» »

pri instalaciji win xp noce naloziti sistemskih datotek

pri instalaciji win xp noce naloziti sistemskih datotek

skorpijon_v ::

pri racualniku se mi je zgodilo, da sem se ujel v 'zanko',
racunalnik se mi ni hotel zagnati niti v safe mode, vedno, ko je prisel do okna za win se je vrnil nazaj na zacetek in me vprasal, kateri zagon hocem(safe mode, last good known configuration,...) in nikoli se ni zastartal.

zato sem ga sformatiral, vendar se mi pa sedaj nocejo instalirati windovsi. ze na zcetku instalacije mi javlja napake, da se dolocene datoteke ne morejo naloziti...:'(

ko sem poskusil sformatirati z disketo mi javi, da je napacen MS-DOS;(( .

sedaj, ko poskusam naloziti win, ko zacnem s formatiranjem mi da na razpolago sam NTFS datotecni sistem, FAT sploh ne morem izbrati.

niti linuxi se ne pustijo instalirati gor.

kaj bi lahko bil razlog, da se istemske daoteke nocejo naloziti? tudi, ce pridem do konca z instalacijo, mi vseskozi javlja napake;( , ker se tisti fajli niso hoteli skopirati gor?;((

hvala za pomoc
Enjoy today because tommorow is yet to come.

rojniki ::

ka pa če je kej z diskom narobe??si probu ker drug disk dat note?drgač pa pr kermu kolegu probi ta tvoj cd ko bo glih na nov instaliru windowse pa boš vidu al je kriv cd.
border

skorpijon_v ::

Sem poskusu ze z drugim cd-jem, pa je isto. Comp je bil kupljem v sparu, zato ima garancijsko nalepko na ohisju. ;((

Sej zdej sem se itak odlocu, da jo bom kar na servis nesu u spar, pa nej se tm za******jo.:P

Vseen hvala
Enjoy today because tommorow is yet to come.

ToniT ::

S Fdiskom naprej pobriši particije in nato ustvari nove. Šele potem začni s formatiranjem!

skorpijon_v ::

kako mislis, da naj pobrisem particije z Fdiskom?
kaj je Fdisk?8-O
Enjoy today because tommorow is yet to come.

ToniT ::

Fdisk je orodje, s katerim lahko v DOS-u kreiraš in brišeš particije. Stara, a zelo uporabna zadeva!
Več tukaj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje - kdaj pognat antivirus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141903 (1704) Mamaplata
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443079 (2317) xpozed
»

WD 80GB 800JB problem ! ALI "kako Vas lahko računalnik prepriča, da se vržete pod vla

Oddelek: Pomoč in nasveti
171216 (1063) dexter_II
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161568 (1330) amater
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222306 (2004) Tito

Več podobnih tem