» »

vsiljene strani?

vsiljene strani?

nytro ::

Zanima me kako odstraniš internetne strani,ki ti jih med brskanjem po internetu vsilijo in jih kr samo doda za domačo stran al pa med priljubljene.pa ko jih zbrišem se ob ponovnem zagonu rač. spet pojavjo;(( ?

[ Prestavil v Internet -- BigW ]

MasterMind ::

Uporablaš IE? Če uporablaš IE, zameni na kak drug brskljalnik... (Firefox ali na Opero):D

K0K0 ::

Najprej uporabi ad-aware da ti malo počisti sistem potem pa ti predlagam da začneš uporabljati mozillo firefox al pa opero namest internet explorerja. Sej firefox je na videz dost podobn exploreju tko da se ga boš hitro navadil je pa dosti bolj odporen na popupe pa te zadeve.Pa mislim da je clo malenkost hitrejši tko da če si pametn pust explorerja namer>:D pa prešaltej na enga od teh dveh.
Ad-aware
firefox
opera

CaqKa ::

počisti zadevo z raznimi ad toolsi nato pa si namesti myie2 ter nastavi naj lockne homepage med nastavitvami.
uživaj v brskanju.

Brilko ::

Ka zdje se zanimaš za program, ki bi ti to dol popucu?

Jst sem mel isto sranje, ob vsakem zagonu računalnika neka butasta stran, če rabišš program (mislim da je 100kb) mi pošl private pa mail v njem. LP.

Tody ::

Firefox avtomatično poskrbi da ne vidite več bannerjev ki so skoraj na vsaki strani (tudi na slo-tech) tako ne vidite izmenjavo pasici in zgornjega bannerja zaustavi tudi nadležne pop up-e. Za flash animacije pa nisem siguren (reklame)

MasterMind ::

Za flash animacije je nekaj, d morš najprej kliknt, d ti predvaja :D

CaqKa ::

tody a ni zanimivo da ima vse kar si naštel tudi myie?

nytro ::

No zej sm kr na firefox prešaltu pa bomo vidl kako se bo obnesu ! Hvala za nasvete!

MasterMind ::

Aja, še neki... Poglej pod Tools -> Options -> Extensions... (če še nisi vedel zanje :D)

Bob Rock ::

js za pucat uporabljam search&destroy...se mi zdi ful bolsi ko pa npr.ad-aware, cepreav sn bral, da bi naj bla kombinacija teh dveh najbol optimalna

no, pa sn probu to, pa mi je s&d prepoznal ad-aware kot spyware, pa mi ga sesu :D :D :D

Lime ::

CWShredder

A small utility for removing CoolWebSearch (aka CoolWwwSearch, YouFindAll, White-Pages.ws and a dozen other names). Spybot S&D tends to forget essential parts of the hijack, so until it updates, you can just this to completely remove the hijack. Updated to remove the new variants once they come out.

Kekec ::

Pravzaprav je najbolj varno da paziš kaj klikneš!

garg ::

ej poglej tuki v isti rubriki pod XXX VROČE POSLEDICE.
sem jst mel isto vprasanje ker smo buljili v xxx strani. mas tam link za program HIJACK THIS. je preverjeno ok! pa zlo zlooo enostaven za uporabo.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti nadležni "search-paga.com/10039/"

Oddelek: Pomoč in nasveti
81403 (1302) suntrace1
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342414 (1954) Sadida
»

Default spletna stran

Oddelek: Pomoč in nasveti
91128 (1012) Rokomah
»

program za spyware

Oddelek: Programska oprema
111326 (1193) gofra
»

XXX vroče posledice

Oddelek: Omrežja in internet
313459 (1576) garg

Več podobnih tem