» »

Simfonika mi gre na živce.

Simfonika mi gre na živce.

Lincolin ::

Pozdrav.
Sedaj imam pa tega dosti pa nevem kaj naj naredim.
Namreč vedno ko pridem na ST in ne samo na ta portal tudi na druge kjer je njen banner od Sinfonike se mi kaj hitro odprejo 3 okna ne da bi sploh kliknil banner.
Se to tudi Vam dogaja?

Microsoft ::

Ne. Se da pa ta banner skrit. Ena izmed moznosti, ce imas router, je da blokiras http://oglasi.slo-tech.com. Ce mas kak napreden firewall, je teh moznosti malo morje. Taka, bol nenavadna, a povsem delujoca moznost je, da v host datoteko vneses tak vnos, da kaze http://oglasi.slo-tech.com na 127.0.0.1.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Primoz ::

Lincolin .. S-T nima popupov. Vsaj ne da bi jaz vedel. Kater browser? (to bi res rad videl)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Kar se tice pa blokiranja ... pa zadevo zelo odsvetujem (razen če jo znate izvest tako kot se šika), ker v primeru "dropanja" povezav ali redirectanja na localhost (in sočasne uporabe kakšnega preveč pametnega firewalla) zadeva izjemno upočasni nalaganje strani. Ampak če se potrudite (recimo reject z RST paketkom ali kaj podobnega), stvar dela super ;)

Ampak kot sem že rekel ... popupe bi rad videl, ker AFAIK jih na S-T ni (over my dead body).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

antonija ::

Jst tud se nisem vidu popupov na S-Tju... dej raj precekiri ce kolk mas nesnage na kompjuterju...:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tr0n ::

Hmm, smells like adware.

OZZY ::

ne kot adware ampako kot worm...Sam sem mel isti problem. Mislim, da je problem v tem, da ti je spremenilo ip številke dostopa do tvojega provajderja. Ne tvoj ip ampak ip DNS strežnika. pri meni je vse lepo blo v nastavitvah zapisano ampak je blo bypass na en drug strežnik. To sem pol ugotovu z hijack this..

Ti pa priporočam uporabo tudi programa EWIDO poleg Hijack this.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oglasi med sporočili na S-T?

Oddelek: Slo-Tech
425241 (3604) guest #44
»

"Problem" pri POSTanju ?

Oddelek: Slo-Tech
201729 (1297) Tody
»

Pomagajte k boljšemu Slo-Techu!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
343922 (2993) simpatija
»

Navapqwa.exe ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
171874 (1654) ScorpionX
»

vsiljene strani?

Oddelek: Omrežja in internet
131448 (1236) garg

Več podobnih tem