» »

Overburning in možnost okvare pekača

Overburning in možnost okvare pekača

Mitch ::

Včeraj sem poizkušal posneti 82 minut glasbe na 80 minutni CD-R. V Nerotu sem vklopil opcijo Overburning in zapekel Audio CD. Zadnji dve minuti glasbe ni slišati, se pravi, da overburn ni uspel. Danes pa, ko sem z DVD Shrinkom skušal zapeči DVD, mi je program zamrznil pri zaključevanju DVDja (Lead Out). Je možno, da je overburn pustil kakšno posledico na mojem pekaču (Pioneer DVR-109)?

Hvala, Mitch

Dr_M ::

jest z vsemi mojimi pekaci overburnam ze neki let, pa do zdej zarad tega se nism mel tezav.
ceprov neki govorijo, da je moznost poskodbe pogona, ampak tega se nihce nikol ni dokazu. tko da je to prej kot ne, samo mit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Modri dirkač ::

Je treba poslat mail na Mythbusters pa da vidmo kaj je res in kaj ni.:D
Everybody lies!

Mitch ::

Sej, meni tudi ni jasno kako bi se lahk pekač pokvaru. Kot da bi laser lahko šel čez rob plošče in žgal kar po notranjosti pekača.:D

Hvala obema!
Mitch

TRIROG ::

al pa ce se laser premakne v skrajno lego, koracni motorcek se pa se kar vrti in povzroci da preskoci za en zob? pa mas komplet laser zamaknjen ?

pa pol nic ne prebere ...

Pyr0Beast ::

Sm 90 minutne CD-je overburnal do ene 97Min :D , pol pa je začelo neki potiho rožljat, kasneje pa kr čedalje bol glasno, sm skenslal drive test, pogon pa še vedno dela v redu. Sicer se pa koračni motorček ob zagonu pastavi na lego najbližjo središču.
Sem dal še enkrat in mi je pisalo da je brez napak do 120Min, teralo en in isti cilinder
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero in snemanje preko meje ....

Oddelek: Programska oprema
201446 (1198) pagat34
»

AVI 2 VCD

Oddelek: Zvok in slika
132027 (1818) marS
»

Nero 5.5.9.0 in 800 MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
71235 (1020) ssokec
»

100 minut

Oddelek: Strojna oprema
10928 (697) neki123
»

Datoteka večja od 702Mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
211960 (1673) Mr.B

Več podobnih tem