» »

IP Kako do njega najceneje?

IP Kako do njega najceneje?

BAjzl ::

Koko bi lahko dobil fiksen IP da bi postavu strežnik. (cena!!!).;((
Bajzelj

PaJo ::

Zelo tezko....

Kvecjemu ce gres do kaksenga ISP-ja in ti ga ta da, pa se potel rabis ali anjeto linijo alai pa server pri njih postavit, namrec ne gre to kar tak enostavno:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tr0n ::

Obstajajo servisi, kjer imas en stalen naslov (ip/dns), kjer se ti potem dinamicno nastavlja glede na trenuten IP. Malce poglej po Googlu.

Neo32 ::

Jest mam progi WinIP (freeware) k je kr u redu, ker nimam stalnega IP-ja. Na voljo mas ene par serverjev katerim progi posle tvoj IP in potem imas en stalni naslov, recimo za FTP kot imam jest, tako da mi ni treba vedno gledat mojega IP-ja, samo upisem ta naslov pa se mi connecta.:)

ABX ::

Potrebujes en DNS server kateri ti bo sproti dodelil fiksen IP. Kot pravijo zgoraj preveri malo na google jih bos sigurno najdel ene par zastonj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

[t502] ::

www.dns2go.com

Jaz ga uporabljam :D

[t502]

Hojne ::

[t502] ti si na ADSL-ju, daj mi mail povej, da te par stvari povprašam. hojne@yahoo.com

BAjzl ::

Drgač sploh nisem na adsl-ju ampak zaenkrat uporabljam še ISDN. Zdele bo treba ADSL ubavt pol pa bo. Pa še to ti siol-ovci na vsake 4 ure zamenajo ip pol k ti ga pa zamenajo pa po 15 minut net ne dela. Bomo še vidl kaj se bo iz tega izcimilo!!!;((
Bajzelj

Koci ::

Napišeš prošnjo na Siol za stalni IP in ti ga dajo. Za ISDN in navadni dostop to velja, ne vem pa kako je z ASDL-jem.
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ali cabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534355 (3375) cbelica
»

ADSLjaši hočemo statičen IP!

Oddelek: Omrežja in internet
161683 (1247) chucki
»

ADSL - Mnenja!

Oddelek: Omrežja in internet
452139 (1033) Mlchk
»

ADSL ali kabel

Oddelek: Omrežja in internet
11802 (604) Tomi
»

TELE-TV kabelski uporabniki pozor!

Oddelek: Omrežja in internet
353277 (2547) SubOrbit

Več podobnih tem