» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
189 / 236
»»

Matej_K ::

Jaz bom šel kar na T2+MOBIL, za 29€...

Internet plus mobilni telefon.
za razliko do trenutnega oranžnega paketa (se pravi 28€ na mesec)
... .. .

MrStein ::

Matej_K je izjavil:

T-2 podražitev

Oranžni diamant dražji za pet evrov


Kaj so nori? Lahko odstopim od pogodbe brezplačno. Je sploh kateri ki nebo tako podražil?


--->
Pri tem vas obveščamo, da lahko naročniki, na katere se navedene spremembe nanašajo in ki se s spremembami ne strinjajo v skladu z 31. čl. Splošnih pogojev poslovanja družbe T-2, 52. čl. Splošnih pogojev uporabe storitev preko mobilnega omrežja in določilom 2. odst. 129. čl. ZEKom-1 v 30 dneh od objave sprememb brez odpovednega roka in brez sankcije odstopi od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinja.

Vir: Pravno obvestilo o prilagoditvah ponudbe z dnem 1.3.2017 t-2.net
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Qcube ::

Upam da mi T2 omogoči ukinit samo IPTV iz mojega paketa, ker kolikor gledam na njihovi strani ni nobenega paketa NET+TEL ki bi mi ustrezal. V nasprotnem primeru bo treba it h konkurenci izgleda.

matobeli ::

Pa vzem samo net, za tel pa kakšen izimobil.

miko22 ::

T2 je zadeve konkretno podražil. Najprej je podražil mesečno naročnino za vse pakete, izključil osnovno shemo(niti ne vem kaj pol maš), pa še dvignil ceno za vse sheme. Dupla podražitev, torej.
Če sem do sedaj plačeval 35,99 za T4, bo sedaj ta paket za 3€ dražji+ XL shema dodatno dražja za 3€
Ali razumem narobe?

broken/link ::

ne, programske sheme se podražijo za 3eur.
pa paketi, ki že vsebujejo programsko shemo, se podražajo za 3eur+

konspirator ::

Sedaj imaš t4 mega https://www.t-2.net/paketi/t4-mega (brez vezave) ?
--

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

Ne razmem če to pomeni da lahko ukinem samo IPTV po 1.3.

Programska shema S od 1. 3. 2017 naprej ni več del priključka IP TV in s tem ni del tržnih paketov, ki ga vsebujejo in je ločena storitev, obračunana po ceniku.

Steinkauz ::

Če prav razumem se t-4 mega ne podraži?

miko22 ::

konspirator je izjavil:

Sedaj imaš t4 mega https://www.t-2.net/paketi/t4-mega (brez vezave) ?


Mam z vezavo, ki mi letos poleti poteče. Plačujem 27€, po novem bom 30€, plus namesto 14€ XL shemo bom plačeval 17€+3€ časovni zamik.
Vse skupaj sedaj plačujem 27+14+3=44€
Po novem bo: 30+17+3=50€

Lonsarg ::

@miko22, so precej zmedeno napisali v tem sporočilu javnosti, mislim da si razumel narobe.

Trojčki T2, T3, T4... z izjemo Start paketa se NE dražijo. Namesto podražitve se tem paketom ukinja IPTV in moraš sedaj tudi če hočeš samo osnovno S shemo to naročiti ekstra. Ostaja odprto vprašanje kaj bodo naredili z obstoječimi naročniki, ki nimajo ekstra shem naročenih. Jim bodo avtomatsko vključkli Shemo S za 3EUR ali ne? Sklepam da ja, torej bom jaz moral, ko ne rabim TVja to ekstra odjavlati..

Podražitev zate je torej 3EUR in ne 6EUR kakor si sam izračunal. Pač 3EUR so podražili sheme in prenovili Start paket, to je to, veliko bolje kot konkurenca, ki draži celo internet only pakete...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

miko22 ::

Samo kaj pol imam v T4? tv+net+tel ampak brez sheme? Kaj je pol to? TV naročnina brez slike?
Res je malo čudno napisano.

konspirator ::

miko22
V tvojem primeru se bo podražila samo XL HD shema za +3 eur (iz 14 za 17 eur).

S shemo bodo ukinili pri vseh sedanjih iptv paketih.

Paket T4 Start bo po novem vseboval iptv paket M (prej S, s čimer se bo število tv programov povečalo iz 55 na 125), nova cena 34 eur.
--

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

V njihovih trojčkih bo zdaj očitno TV priključek, da ta priključek kaj ulovi moraš pa plačati:) Skratka praktično niso več trojčki, čeprav jih bodo zgleda zaradi marketinga tako oglaševalil.

Alamar ::

konspirator je izjavil:



Paket T4 Start bo po novem vseboval iptv paket M (prej S, s čimer se bo število tv programov povečalo iz 55 na 125), nova cena 34 eur.
T4 Start ima trenutno svojo programsko shemo s 100+ programi in ne S shemo.

konspirator ::

Res je, hvala za popravek, Start paket je tam.

T2 bo kot kaže izbral bolj mehko metodo izbiranja, če si prav predstavljam dejstvo, da S paket (niti kateri drugi) po novem ne več privzeto vključen v iptv sheme, z izvzemom T4 start paketa.


T2 TV+TEL, T2 NET+TV
vsi T3
T4 mega, giga, tera
bodo torej, če boš hotel imeti iptv, vsaj 3 eur dražji.
--

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Pravzaprav je TV zastojn,če gledaš koliko te stane samo net. Marketinški nateg. Če vzameš T4 osnovno shemo, je ceneje kot če vzameš samo net.

Gregor P ::

Zakaj pa ne naredijo preprosto TV paket brez POP TV-ja in A kanala?>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hojnikb ::

Gregor P je izjavil:

Zakaj pa ne naredijo preprosto TV paket brez POP TV-ja in A kanala?>:D

ker ne smejo
#brezpodpisa

specing ::

Zakaj ne?

Tilen ::

Zato, ker za takšno početje nimajo dovoljenja s strani ponudnika vsebin (PRO Plus).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

harvey ::

Tilen je izjavil:

Zato, ker za takšno početje nimajo dovoljenja s strani ponudnika vsebin (PRO Plus).

Zato ker so pristali na izsiljevanje s strani ponudnika vsebin. Pogajanja so tekla kar nekaj časa, ključni preobrat je naredil telemach, ko je dejal, da jih bo vključil v osnovno shemo brez doplačila. Ostalim malim ponudnikom ni preostalo, da stisnejo zobe in zapakirajo to sranje uporabniku. Zaenkrat telemach ne draži paketov in lepo čaka na bregu, da priplava truplo. Ko bodo stabilizirali situacijo pa ni prav nobenega zagotovila, da ne bi ustrezno korigirali cen.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

miko22 ::

scipascapa ::

harvey: telemach je začetnik vsega sranja, ker baje bodo kupili pro plus.

ronaldo ::

Torej ima kdo zagotovilo (slisal od T-2 uradno) da po novem bo recimo meni ostal t4 terra paket s tako ceno kot sedaj, le ce bom zelel imeti tv bom moral doplacati 3eu(kar ne bom storil ker tv-ja na sreco ne gledamo, itak se dobi vse na netu) ?
To bi bila odlicna poteza, ker jaz bom potem se ostal narocnik z istim paketom, ker potrebujem hiter net in dovolj enot za nas dva v druzini.

Tr0n ::

Skoda, da je v bistvu T2 NET + MOBIL drazji, kot T4 MEGA. Bi se takoj losal TVja, ce se bi mi splacalo.

lukslo ::

ronaldo je izjavil:

Torej ima kdo zagotovilo (slisal od T-2 uradno) da po novem bo recimo meni ostal t4 terra paket s tako ceno kot sedaj, le ce bom zelel imeti tv bom moral doplacati 3eu(kar ne bom storil ker tv-ja na sreco ne gledamo, itak se dobi vse na netu) ?
To bi bila odlicna poteza, ker jaz bom potem se ostal narocnik z istim paketom, ker potrebujem hiter net in dovolj enot za nas dva v druzini.


Iz T-2 obvestila:
Novost v ponudbi je tudi, da bo odslej TV priključek vseboval možnost dostopa do funkcionalnosti IPTV uporabniškega vmesnika (npr. spored, radio, videoteka, Horizont, Avditorij), naročnik pa se bo sam odločil, kakšen obseg TV programskih vsebin bo dodal. Izbira lahko med 4 osnovnimi TV paketi (S, M, L in XL HD) ter kar 6 dodatnimi TV paketi, s skupaj več kot 300 TV programi.


Če prav razumem bodo v vseh dosedanjih paketih ukinili privzeto programsko shemo S, kar pomeni, da se bo paket podražal le v primeru, da si izberes eno od shem. (3€ za S, 9€ za M, 12€ za L in 17€ na XL).

CoolBits ::

Se pravi lahko naročiš IPTV brez osnovne sheme in samo s kako drugo plačljivo?

lukslo ::

Čeprav razumem kar je napisano v obvestilu na spletni strani potem ja. Ne me pa vzet na besedo, bi bilo potrebno vprašati koga na T-2

Matej_K ::

Komaj čakam da grem v poslovalnico k njim, pa jih verjetno polovica nebo vedelo kako in kaj.
... .. .

lukslo ::

Evo tweet glede IPTV in programske sheme S

miko22 ::

Torej rešitev je na dlani. Odjaviš vse sheme, cena ostane enaka, gledaš pa preko KODI-ja.

scipascapa ::

miko22: pa bi delovalo?

miko22 ::

Meni deluje :)

Žal edino vrtenje nazaj ne dela, kar pogrešam na kodiju, ostalo b.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

scipascapa ::

ne verjamem ti, lahko več na ZS?

Gregor P ::

Pojasnilo Agencije za varstvo konkurence glede domnevnega kartelnega dogovarjanja kabelskih operaterjev
Javna agencija Republike Slovenije za varstvo konkurence (v nadaljevanju: Agencija) v zvezi z izpostavljeno problematiko že s sklepom z dne 12. 1. 2017, ki ga je izdal v.d. direktorja Agencije Andrej Matvoz, uvedla postopek ugotavljanja kršitve zlorabe prevladujočega položaja zoper podjetje PRO PLUS. Agencija poudarja, da dejstvo, da je uvedla postopek zoper podjetje PRO PLUS, še ne prejudicira izzida samega postopka.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

konspirator ::

10% popust za seniorje je možno uveljaviti skupaj s 24 mesečno vezavo (-25%) ?
https://www.t-2.net/novice/t-2-ugodnost...
--

miko22 ::

konspirator je izjavil:

10% popust za seniorje je možno uveljaviti skupaj s 24 mesečno vezavo (-25%) ?
https://www.t-2.net/novice/t-2-ugodnost...


Ne, saj piše, da se izključujejo akcije.

Luka321 ::

Ima kdo podobne težave, sicer na SK1 sedaj že okoli 2 tedna imam slabo sliko in nekakšna mala štekanja se pojavljajo ves čas. Če jih pa pokličem po tel pa noben nezna nič povedat. Ostali skji so vredu, razen 1.

OmegaBlue ::

Kanal je bil kodiran pred kratkim, glede na simptome se ti ne odklene. Če gledaš na STB javi na helpdesk da dekripcija ne dela. Če bodo to kam dalje posredovali je pa druga stvar.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Luka321 ::

Dobil sem odgovor, da če dekripcija ne bi delala da programa sploh nebi dobil in da tukaj težave ni... Mi pa res ni jasno kako so v 2 tednih zaključili, da se napaka ne da rešit. Vsi programi so vredu, razen SK1(ki ga največ gledam). Žalostno res...

Gregor P ::

Meni je bilo žalostno, ko so že davno tega ukinili BBC World news; so me pač še bolj utrdili v negledanju TV8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

neooo ::

Tilen je izjavil:

Zato, ker za takšno početje nimajo dovoljenja s strani ponudnika vsebin (PRO Plus).


To je najbolj smešna resnica v Sloveniji... katastrofa.

konspirator ::

Ponuja t2 tudi solo pakete, ki so navedeni spodaj ?
https://www.t-2.net/optika-ftth
https://www.t-2.net/xdsl
--

Zgodovina sprememb…

specing ::

da?

MrStein ::

Ja, ampak v paketu dobiš isto za manj denarja.

Recimo:
xDSL 20/10 -> 64 EUR na mesec :O

xDSL 20/10 + mobilna telefonija -> 30 EUR na mesec :) (paket T2 NET+MOBIL)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

specing ::

FTTH 10/10 je 24 eur/mesec. Kateri paket je cenejši od tega?

MrStein ::

Marsikateri, če ni možnosti FTTH. :|
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

specing ::

Torej... simobil LTE 4/2 mbit za 18eur/mesec?

DjTonic ::

CoolBits je izjavil:

Se pravi lahko naročiš IPTV brez osnovne sheme in samo s kako drugo plačljivo?

Lahko naročiš npr samo HBO ali npr Yugo, skratka bilo kaj dodatnega. Ko pa so enkrat slovenski programi zraven, pa ne moreš pobegniti strošku, ki ga PRO Plus zaračuna :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()
««
189 / 236
»»