» »

Mobitelova poslovna uvertura

Mobitelova poslovna uvertura

Mobitel - Včeraj smo pisali o Mobitelovi novi storitvi SMS zgrešeni klic, danes pa je tu že nova zamisel. Mobitel po novem svojim poslovnim uporabnikom ponuja Poslovno Uverturo. Gre za že znano uslugo (ob čakanju, da se klicani oglasi, običajno zvonenje spremlja popularna melodija) z eno razliko - po novem lahko uporabnik sam posname predvajani posnetek. Na voljo je tudi precej nastavitev - lahko določite časovna obdobja, v katerih Poslovna Uvertura deluje, pa skupine telefonskih številk, katerim se predvaja. Več na mobitelovi strani.

Poslovneži se bodo torej odslej lahko predstavili stranki, še preden se bodo oglasili na telefon.

16 komentarjev

snow ::

Kolk stane to?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

MrStein ::

He he , posnameš si "Številka ne obstaja" in se znebiš 99% tečnob :D

(idealno za 080 1000 ? >:D >:D >:D )
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mrTwelveTrees ::

men gre pa to tok na k ;((

ti zvoni pol pa ena bedna muska špila k je všeč lastniku telefona... a moglo bi biti obratno, pol bi blo cool :D

christooss ::

MIslm da je tole dobra funkcija če bodo podjetniki to koristno izrabili. In da ne bodo pol kšne bedne muske.

Lahko bo pa kšn alternativ(kao) bend plačal firmi da predvaja njihovo glasbo. In tako se ustvarja dnar :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Jernej L ::

mrTwelveTrees: sej to ni problem, jst sem naročnik pri mobitelu, pa sem poklical na tehnično podporo in zahteval izklop overture, tako da ko jst kličem kogarkoli mi ne predvajajo overtur :)

samo znajdit se je treba pa vprašati.

tec ::

delfi..tole je cudovita novica. Takoj v sredo bova oba z zeno to uredila. Mene kar mine do pogovora, ko moram poslusat neke cudne komade.

BigWhale ::

A nas Mobitel sponzorira? ;>

ahac ::

Men se zdi, da je nekdo naročen na Mobitelove PR maile.

Recimo tale novica: Regulator pritiska na Mobitel bi na ST čisto lepo pasala, če se že greste tudi pokrivanje mobilnih telekomunikacij.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

CaqKa ::

ahac dobra novica.. sem že pozabil da je moj dnevni repertoar za novice tudi slo-comp. mate rss?

tedo ::

Dobre novosti uvajajo pri mobitelu. Škoda le da imam simobil, kjer ni niti umtsa :'( ! Nekaj se je govorilo o tem da bi lahko preklopil med ponudniki brez zamenjave številke... Za kdaj je to napovedano?

NoOrdinary ::

umts in poslovna uvertura, same stvari brez katerih ti živeti ni in dobr razlog za zamenjavo na dražjega operaterja (40k sem dal za mobitel napahan z vsem možnim sranjem zato da je poleg telefoniranja največkrat uporabljena "multimedijska" storitev na cigli...ura, 3/4 stvari sem pa vidu samo v navodilih za uporabo). sicer pa nej bi po zakonu mogl zagotovit menjavo operaterja brez da menjaš cifro do konc leta če se prav spomnem.
brez ideje sem za podpis

steev ::

Jap, EU tko zahteva.
:|

ahac ::

tedo: Škoda, da živiš v edini EU državi, ki je podelila samo eno UMTS licenco.. pa še to svojemu operaterju.

Še dobro, da ima EU dost našega preseravanja in priviligiranja lastnih operaterjev. Upam, da bo kmalu še kdo dobil UMTS, ker monopol pač ni v redu.

ps.
CaqKa: Rss imamo.. ampak v zadnjem času ne ravno velik novic. :O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jux ::

Monopol je sicer slaba zadeva, samo iz stališča Slovenije ni napak imet močnega operaterja. Mobitel zgenerira veliko denarja in ta denar z davki vračajo direktno v državo in zaposlujejo veliko ljudi. Brez protekcije bi mogoče imeli nižje cene malo prej, ampak potem bi namesto mobitela imeli t-mobile, vodafone itd. In mobitel bi lahko samo sanjal o tem da investira po balkanu (in posledično prinese še več denarja v državno blagajno).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jux ()

MrStein ::

Ne nakladaj. Z davki vračajo ...

A T-Mobile ne bi z davki vračal ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ahac ::

Kolk pa v blagajno prinese Vega? Oz.. kolk bo z svojo tožbo tudi ODnesla?
Na to seveda ni nihče mislu.
Pa če Mobitel ne bi tolk davkov plačeval bi jih pa konkurenca.

Pa kolk potencialnih tujih investitorjev (na različnih področjih) smo odgnali z to protekcijo lastnih firm?

Kaj pa zaposljeni pri konkurenci in njihovih partnerjih?


Pa zakaj ni bilo možno podelit še 1 ali 2 UMTS koncesij?
Potem bi se gradilo več omrežjij.. posledično bi zaposlil več ljudi.. dobil bi več denarja od koncesij in tudi od davkov.


Sicer pa.. če je Mobitel res tako super, kot pravijo, da so.. potem ne rabi protekcije.


ps. Tle gre bolj za osebne interese tistih, ki profitirajo od "uspeha" Mobitela.
Seveda.. pri dohodku je Mobitel menda celo med manj uspešnimi EU operaterji.. kljub ogromnemu deležu. Ampak ravno delež je pri nas merilo uspeha.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel-ITAK poceni internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5210965 (8575) bf4ed
»

Kaj vse potebujem za NET preko Mobitela ?

Oddelek: Omrežja in internet
121779 (1514) Matheeew
»

m:stick!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51571 (1571) Tyrion
»

Mobitel kot webcam

Oddelek: Strojna oprema
51246 (1045) iNDigo_Child
»

Mobitelova nova storitev - SMS zgrešeni klic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7112843 (9003) StratOS

Več podobnih tem