» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
228 / 234
»»

svecka ::

še dobro dam ma popust 50%. Čim poteče, ADIOS!

roCkY ::

Še mal pa bo Starlink best offer. ??
Za vse kar imam naročeno (ena osnovna podatkovna optika + "polna optika") jim že sedaj plačujem v rangu ene mesečne Starlink naročnine, ko ni opcije koristit rabat pike.

BojanOgnjeni ::

roCkY je izjavil:

Še mal pa bo Starlink best offer. ??
Za vse kar imam naročeno (ena osnovna podatkovna optika + "polna optika") jim že sedaj plačujem v rangu ene mesečne Starlink naročnine, ko ni opcije koristit rabat pike.

Starlink ni nikoli best offer. Ne zagovarjam T-2 ampak jajca (samo za fane) kot so Starlink pa hvala lepa.

miko22 ::

pa ni T2 podražil nekaj mesecev nazaj?

roCkY ::

BojanOgnjeni je izjavil:

roCkY je izjavil:

Še mal pa bo Starlink best offer. ??
Za vse kar imam naročeno (ena osnovna podatkovna optika + "polna optika") jim že sedaj plačujem v rangu ene mesečne Starlink naročnine, ko ni opcije koristit rabat pike.

Starlink ni nikoli best offer. Ne zagovarjam T-2 ampak jajca (samo za fane) kot so Starlink pa hvala lepa.

Sem postavil ?? Je dejansko možno, da bo zadeva cenovno konkurenčna fibru, 5G? Se mi hebe ali mi DL 300 ali 70 mbps. Sej je lušten recimo kak Flight Simulator spravit na kišto prek 300 mbs, če server da. Ampak neke resne potrebe ni. Zadeva lahko tudi prek noči "prileze".

"Starlink mobile live" za pokušino. Tip je ravno ta teden po debeli dekadi na GSM začel oddajat prek starlinka. Kar nekaj YT kanalov (ruralna območja), ki jih spremljam iz ZDA je na Starlinku. Folk je več kot zadovoljen z njim. Tle ga pač shebe kako močno drevje, ko zapelje na črpalki pod streho...:

starfotr ::

Kaka brezvezna poraba pasovne širine, energije in denarja. Da iz kamjona oddajaš live dashcam.

To so neumnosti. In tudi če tega ne bi bilo, bi bilo povsem ok.

roCkY ::

Tudi pisanje v ta forum je neumna potrata resursov...

Kakšna potrata je šele seljenje dobrin prek celih ZDA v vse smeri.

starfotr ::

Ekzekli.

BojanOgnjeni ::

roCkY je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:

roCkY je izjavil:

Še mal pa bo Starlink best offer. ??
Za vse kar imam naročeno (ena osnovna podatkovna optika + "polna optika") jim že sedaj plačujem v rangu ene mesečne Starlink naročnine, ko ni opcije koristit rabat pike.

Starlink ni nikoli best offer. Ne zagovarjam T-2 ampak jajca (samo za fane) kot so Starlink pa hvala lepa.

Sem postavil ?? Je dejansko možno, da bo zadeva cenovno konkurenčna fibru, 5G? Se mi hebe ali mi DL 300 ali 70 mbps. Sej je lušten recimo kak Flight Simulator spravit na kišto prek 300 mbs, če server da. Ampak neke resne potrebe ni. Zadeva lahko tudi prek noči "prileze".

"Starlink mobile live" za pokušino. Tip je ravno ta teden po debeli dekadi na GSM začel oddajat prek starlinka. Kar nekaj YT kanalov (ruralna območja), ki jih spremljam iz ZDA je na Starlinku. Folk je več kot zadovoljen z njim. Tle ga pač shebe kako močno drevje, ko zapelje na črpalki pod streho...:


Daj ne nabijaj. Pouči se o starlinku, preden fanboyevsko nabijaš. Če ne vidiš razlike - kupi. To rabiš. To moraš imeti. Nimaš za Teslo, imaš pa vsaj starlink. Pa še vsem prijateljem povej kako je to zakon, pa nabavijo še oni, vmes bo pa Musk naredil še StarButtplug pa si ga lahko družno nabijete nekam. Fucking normiji, propad interneta se je začel, ko se je ta golazen znala priklopit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: J.McLane ()

roCkY ::

Očitno sem naletel še na enga funkcionalno nepismenega forumaša.

ups troll 22.5.23

BojanOgnjeni ::

roCkY je izjavil:

ups troll 22.5.23

Ups, človek brez argumentov. Pojdi se postavit SDSovskim trolom na forumu v vrsto. Boste lahko ponavljali datume v raznih permutacijah.

Zgodovina sprememb…

eriCartman ::

bye bye posamezne storitve T-2, bomo že prišli pod prejšno ceno...

Gregor P ::

Sedaj sem kot stari uporabnik dobil ponudbo - 20 % pri mesečni naročnini za 24 mesecev. Je to sprejemljivo? Verjetno ravno pokrijem vse te podražitve do zdaj :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

svecka ::

Gregor P je izjavil:

Sedaj sem kot stari uporabnik dobil ponudbo - 20 % pri mesečni naročnini za 24 mesecev. Je to sprejemljivo? Verjetno ravno pokrijem vse te podražitve do zdaj :D


probaj dobit še popust 50% na programsko shemo za 2 leti. To ponavadi jaz dobim. Oziroma zdaj imam prakso, da grem stran za 3 mesece in pridem nazaj kot nov uporabnik in dobim 50% za 2 leti na celotni paket. + še prvo mesec imaš 0 eur naročnino + 50eur dobi npr tvoj sorodnik ki je na t-2 ker te je "pripeljal" na t-2. Ko pa njemu poteče, pa ga ti povabiš in dobiš 50eur popusta.

J.McLane ::

A to se vam resno, da kolobarit od operaterja do operaterja? Mislim, da se večina folka niti ne spomni ko jim poteče 24 mesecev, da bi podpisali naslednji aneks spet za 24 mesece in dobili tistih 20%.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Utk ::

Gregor P je izjavil:

Sedaj sem kot stari uporabnik dobil ponudbo - 20 % pri mesečni naročnini za 24 mesecev. Je to sprejemljivo? Verjetno ravno pokrijem vse te podražitve do zdaj :D

Ni. Jaz sem dobil -46% (26 evrov), orange optimum.

J.McLane je izjavil:

A to se vam resno, da kolobarit od operaterja do operaterja? Mislim, da se večina folka niti ne spomni ko jim poteče 24 mesecev, da bi podpisali naslednji aneks spet za 24 mesece in dobili tistih 20%.

Meni se ne da, ampak ko poteče, če sami ne ponudijo popusta, jih jaz spomnem... Potem ne grem takoj drugam, če ni nič, grem pa ob priliki ko mi pokne film zarad kake podražitve ali druge neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Magic1 ::

J.McLane je izjavil:

A to se vam resno, da kolobarit od operaterja do operaterja? Mislim, da se večina folka niti ne spomni ko jim poteče 24 mesecev, da bi podpisali naslednji aneks spet za 24 mesece in dobili tistih 20%.

Če ti denar leti iz neba in ne veš kam z njim, potem ni smiselno. Problem je ker če ne "kolobariš" pri eni stvari, verjetno ne kolobariš tudi drugje in na koncu se kar nabere. Operaterja pleplačaš 40EUR na mesec ko keks, potem imaš še kup drugih storitev za 10e, ki jih ne kolobariš in si hitro na 100EUR+ na mesec. Nekaterim jurja in pol na leto ne pomeni nič, večini je to mesečni dohodek.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

starfotr ::

Klub kolobarjenju se očitno operaterjem to izplača. V nasprotnem bi že ukinili visoke popuste za nove stranke.

Ker je še vedno več ljudi na visoki naročnini, kot pa "novih strank" z nizko naročnino.

Aja, firme pa držijo nad vodo lojalne stranke. Od novih nimajo bog ve kaj.

Ales ::

Bogi reveži delajo z minusom! A jim čmo kaj prispevat, da ne bodo propadli?

starfotr ::

Dejstvo je, da napihnjene cene in 50 % popusta za obdobje 1 ali 2 leti ni vzdržen model.

In da, če bi imeli 100 % naročnikov s takim popustom, bi lahko samo ugasnili opremo in zaprli firmo.

Cene so zelo napihnjene. Zato so popusti lahko visoki.

Ales ::

Ponudniki zgleda mislijo, da je vzdržen cenovno marketinški model, že kar dolgo se ga držijo, v taki ali malo drugačni obliki. Letni dobički pritrjujejo njim.

Koliko naročnikov s popustom imajo, ne vemo. Če bi vsi bili s popustom, ne vemo kaj bi bilo z njihovim dobičkom, nimamo podatkov, da bi šli to računat. Razglabljat o tem na pamet pa nima smisla.

Magic1 ::

Zdaj je itak v modi, da ti "ponudijo" kup stvari, ki jih ne rabiš in potem na koncu folk ima v povprečju pakete za 70€. Jaz vem da takega paketa ne rabim, vendar ga plačujem, ker mi ponudijo konkreten skonto. Če mi ne bi, bi pač vzel le internet in bi me prišlo še konkretneje ceneje. Kaj mi bo 500/100Mbps, 250 programov in beden mobi paket. Hitrost mi je 10% zadost, programov še manj, mobitel pa itak že v Lj. slabo lovi.
Magic

Utk ::

Ne poznam nobenga pri denarju, ki bi plačeval 70 evrov za paket (v resnici plačeval tolk), poznam pa kakega "reveža", ki plačuje, pa še kaj čez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

jakoc900 ::

Trenutno imam to ponudbo v roki

PAKET : Oranžni Optimum - FTTH
- Internet hitrost do 500 Mbit/s - 100 Mbit/s
- Brezžični internet
- IPTV priključek
- Programska shema L
- Naročnina na storitev tv2go mini
- 10 GB prostora v Horizontu
- Naročnina na mobilni paket Oranžni Mini
- Naročnina na stacionarni telefon

Vezava 24 mesecev - Oranžni Optimum - popust 24 mesecev (cena 19,99€) - velja v primeru sklenitve aneksa

in

PAKET : Oranžni Midi
V ceni paketa so vključeni:
- Brezplačni klici v T-2 fiksno ali mobilno omrežje
- 3000 sporočil SMS/MMS v vsa slovenska omrežja
- 3000 minut pogovorov v druga slovenska omrežja
- 100 GB prenosa podatkov v T-2 omrežju
- 20 GB prenosa podatkov v omrežju nacionalnega operaterj

Vezava 24 mesecev - Oranžni Midi - 50% popust 24 mesecev - velja v primeru sklenitve aneksa

1× Oranžni Optimum - FTTH redna 58,99 € popust 66 % koncna 19,99 €
1× Oranžni Midi redna 9,99 € popust 50 % koncna cena 4,99 €

To mi je ponudil prodajalec preko telefono po tem ko sem ignoriral poklikano "pogodbo" samo za internet.
Iscem pa internet + mobilni tel. paket.

Kaksne izkusnje imate kaj s T2 kot telefonskim operaterjem, kako je pokritost v slo, in kako je v tujini (EU)?

Vanadium ::

@jakoc900: T-2 naročnik sem že skoraj 10 let in toliko časa sem uporabljal njihovo mobilno telefonijo, od danes naprej sem prenesl vse mobilne cifre na BOB, ker se mi pač z njimi ni več dalo ukvarjat. Sej načeloma deluje, samo letos sem pa pač popizdil, ker ne meni ne ženi ni gostovanje na HR delovalo, posledično so google maps štrajkal (hvala bogu da sem prej Sygica si gor dal, ki ga imam kupljenega),... Pač reku sem si dovolj ukvarjanja z preklapljanjji med ročnimi in avtomatskimi gostovanji, menjavami sim kartic (ker to bo rešilo probleme), ... v letu 2023 je to popolnoma nesprejemljivo in po skoraj 10 letih si naj kar zataknejo in mobilno in sim kartice in oddajnike tja nekam...

mancini ::

Tasci v Mb preklaplja na Telekom, kako slabo morajo bit pokriti sele kje drugje.
Ne vem kako si zdrzal 10 let

dominuspro ::

Meni pa se je prvič v 10ih letih zgodilo, da se odreže boljše T2 na gostovanju, kot Telekom od moje drage. Pri Fažani je mobilni net sprejemljiv(roaming na hrvaškem Telemach), njen pa neuporaben(roaming hrvaški Telekom). In ona ne more na druga omrežja, jaz pa ja.

starfotr ::

1. mobilna telefonija je danes poceni - v veliki večini pod 10 eur na mesec in s tem pokriješ veliko večino potreb prebivalcev.

2. Imeti nezanesljivega mobilnega operaterja pomeni samo, da svojega časa ne cenite.

3. Še vedno drži, da se operaterja z nacionalnim roamingom ne izbere. Torej ostaneta 2 infrastrukturna operaterja in derivati.

dominuspro je izjavil:

Meni pa se je prvič v 10ih letih zgodilo, da se odreže boljše T2 na gostovanju, kot Telekom od moje drage. Pri Fažani je mobilni net sprejemljiv(roaming na hrvaškem Telemach), njen pa neuporaben(roaming hrvaški Telekom). In ona ne more na druga omrežja, jaz pa ja.


Kaj bi šele rekel, če bi vzel kak turist paket za lokalnega ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: starfotr ()

dominuspro ::

starfotr je izjavil:

1. mobilna telefonija je danes poceni - v veliki večini pod 10 eur na mesec in s tem pokriješ veliko večino potreb prebivalcev.

2. Imeti nezanesljivega mobilnega operaterja pomeni samo, da svojega časa ne cenite.

3. Še vedno drži, da se operaterja z nacionalnim roamingom ne izbere. Torej ostaneta 2 infrastrukturna operaterja in derivati.

dominuspro je izjavil:

Meni pa se je prvič v 10ih letih zgodilo, da se odreže boljše T2 na gostovanju, kot Telekom od moje drage. Pri Fažani je mobilni net sprejemljiv(roaming na hrvaškem Telemach), njen pa neuporaben(roaming hrvaški Telekom). In ona ne more na druga omrežja, jaz pa ja.


Kaj bi šele rekel, če bi vzel kak turist paket za lokalnega ponudnika.


Turist paket v EU? To že nekaj let ni aktualno.

starfotr ::

Pač lokalna sim kartica. Na Hrvaškem v sezoni dela bolje, kot pa katerikoli roaming.

dominuspro ::

starfotr je izjavil:

Pač lokalna sim kartica. Na Hrvaškem v sezoni dela bolje, kot pa katerikoli roaming.


Malček smrdi po bullshitu... Meni dela povsem OK, kjer je signal dober.

jakoc900 ::

starfotr je izjavil:



3. Še vedno drži, da se operaterja z nacionalnim roamingom ne izbere. Torej ostaneta 2 infrastrukturna operaterja in derivati.



kako mislis ostaneta 2 infra + derivat. saj to je vse kar je?

starfotr ::

Infrastrukturni so 4. TS, A1, Telemach in T2.

Vseh ostalih imaš pa malo morje

Spar mobil, hot, mega tel, potem pa še ponudbe od A1: bob in redo in Telekoma: izi.

Nekaj jih pa ni več. Recimo debitel, petrol hip, Mercator m mobil, me2 itd.

CyberPunk ::

jakoc900 je izjavil:


1× Oranžni Optimum - FTTH redna 58,99 € popust 66 % koncna 19,99 €
1× Oranžni Midi redna 9,99 € popust 50 % koncna cena 4,99 €

To mi je ponudil prodajalec preko telefono po tem ko sem ignoriral poklikano "pogodbo" samo za internet.
Iscem pa internet + mobilni tel. paket.

Kaksne izkusnje imate kaj s T2 kot telefonskim operaterjem, kako je pokritost v slo, in kako je v tujini (EU)?


Seriously, 19.99 za 2 leti za oranzni optimum? In potem sem jaz mislil, da sem zadel na tomboli, ko sem dobil paket Net+Mobil za 2 leti po 29.99. :))
Z mobilnim imam dokaj mesane izkusnjem, sicer ga imam kot sekundarni SIM v tablici. Podatkovno povezavo obcasno prekinja, ce imam nastavljeno na avtomatsko izbiranje omrezja. Ce nastavim na fiksno (T2 kjer je T2, Telekom drugje), deluje dokaj stabilno in sem tudi ze par dni imel isti IP.

broken/link ::

mancini je izjavil:

Tasci v Mb preklaplja na Telekom, kako slabo morajo bit pokriti sele kje drugje.
Ne vem kako si zdrzal 10 let

Če uporabljaš T-2 telefonijo je a must, da ročno nastaviš roaming na Telekom omrežje.
T-2 mobil omrežja nočeš uporabljat, ker ni velike pokritosti in nit ne vlagajo vanj.

starfotr ::

Vlagajo vanj, sedaj imajo tudi 4G. Ampak je razlika, če imaš 100 baznih postaj pa še to ne vseh 4G ali pa 1200+, kot jih imajo največji.

Zato se ne izplača zajebavat s T2 mobilnim omrežjem, ker je zanič.

Vanadium ::

mancini je izjavil:

Tasci v Mb preklaplja na Telekom, kako slabo morajo bit pokriti sele kje drugje.
Ne vem kako si zdrzal 10 let


Ma če odštejemo prve porodne težave z roaming 1 in roaming 2 je večino cajta, kar dobr delovala (pa tudi cenovno je bilo sprejemljivo na začetku, zdej je pa totalno nekonkurenčno), sploh ko jim španci niso več ponujali tega roaming 2 in so sami morali medoperaterske pogodbe zrihtat... Zadnje čase, beri 0,5-1 leto imam pa konstantne težave z svojo cifro, med tem ko je ženina številka je bolj kot ne delovala b.p. Zadnji dopust je pa pač izbilo sodu dno in sem si reku ma ko vas je*e. Fiksne storitve bom pač še imel ker sem zadovoljen, mobilna je pa žalost in se vidi da ne vejo kaj bi z njo po drugi strani pa je nek debil/capelj/papak na T-2 se odločil in kupil dodatne/ podaljšali obstoječe frekvence, ipd... s kešom od telekom poravnave, namesto da bi prodali telefonijo in lepo MVNO uvedli če se že kurčijo s telefonijo...

miko22 ::

jakoc900 je izjavil:

Trenutno imam to ponudbo v roki

PAKET : Oranžni Optimum - FTTH
- Internet hitrost do 500 Mbit/s - 100 Mbit/s
- Brezžični internet
- IPTV priključek
- Programska shema L
- Naročnina na storitev tv2go mini
- 10 GB prostora v Horizontu
- Naročnina na mobilni paket Oranžni Mini
- Naročnina na stacionarni telefon

Vezava 24 mesecev - Oranžni Optimum - popust 24 mesecev (cena 19,99€) - velja v primeru sklenitve aneksa

in

PAKET : Oranžni Midi
V ceni paketa so vključeni:
- Brezplačni klici v T-2 fiksno ali mobilno omrežje
- 3000 sporočil SMS/MMS v vsa slovenska omrežja
- 3000 minut pogovorov v druga slovenska omrežja
- 100 GB prenosa podatkov v T-2 omrežju
- 20 GB prenosa podatkov v omrežju nacionalnega operaterj

Vezava 24 mesecev - Oranžni Midi - 50% popust 24 mesecev - velja v primeru sklenitve aneksa

1× Oranžni Optimum - FTTH redna 58,99 € popust 66 % koncna 19,99 €
1× Oranžni Midi redna 9,99 € popust 50 % koncna cena 4,99 €

To mi je ponudil prodajalec preko telefono po tem ko sem ignoriral poklikano "pogodbo" samo za internet.
Iscem pa internet + mobilni tel. paket.

Kaksne izkusnje imate kaj s T2 kot telefonskim operaterjem, kako je pokritost v slo, in kako je v tujini (EU)?


kak si te dobil ceno 19,90€ za dve leti?
Daj mi kak kontakt, ker sem ravno v menjavi operaterja.

jakoc900 ::

miko22 je izjavil:

jakoc900 je izjavil:

Trenutno imam to ponudbo v roki

PAKET : Oranžni Optimum - FTTH
- Internet hitrost do 500 Mbit/s - 100 Mbit/s
- Brezžični internet
- IPTV priključek
- Programska shema L
- Naročnina na storitev tv2go mini
- 10 GB prostora v Horizontu
- Naročnina na mobilni paket Oranžni Mini
- Naročnina na stacionarni telefon

Vezava 24 mesecev - Oranžni Optimum - popust 24 mesecev (cena 19,99€) - velja v primeru sklenitve aneksa

in

PAKET : Oranžni Midi
V ceni paketa so vključeni:
- Brezplačni klici v T-2 fiksno ali mobilno omrežje
- 3000 sporočil SMS/MMS v vsa slovenska omrežja
- 3000 minut pogovorov v druga slovenska omrežja
- 100 GB prenosa podatkov v T-2 omrežju
- 20 GB prenosa podatkov v omrežju nacionalnega operaterj

Vezava 24 mesecev - Oranžni Midi - 50% popust 24 mesecev - velja v primeru sklenitve aneksa

1× Oranžni Optimum - FTTH redna 58,99 € popust 66 % koncna 19,99 €
1× Oranžni Midi redna 9,99 € popust 50 % koncna cena 4,99 €

To mi je ponudil prodajalec preko telefono po tem ko sem ignoriral poklikano "pogodbo" samo za internet.
Iscem pa internet + mobilni tel. paket.

Kaksne izkusnje imate kaj s T2 kot telefonskim operaterjem, kako je pokritost v slo, in kako je v tujini (EU)?


kak si te dobil ceno 19,90€ za dve leti?
Daj mi kak kontakt, ker sem ravno v menjavi operaterja.



Nimam kontakta, sem pa tukaj izpolnil "narocilnico" je bolj kot ne ponudba https://www.t-2.net/optika-ftth in

"Naročilnica bo veljavna, ko jo podpisano vrnete na naslov Verovškova ulica 64a, 1000 Ljubljana, ali po elektronski pošti na info@t-2.com "

ko sem dobil sem jo ignoriral, in cez par dni me je klical t2 predstavnik in sem rekel da gledam konkurenco, in je takoj nasel neko akcijsko ponudbo. Sicer je nisem vzel ker je notri zmetal se telefon in TV ki ga pa ne rabim.

miko22 ::

Bom probal tako, pa da vidim, kaj mi grata

xseki ::

Pomoč v ujmi prizadetim uporabnikom T-2
OBVESTILA 09. AVGUST 2023

Pomoč v ujmi prizadetim uporabnikom T-2

Posledice nedavnih poplav in plazov so mnoge ljudi pustile v izjemno težkih življenjskih okoliščinah, brez osnovnih pogojev za življenje. Veliko ljudi, tudi zaposlenih na T-2 in naših naročnikov je ostalo brez svojih domov, še več pa jih je utrpelo prekinitve oskrbe z vodo, elektriko in brez povezave s svojci in svetom. Naše misli so z vsemi prizadetimi, svojim naročnikom pa bomo nemudoma pomagali tudi z odpisom mesečne naročnine in zagotavljanjem osnovnih telekomunikacijskih storitev tam, kjer so povezave še vedno pretrgane.

Brezplačen paket Podatkovni Maxi

Vsem našim naročnikom, ki so jih prizadele poplave in nimajo dostopa do naših storitev takoj nudimo pomoč v obliki 100 % popusta na naročnino paketa Podatkovni Maxi z brezplačno SIM kartico. Naročnikom bo omogočal dostop do interneta in ogled televizije. Popust velja za naročnike storitev T-2, ki so doživeli popolno prekinitev zaradi posledic ujme in bo trajal vse dokler povezava ne bo vzpostavljena nazaj. Preden se bo popust izklopil, bomo naročnike o prenehanju popusta pravočasno obvestili preko sporočil SMS.

Popust in odpis stroškov

Strankam, ki se nahajajo na lokacijah, kjer je zaradi poplav prišlo do popolnega izpada central, kot je npr. občina Mengeš, bomo samodejno priznali popust na mesečno naročnino in morebiten prekoračen prenos podatkov v mobilnih paketih. Vso poškodovano opremo, kot sta modem ali tv vmesnik, bomo zamenjali brezplačno. Prav tako bomo vsem naročnikom, ki so bili na svojih lokacijah deležni krajših prekinitev, za čas nedelovanja storitev priznali ustrezen popust.

Vsem prizadetim v poplavah želimo, da čim prej zaživijo svoja normalna življenja.

>> https://www.t-2.net/novice/skupaj-pomag...

miko22 ::

Evo, naredil kot je napisak jakoc900

Dobil ponudbo ob vezavi 24 mesecev, popust 66% za prvo leto(torej 19,90), drugo leto pa redna cena oranžni optimum, ter 5€ za časovne funkcije.
Telemach mi pol daje bolj ugodno, saj imam časovne funkcije brezplačne.
Shema mi ni važna, ker tak ne gledam dost tv, tako da lahko vzamem "light" in dejasnko pride bolj poceni, kot T2.

Magic1 ::

Problem je, da je tudi kvaliteta Telesmeha bolj "light". Če imaš T-2 optiko, potem nimaš kaj sploh razmišljat.
Magic

ombre ::

Mah, menjam na dve leti. Ponavadi preklapljam med Telemach in T-2. Tokrat Telemach ponuja -50% na vse pakete za dve leti, če preklopim k njim... Je res, da je T-2 vmesnik za tv boljši in da je bilo dosti manj izpadov na t-2 te dve leti. Ni pa vredno, da te potem obravnavajo kot starega naročnika in ti ponudijo kao boljšo tv shemo za dve leti, zraven pa se ti račun zviša za 2x.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

miko22 ::

Mah sem že bil pri telemachu, pa je delalo vse b.p.

bostt ::

Še komu pri odpiranju strani T2 Tv2go izpiše "Ups pri prenosu informacij je prišlo do napake"?

xseki ::

Meni. Tam nekje ob 13:00 se je pojavila ta napaka. Zdaj sem preklopil na EON prepaid.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

xseki ::

T-2 d.o.o.:
[KOŠARKA 2023] 🏀🏆
🔥 Super novička za vse navijače!
Z današnjim dnem začasno vključujemo program Šport TV 1 tudi v našo programsko shemo S. Naše košarkarje lahko tako spremljate vsi naročniki stacionarnih storitev T-2 TV. 💪 Dajmo naši!!!

J.McLane ::

Juhu, sem videl šele včeraj zvečer, jaz sem pa neke sumljive streame iskal po netu :))
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Buggy ::

Eno vprasanje, ce je to stalna praksa ali kaj.

Zadnjic mi zaradi dodeljene (a se zmeraj registrirane) Iranske IP stevilke niso delale (vsaj) MS XBOX pass storitve. Po posredovanju problema na podporo so povedali (ne opravici), da lahko menjajo modem potem pa "upajmo da bo ok". Ker sem vztrajal pri temu, da ta prakse nikakor ni sprejemljiva, ker mi lahko blokira se kaj sluzbenega s tem ko v obtok dajejo sporne IP-je, sem zgleda brez da bi zahteval, dobil staticen IP, ki so mi ga seveda tudi zaracunlai.

Naročnina Statični IP - rezidenti 18.08. - 31.08.23 0,45 KOS 22,00 2,00 1,6393 0,74 0,00 0,74
Dodelitev/urejanje statičnega IP naslova 1,00 KOS 22,00 10,00 8,1967 8,20 0,00 8,20

Se kdo s podobno izkusnjo?
Je to s stalisca uporabnika sploh dovoljeno (zaracunavanje necesa kar nisem narocil) so pa zacasno sicer resili svoj "zajeb"?
««
228 / 234
»»