» »

Težava z nVidia ForceWare v78.01

Težava z nVidia ForceWare v78.01

Jeronimo ::

Lep pozdrav.

Imam manjšo težavo z gonilniki nVidia ForceWare v78.01, ki pa se z inštalacijo omenjenih sprevže v težavo epskih razsežnosti ... če malo dramatiziram. :D

Na koncu inštalacije gonilnikov mi vrže okenček kjer piše [1822: ] - številka ni prava ker sem pozabil kakšna je, vendar nekaj v tem stilu. Po dvopičju ne piše ničesar več. In tipka OK. Klikneš OK ... ponovno poženeš računalnik, vse se lepo naloži, Windows XP lepo zalaufajo in po 10 - 15 sec zmrznejo (to vedno ne samo prvič) in računalnik se sam od sebe resetira oz. ostane zmrznjen. Težava se odpravi šele ko ponovno namestim stare driverje.

MP: ASUS A8N-SLI Deluxe. LINK
Procesor AMD 64 2800+
RAM: 1 GB

Tako da sistem sam po sebi hardversko ne bi smel biti preslab ...... vsi ostali driverji so najnoveji kompletno za celo MP in Grafiko. Prav tako imam najnovejši BIOS. Samo teli ForceWare mi delajo težave ....

Kakšna ideja?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Tr0n ::

Probaj cisto odinstalirat, resetirat in potem instalirat zadnjo verzijo ( v81.85).

Jeronimo ::

Vidim da je danes izšla .... absolutno izprobam in povem če je OK.

Hvala.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Jeronimo ::

No ..... zdej mi je pa en malčk nerodno .... narobe sem napisal s katerimi driverji imam težavo .... :P

Težavo imam z driverji: nForce4 AMD Edition (6.66) - Windows XP/2000 (32-Bit)

To so WHQL driverji za matično ploščo ..... nisem prej bil dovolj natančen. Grafična mi ne dela problemov.

Če imam naloženo eno prejšnjo verzijo za matično ploščo, potem mi vse dela BP .... Je pa nek hec ... zakaj bi na vsak način bilo fajn, da imam inštalirane 6.66 .... ker mi je pisalo za najnovejši BIOS, da so inštalirani 6.66 ker drugače comp ne bo delal kot bi moral .... in ne boste vejeli kaj se mi dokaj pogosto zgodi ....:



heh
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nVIDIA s tv-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
15956 (757) OOTBOXZY
»

QUAKE 4

Oddelek: Igre
482950 (1448) EvilDare
»

Windows bllue screen in NV4_DISP error?

Oddelek: Strojna oprema
11789 (669) cole-22
»

Problemi z Black & White2

Oddelek: Igre
6948 (871) Zheegec
»

gonilniki za grafično kartico

Oddelek: Strojna oprema
61164 (1084) kitesurfer

Več podobnih tem