» »

Sony Ericsson K750i

Sony Ericsson K750i

pushte1 ::

Ali ima kdo ta tel. in ima izkušnje z njim ali se da nalagat muzko mp3 na njega da jo lahko poslušam preko slušalk
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lucio ::

Imam simobilovega Vodafone software in se to da... super telefonček. Samo kartico je treba kupit večjo:D

SimplTech ::

Imam ta telefon in stvar je res super. Nalagat se da mp3 kar direkt na kartico. Priklopiš ga na USB kabel, ki je zraven - zateži za priložen CD iz katerega prenese driverje in potem se ti odpre kartica kot izmenjlivi disk (tako kot da bi recimo USB flash vtaknil v računalnik). In potem samo veselo kopiraš gor direkt na kartico. Ni ti treba sploh instalirat drugega softwera.

Priložene slušalke so udobne za uporabo in še fajni zvok dajo od sebe. Priložena (64 mb) kartica res nudi malo prostora, tako da je treba kar hitro kupit kej večjega. Ima pa telefon v glasbenem predvajalniku tudi možnost ustvarjanja lastnih playlist, kar je zelo uporabno in tudi izenačevelnik, da si lahko sam poštimaš tone.

pushte1 ::

ja kolk povprečnih mp3 pa gre na kartico jaz sem eno probal pa mi je napisal da je prevelika datoteka
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SimplTech ::

Jst jih spravim na 64Mb kartico okoli 15. Samo kopiram jih v MP3 mapo na kartico in to je to.

pushte1 ::

zelo dobro deluje to še ima kdo kakšne izkušnje kaj se da delat z tem telefonom
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pushte1 ::

Ali kdo pozna katero wap ali navadno stran kjer dobiš ozadja melodje teme zastonj za Sony Ericsson
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

profii ::

google tvoj prijatelj

pushte1 ::

eno sem že našel www.esato.com8-O še ima kdo kakšne info.
bol mal vem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

freserovski ::

a kdo ve kako se pri tem telefonu nastavi, da je drugi klic čakajoč (oz., da ti piska ali karkoli) ko te drugi kliče, ker mi nikakor ni uspelo nastavit, še :)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

rok_p ::

Cobra:

nastavitve --> klici --> uredi klice --> čakajoči klic --> vključi/izključi

mene pa zanima, če se da kako izključ zvok ko slikaš ? ker je ful moteč, vsaj meni.
rok

freserovski ::

zadnjič mi ni delovalo in imam to opcijo vključeno, drugi klicoči je dobil sporočilo, kot, da sem zaseden. Pri siemensu mi je pa dalo signal, da me še nekdo drugi kliče...

Tisti zvok pa izklopiš tako, da držiš # in se ti vsi zvoki izklopijo, vsaj pri meni deluje :)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

rok_p ::

zanimivo da pri meni to ne deluje pa čeprav reče da je tihi način vklopljen, torej še mi skoz slika "na glas" :)
rok

Damjan Jagar ::

Pri nekaterih SEjih se zvok fotkiča izklopi če izbereš profil Sestanek. Čeprav se pri meni zvok fotkiča izklopi, če dam telefon v tihi način (SE K600i).
http://jagar.si

CaqKa ::

>>> mene pa zanima, če se da kako izključ zvok ko slikaš ? ker je ful moteč, vsaj meni.

jaz ko lojtro držim, se mi postavi v tihi način in je tudi fotkič tiho.


če se da s telefonom delat še kaj drugega?
ja recimo teste slikat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prekinitev zvoka po 5-ih minutah?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141068 (899) čombe
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481951 (39966) mailer
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320563 (13074) Mrakw
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482860 (1468) schranzek
»

sony ericsson k500i

Oddelek: Mobilne tehnologije
131560 (932) ttommy

Več podobnih tem