revolteca bakrena rebrca na ramih prpopana. Mi je pa čudn, nemogoče je da maš sam 250 frekvenco.:\ To, od katerga proizvajalca je vpliva na frekvenco tja največ do 15%, ne pa za 100%. Drgač sm pa mel (in mam:P ) tole kartico: KLIK
There is nothing to fear but the fear itself.

macgajver ::

fantje brez veze navijat tako kartico k itak ni nevem kok dobra raj si pejte po
7800 gt zele se jo da dobit za 70.000.
tenstan krompir je pa zakon

meganboj ::

To je slika moje kartice samo da ni pro klik

ziviky ::

Sem lastik Sapphire 9600XT in ta kartica ima termo senzorcek tj. lahko vidim tepmeraturo GPU z ATI tools. Ali x700PRO ima isto zadevo?

MasterMiG ::

Lej, x700pro je naprednejši model od 9600xt, logično da ne more bit brez senzorja temperature. Je to moja prejšnja kartica, zdej je sicer v prodaji za 20k, tko da sm zihr. Pa temperaturo meri tut ramu, btw. Aja, pa tut obrate ventilatorja ti napiše:P
There is nothing to fear but the fear itself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje ATI grafičnih kartic

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152778 (1680) nuclear
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432181 (1282) gandolfini
»

Katero Grafično kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633888 (3287) Jan987
»

Nov Racunalnik

Oddelek: Kaj kupiti
391809 (1353) OmegaM
»

Katero grafično kartico naj kupim študiram že 2 meseca !!!

Oddelek: Kaj kupiti
462304 (1380) hrosc

Več podobnih tem