» »

Split in Combine funkcija pri Taganu?

Split in Combine funkcija pri Taganu?

Rogelj ::

Procesor Athlon 3000+ Venice jedro, imam navitega na 2600mhz. Napajalnik je Tagan 530W in zanima me na katero funkcijo naj priklopim za boljšo stabilnost? Split ali Combine?

Veron ::

nisi še omenil da mu linija +12V kr na 11.6V kar se mi zdi zlo slabo za tak napajalnik in sistem, in kar je še huje -12V mu kaže -8V..:\

jest10 ::

Ja -12 pa res zelo rabiš ane? Itak pa je verjetno le čuden senzor na plati.
Pa tudi če je recimo napetost 11.6V, to ni nič slabega. Slabo je če napetost niha.

Primoz78 ::

Seasonic 600W ima 12V linijo pri 11.57V...ampak se tudi ne premakne od te voltaze...tudi ob hudi obremenitvi >:D

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

GUFY ::

Taganu ne pomaga ne Split ne Combine opcija, linije pri njem nihajo!!! Če hočeš dober OC, zamenjaj napajalnik.

Veron ::

nihanje nismo glih spremlal, ampak je vrjetno kar močno, ker superpi učasi nardi lepo (no večinoma) se pa kr najde kak test ko zmrzne na isti frekvenci in voltaži...

Shark-357 ::

Pri meni je bolj stabilna linija če imam na combined.

Veron ::

nihanje od 11.4 pa do 11.6

preveč se men tole zdi... ali pač napajlc švoh al neki narobe z nem? ma sicer (rogelj) tagana 2force 530W

cpu venice 290x9 1.6V, 2x512 kingston hyperx 2.0-2-3-5, 2x hitachi 160sata, dfi lanparty ultra-d, 6600GT

Shark-357 ::

Meni niha iz 11.9V idle pa 1.77V full load.

VASkO ::

s čim pa to merite? upam da z digitalnim multimetrom in ne s kakim programom, ker ti kazejo kar nekaj po svoje.

Dr_M ::

glih ucer sm gledu en test seasonica...

npr smartguardian ne kaze nobenga nihanja, medtem ko je bilo pri mbm nihanje kar mocno, ampak so ble tut napetosti cist drugacne.
en digitalni multimeter bi verjetn se najbl tocn, oz analogni se bolj :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Shark-357 ::

Pri meni se če merim z voltmetrom napetost ne spusti pod 11.94V pri full load.

Veron ::

ubistvu je fora pr roglju, da večinoma spele use teste skoz, ko pa se zgodi recimo 1x na 20testov da superpi ne pride skoz...

Kowy ::

Živjo!

Pred kratkim sem zamenjal napajalnik (no name 300W -->Tagan TG530-U15 ) in s tem naletel na težavo: grem igrat špil NFS-MW in po 20-30 min. igranja se mi komp. resetira (če hočem ponovno pridit v Winse, ga moram ročno ugasnit in prižgat). Sem mogoče kaj narobe priklopil na osn. pl.? 20 pin connector + Basic ATX 12V/P4 4-pin M/B connector. Sej drugi konektorji pa tko ne pašejo gor.
Nameravam kupit še Ram-e in pa disk in zato sem se odločil najprej za nakup močnejšega napajalnika. Če sem pri prejšnjem napajalniku dal CD v DVD-rom, se je komp. kar ugasnil, tko da sem lahko uporabljal le DVD-Writerja in sem mislil, da je že z DVD-romom kaj narobe (zdaj je s tem uredu).
A mi lahko kdo na kaki sliki pokaže tista dva kabla, ki sta 12V in se da to združit z split-kombine funkcijo? A je mogoče v tem fora, da se mi komp. resetira? Bi moral dati na combine? Povsod sem že iskal in nikjer ni slike, ki bi kazalo, kira dva kabla sta Tista.
A sem se slučajno zaje..., ko sem se odločil za ta model?

Osn. pl.: Soltek SL-KT600-RL
Procesor: AMD Athlon XP 2600+
Grafika: ATI Radeon 9800 Pro
Ram: 2x256 DDR 400 MHz PC 3200U
Disk: 1x 80Gb ATA, 1x 6,4G ATA
1x DVD-rom
1xDVD-RW
1xFlopy
Sound Blaster Live
TV Tuner

Lp, Jani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

visokofrekvenčno piskanje iz računalnika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71398 (1398) Veron
»

Pomoč, kateri napajalnik naj kupim ????

Oddelek: Kaj kupiti
6922 (780) Primoz78
»

Powerstream vs. Modstream (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
633500 (2643) GUFY
»

Kter napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
352224 (1876) mojcamaja
»

TAGAN napajalniki

Oddelek: Strojna oprema
291890 (1359) cbelica

Več podobnih tem