» »

NEC HD-DVD enota HR-1100A kaj je to?

NEC HD-DVD enota HR-1100A kaj je to?

mtosev ::

Click

To je DVD pekač al kaj??? :\
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, 256gb samsung, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013
  • spremenil: mtosev ()

fahrenGONE ::

Zahvaljujoč novi laserski glavi, ki so jo razvili skupaj z družbo Sanyo, lahko HD DVD enota predvaja medije HD DVD, DVD in CD.

NECov HD DVD Multireader HR-1100A je prva enota ki je sposobna branja formata HD DVD, naslednika zelo uspešnega DVD-ja. HR-1100A je kompatibilen s številnimi mediji; z 2x hitrostjo bere HD DVD medije, DVD minus in DVD plus medije bere z 8x hitrostjo, prav tako rewritable in dual-layer DVD medije. Bere tudi DVD RAMe in sicer s 5x hitrostjo. Navadne CD medije pa prebira z 32x hitrostjo.

Samo reader. In navadne DVDje bere pocasi, samo z 8x, medtem ko rekorderji od 3500 dalje berejo s 16x. Bi bilo pa zelo fajn, ce bi se dalo kje dobiti HD DVD rekorder + medije. :)

Hoci ::

Od kdaj pa v sloveniji prvi dobimo nove stvari :)) ker nikjer na netu še enga review-a nism vidu.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Hoci ()

Quikee ::

WTF?
HD DVD naj bi izsel ven enkrat januarja/februarja... do takrat naj ne bi izsla nobena HD DVD enota ali film.. ali pac?

Samo ne vem kaj ti bo. =)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Quikee ()

Vcasih se zgodijo cudezi... Jaz sem dobil Thermalright SI-120 pred americani v nasi trgovini. NEC 4550 tudi ni bil povsod ko so ga tukaj imeli in zgleda da je ta tudi zgoden. Potem sem narocil Semprona 2800+ (Socket 754, za en bolj zmeren PC) in je bil 64-bit! :D Ceprav ni nqic pisalo in cena je bila kot pri ostalih za navadne.

Quikee ::

Ja no Americani tak ali tak dobijo vsaj DVD pekace zelo pozno.. recimo Nec 3540 so dobli oni komaj 1 mesec po tem ko je bil na voljo pri nas... z 4550 je zdaj isto. Za BenQ 1640 pa je trajalo skoro 2 mesca, da so ga dobli. =) Ampak v tem primeru je drugace.. o tem pogonu ni ne duha ne sluha ne na Japonskem ali kjerkoli v Aziji.. prav tako ne v Nemciji, ki so po navadi prvi.

Drugace pa na IFA so povedli za Nec HR-1100 tole:
"NEC was displaying their HD-DVD drive (HR-1100), which they plan to release in the US early next year. They also hinted that they might release the HD-DVD drive on the European market before the US, possibly for Christmas this year. Please note that this HD-DVD drive is for playback only (not a HD-DVD writer)." link

Sem pa nekje bral, da naj bi izsla omejena kolicina Nec HR-1100 v oktobru.. mogoce je to to. =P

Aja pa napovedovali so tudi ceno okoli 500€ za ta pogon. link

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Quikee ()

mtosev ::

HD DVD zapisovalnik NEC Multireader HR-1100A

So se malo zmotli. ;)
i like:) [Dell Inspiron 13 7000 - i7 6500U, 8gb ddr3l, 256gb samsung, ips fhd]
moj oče darko 1960-2016
moj labradorec max 2002-2013

Morda je Slovenija poskusni trg, hehe. Naj mi posljejo se par X1800XT v test, se ne branim. :)

Ja, tam so kar zapisovalnik napisali...

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD-DVD je mrtev - Tokrat uradno

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
435763 (2822) Invictus
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
777039 (4614) trdoreh
»

Toshiba predstavila troslojne nosilce DVD/HD-DVD

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
253613 (2867) T-h-o-r
»

nec nd-1100A težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
6563 (521) PIII850
»

Problem pri branje DVD-RW!!! Help..