» »

Temperatura&Voltaža pri CII

Temperatura&Voltaža pri CII

twosocks ::

A je 1 C velik pri OC proca?
Do kolk bi smel it cca. V, če je default 1,7? Vem, na lastno odgovornost in podobno, sam do kok maste izkušnje če mam retail hladilnik/ventialtor?

lp

Shadowman-x ::

Nabavi si golden orb hladilnik, saj je cena že zelo nizka in precej pripomore pri OC procesorja, sam sem šel do 1.9V in ni bilo problemov. Ena sama stopinja je težko opazna in ne igra vloge pri OC.

twosocks ::

Jest mam C600@900 retail..stopinj je konstantno 30C, 1x32. 1,7 je stabilen. Noče se mi niti postat, če dam na 9*112. Ne vem kje je problem. Ker segreje se sploh ne tok hiter (da bi moral nabavt ORBA).

lp

ns-miha ::

jest mam qdi bx plato pla sem ga navel 600 na 912 brez problemov. mam pa golden orba gor. procesor mi dela na 1.85 volta. na procesorju pa kaze temp 25 stopinj, kar se mi zdi zelo malo.:)

hatch ::

Vi mate nekaj narobe, al pa ne znate merit temparature.

Na vecini abit ploscah je CPU v MBM.. winbond 2 - P2 thermal diode! winbond1 je chipset

Sicer pa priporocam, da uporabite prst za test temparature.

twosocks ::

No tko, če dam prst gor, je topel...oz. bolj mlačen. Jest sem gledal pr BH6 v BIOS-u in v Mother bord monitorju in temperaturi sta isti...

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Pepo ::

Mter, fantje, mate sreco z vasimi Celeroni. Jaz sem nametal nanj vse, kar se je dalo: golden Orb, na chipset en mali hladilnik, sel na 1,9 V, pa mi pesjan tudi slucajno ne pomisli, da bi sel na 900. Takoj, ko zacne nalagat Win, se spomni ali da nekaj ne stima v registru, ali ne spozna diska ali pa frezne. Koliko casa ste probavali, da so sle vas e mrhe na 900?

Kar pa se tice temperature: Bh6 meri toploto sistema, ne proca. Proc je kajpak precej toplejsi, tamle proti 40 gre povprecmo.
Tehnika ljudstvu!

twosocks ::

Ma ja, tut če je toplejši dela brez problema...
Veš tko je, jest sem pogledal kodo SL4NX k jo je en objavu na slo-tec-u (eden od šefov). Pol sem pa šou slučajno v _Comtron, pa vprašal če majo kakega. In mi ga je tip dal...pa še poudaril, da se ga da navijat....Sem dal iz previdnosti najprej na 675, pol pa direkt na 900 in dela bp...sam ne vem zakaj se mi kr ne zbudi, če ga dam na 112. Tut če je čist hladen...RAM mam pa 128/133. Nimam pojma...
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Tzar ::

Jest mam BxMaster, pa CII 700, najvec kar jo lahko navijem je na 850 in tam se pol z navadnim venticem greje okol 37C.
Zanimivo pa je da imam default napetost 1.9V, najvec gre pa na 2,05.
A je ne morem ve navit, zaradi palte ali procesorja'
Moram nabavt pol tega z oynako SL4NX!
lp8-)
Življenje je lepo!

piko ::

C566@935, voltaža 1,5@1,9 rock solid, sam mora bit res prepih cez skatlo. Temperatura proca 35 stopinj. Sam je vprašanje če se splača tisti maximum OC, ker sem pogruntal, da mi na 935 dela določene operacije počasneje, kot na 893.:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Celeron 2 600@900

Oddelek: Navijanje
211471 (1223) matevzm
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261881 (1430) V-i-p
»

OC CII 633

Oddelek: Navijanje
101630 (1474) Jinxy
»

Celeroni2

Oddelek: Navijanje
81052 (855) piko
»

Celeron2 600@900?

Oddelek: Navijanje
352475 (1870) FireSnake

Več podobnih tem