» »

SKYPE

SKYPE

luky ::

Ali ima kdo slučajno poslovenjene menuje Skypa. Ker sem opazil, da ima v sebi editor za prevod, vendar sem slab pri Engl.

:\

Dalmatinc ::

a kdo ve kako močen intrnet potrebuje skype??
Naprimer ali bi delal na 386/64? Mislim predvsem na klice v stacionarna omrežja tujine!

ql000 ::

Skype dela že na klasičnem 56k modemu. Eni se pritožujejo, da štrajka, spet drugi pravijo, da dela. Vse kar je več (ISDN, DSL,...) dela k šus!

Dalmatinc ::

hmm, se pravi tuki ni neke panike, da neb delal :D; a mislte da kej bolš dela na 512/128? da je sploh razlika kokr na 364/64?; intrnet bi pa uporabljal zgolj za skype:D;

octavus ::

Ja, kolega mi je poslal slovenski vmesnik. Ne vem, ali ga lahko kje tukaj pripnem?
octavus

luky ::

Octavus prosim pošlji mi ga na mail: mikiya@volja.net
Hvala lepa vnaprej!!

ql000 ::

Ma na taki liniji lahk delaš še taužent stvari!

N-E-O ::

Da ne odpiram nove teme:
Za storitev SkypeOut je potrebno na začetku plačati 10€. Lahko kasneje poleg doplačuješ manjše zneske? In pa zanima me, kako dolgo lahko imaš ta kredit na računu.. neomejeno ali tako kot pri denimo mobikarticah le 3 mesece?
Kakšna je kvaliteta klicev v ZDA na stac. omrežja? Enaka kot če kličeš s stacionarca/boljša?
To je to zaenkrat. LP,
Follow the white rabbit.

sese12 ::

Prevod Skype v slovenščino

povezava

Na omenjeni strani vse piše.

Sicer je prevod za starejšo verzijo, vendar deluje. Le nakj malenkosti ostane neprevedenih.

blue ::

@N-E-O
Pomoje ne moreš vplačat manjše zneske kot 10€. Znesek ti poteče, ko mine 180 dni od zadnje uporabe plačljive storitve.
Kvaliteta klicev v ZDA je vredu (dial up 46.6kbps). Zvok je čist. Ne opazim razlike med stacinarnem telefonom. Če maš dial up (upam, da ne :D ) potem moraš pazit, da noben drug program ne dostopa do neta (kak outlook... )

Jeronimo ::

Če prav razumam SKYPE ni brezplačna storitev?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Klenobo ::

Iz računalnika na računalnik lahko kličeš brezplačno.
Ostalo je pa plačljivo :(
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

Jeronimo ::

Aha ....

Kaj pa kamera tudi lahko uproabljaš?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

KTr1sk ::

Ja zdaj je prišla nova beta verzija 2.0 kjer je mogoče tudi video. Mene pa zanima nekaj drugega, kako lahko snemaš pogovor preko mikrofona, neki sem sprobaval sam sem samo sebe slišal, sogovornika pa ne!
-
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

KTr1sk ::

Lol toliko računalniških geekov je tle pa mi nobeden odgovoril, no zdaj sem tak sam našel program in deluje odlično, najdete ga pa tukaj http://www.pamela-systems.com/products/ in stvar ima tudi tajnico, tako da če nisi dosegljiv ti lahko drugi po pisku pove glasovno sporočilo pa tudi textovna tajnica je, vglavnem ql zadeva, tale skype bo zmeraj boljši :)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ta... Skype in (dobesedno) nesposoben Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
4112178 (10823) poweroff
»

Skype - čas je relativen?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122261 (1645) draciel
»

tehničarska selitev v ZDA

Oddelek: Pomoč in nasveti
131522 (1212) St235
»

Gmail odslej s podporo za telefonske klice (v ZDA) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6116934 (14614) Bor H
»

Detelfone - zamenjava za Skype? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7616206 (9504) N-E-O

Več podobnih tem