» »

Domača stran - KJE ????

Domača stran - KJE ????

TiMe25 ::

Moj problem je sledeč. Kje bi prišel najceneje skozi s stranjo za svoj bend. Za zdaj je bila na enem računalu skritem v arnes omrežju vendar so ga sedaj izklopili in ne vem kje naj mam stran sedaj. Imam tudi virtualno domeno, ki bi jo rad obdržal.Plac - ce bi zadeva bla na dolgi rok bi bil zadovoljen s 5MB sicer pa 30MB, za zdaj ne potrebujem podpore za cgi, pearl, sql .

Kaj svetujete?
TiMe it's always on my side !
  • spremenil: TiMe25 ()

danej ::

Priporočam http://modronebo.net. Sem vzel kak mesec dni nazaj poskusno gostovanje. Zelo hiter odziv, hitri strežniki, super control panel... Vse kar ponujajo na straneh drži, tko da... Ko bom dajal stran na net bom šel k njim.

Danej

Koci ::

Geocities, volja.net, coolpage...
Panta rei!!

Elemen_T ::

Napiše se Perl in ne Pearl!

Sicer pa če je instaliran Perl je logično tudi podpora CGI, lejga :D

Sicer pa si poglej to ponudbo, če hočeš.

Elemen_T ::

DA! Poslušaj kocija. Pomoje je Volja.net pravšnja zate...pa še zastonj je.
Nevem pa ali ima kakšno podpora za laufanje skript...

R0K ::

kelt.si
domenca.com
butale.com

pa kot je rekel Elemen_t je tut mojstrežnik zlo dober ....

Boogy ::

Mene pa zanima ce ma kdo kaksne izkusnje z butale.com, ker je zelo poceni za to kar ponujajo.

Elemen_T ::

Boogy: Kolega pravi da so ok. Ponujajo svašta in oh in sploh, samo je tehnična pomoč baje podn.

Thrivial ::

TiMe25: volja.net je verjetno res kar pravi naslov.
Kolikor sem seznanjen je hitrost zadovoljiva, stabilnost pa tudi. Ne vem pa ce lahko lastno domeno preusmeris na njihov server, povprasaj jih... mogoce bi bili pa zainteresirani tudi za kaksno sponzorstvo, sedaj ko so ravno v prodoru in je v njihovem interesu, da imajo cimvec reklame :\

Boogy: Butalci imajo najete serverje pri Keltu, torej so njihove karakteristike enake Keltovim(hitrost, zanesljivost...edinole support service je bil malce pocasen, ko sem bil nazdnje v kontaktu z njimi)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Koci ::

Trivila: Zakaj, bi jo preusmeril? Sej ti dajo oni tvojo domeno. Recimo: www.franci.kovac.volja.net
Manjši problem je edino, da dobiš prostor šele, ko se prijaviš kot njihov internet odjemalec, ampak to ni problem. Pač ne surfaš preko njihove številke.
Panta rei!!

R0K ::

koci : on ima svojo domeno in noče met ....volja.net ... če pa hoče met svojo mu more pa volja omogočit preusmeritev ....

[BISI] ::

Ta preusmeritev preko volja.net bi bila aktualna tudi zame. Ima kdo kaksne podatke?

Ziga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e-mail na volja.net

Oddelek: Omrežja in internet
279624 (1787) wooted
»

avtomatsko vrnjen email

Oddelek: Pomoč in nasveti
52098 (1893) Spajky
»

siol in relay

Oddelek: Omrežja in internet
111744 (1539) cryptozaver
»

VOLJA.net okužena

Oddelek: Omrežja in internet
51323 (1203) iso2000
»

E-mail-kater imate?

Oddelek: Loža
211849 (1599) ahac

Več podobnih tem