» »

Uporabniški račun

Uporabniški račun

Loweyka ::

Hei!
Rabim help! Kak naj na računalniku naredim svoj uporabniški račun, da nebi imeli rač. V skupni uporabi? Prek windowsa mi ne gre... Nekje sem slišla da se da to naredit mimo windowsov... A ve kdo kako? Naj mi pomaga... Prosim! :\

Microsoft ::

Conrol Panle > User Accounts > Create a new account


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Loweyka ::

am... po slovensko pa??? mam slovenskega:\ :\ :\ če je to nadzorna plošča pa tak dalje...
moram dodat, da mi ne gre... ko odprem nadzorno ploščo in upo. račune, se mi odpre samo belo okence in nič drugega... ne gre...
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Loweyka ()

Microsoft ::

Okno, ki se ti more odpret, zgleda nekako takole. Ce se ti tole ne odpre, pol je mozno, da nisi prijavlena kot admin, ali pa da mas gor kak spyware.

Sej, upam, da mas gor kak antivirusni program in in antispyware. Ce nimas, lahko zastonj preizkusis Avast! (Registriras ga tako, da gres na njihovo stran, pa vneses svoj mejl, kamor ti poslejo kodo. Je pa uporaba in registracija programa zastonj.). Za antispyware program pa lahko preizkusis Microsoftov AntiSpyware, ki je dost kul zadevca.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Loweyka ::

ne ne odpre se mi...

kako pa lahko zbrišem to da nebo več administrator prijavljen? ker virusov ni, sem že pogledala pa mam te programe proti tem "hudobam" :D :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Loweyka ()

Microsoft ::

Kak mislis to: da nebo več administrator prijavljen? Ne razumem glih, kaj hoces nardit s tem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Loweyka ::

ja da bi bilo tako da bi lahko ustvarila nove up. račune. zdaj pa neven če ga treba zbrisat in če ja potem kako!

Microsoft ::

Mislim, da je tako, da ce hocis dodajat in odstranjevat uporabniske racune, mores biti prijavlen kot administrator. To ne potem, da mores bit prijavlen z racunom Administrator, ampak z racunom, ki ima administratorske pravice.
Zdej, ce ti ves, da si zdele prijavljena kot admin (pa tudi, ce je tvojem uporabniskem racunu ime l0jzk4), potem lahko brises stare racune in dodajas nove.

Ok. Program proti virusom mas. A je posodobljen? A mas program za odstranjevanje spywara? Ker ponavadi sta to dva locena programa.

Ce si prepricana, da na masini ni nobene nesnage, poskus tole. V Run... (odpres ga tako, da drzis Windows tipko (levo spodi desno od Ctrl tipke) in pritisnes R) vpisi compmgmt.msc. Odpre se ti okno. Po drevesu se pomaknes dol po System Tools > Local Users and Groups > Users. Zdej, tu mas zbrane uporabnike, lahko jih brises, pa dodajas nove in jih urejas.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Loweyka ::

am... moram povedat da mi to sploh ne gre... izgleda, da bom morala izbrisati windowse in jih znov naložiti... joooj... problemi... :( :\ :(

Muzo ::

Najbol da povabiš kšnga frenda in ti to uštima, ni treba reinstall winsow delat sam zarad tega :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

temu založniku ste blokirali zagon

Oddelek: Programska oprema
153625 (2416) konspirator
»

0-day varnostna napaka v MS Word (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12312575 (9109) MrStein
»

Internet Explorer mi povzroča težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
241819 (1484) neres
»

rač dela zlo počasi, virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81137 (1075) jastreb
»

Kako varen je Microsoftov požarni zid? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
535511 (5511) gumby

Več podobnih tem