» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
130 / 239
»»

opr01 ::

Hojla,
končno priklopljen na T2. Se razume, da zabave ne zmanjka, ne zmanjka tudi problemov. Mogoče kdo ve, zakaj tale napaka pri pošiljanju pošte:
"..relaying mail to saatchi.si is not allowed..."
Ne pošlje tudi na xxx@volja.net in na xxx@email.si ...
Še to: uporabljam še SIOL account, ker še deluje, T2 pa še ni poslal kuverte, da bi njegove aktiviral. Ima torej SIOL prste vmes ali je kaj drugega?
lp

MrStein ::

mail na T-2 je bil "do dna" predebatiran pred par dnevi. Poglej malo nazaj ali na T-2 forumu.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

frenk ::

jest zdele že več kot en mesec čakam, da mi t-2 zrihta nazaj statičen ip, kot sem ga imel in so mi ga iz neznanega razloga uzel. Zmer ko kličem na "tehnično pomoč" dobim take debile da jim niti metle nebi dal v roke, če pa hočem nadrejenga pa nočjo vezat. Uglavnem tale t-2 mi gre že totalno na kurac in komaj čakam da bo možn priklop na kšnga druzga ponudnika, ker edina stvar ki pri t-2 še ne smrdi je cena, ampak to je pa res edina stvar. Torej če se odločate za t-2 raj še enkrat premislte in pejte na t-2 sam če res nimate druge izbire.

Če t-2 kmal ne bo začel delat na tem, da temeljito izboljša kader, mislm da nima nič kaj svetle prihodnosti.

madog ::

Kaj a to pomen če bi pa tebe mel pol bi blo pa use OK a kako ?

Pluvat ni problem po vseh in po vsem. Važn je da se ne pluva po teb. Men so še vse zrihtal kr sem jih prosu. In pa seveda nism težil po telefonu vsakih 5min pa se dru pa pi*** na vsazga k se mi oglas. Lepo po uradni poti se je men še vse nardil kr sem jih prosu


Tko da če teb ni všeč kukr veš nimajo časovne vezave. Pa če mam srečo pa se ne motm si uzeu statiko na 1/256 net?!

nekdo123 ::

Bi bil kdo mogoče tako dober in z ostalimi delil osveženo T-2 TV/radio playlisto?

Hvala.

flier ::

frenk ::

madog:nism reku da če bi mene mel da bi blo use ok, ampak dobr vem kako zgleda njihov support, ker mi je kolega razložu, ki dela tam...tud dru se nism na nobenga in nism klicou na par minut, ampak na kšn tedn al pa več...če so teb še vse zrihtal še ne pomen da so vredu firma, ubistvu pa niti ni problem da je support nesposoben, ampak to, da namesto da bi ti pomagali te raj nategujejo da je pr teb nekj narobe, če jim pa omenš router si pa sploh vsega sam kriv...no neumnosti k mi jih je po telefonu govoru pa raj ne povem...jest mam statiko(ubistvu mam zdej dinamiko) na optiki 1/1 in preklop trenutno ni mogoč, ker t-2 trenutno nima konkurence na optiki, ampak takoj ko jo bojo mel se bom preklopu pa tud če je drugje draži...važn je odnos firme do strank

Vanich ::

Kva je TOLE ! zej za ena svinarija ?;(

madog ::

F*** this country

Sam v naši državi pa ni neke stvari ki se ji reče svobodna država. Nej Telekom raj vrne v referendumu izglasovano in z veliko podporo celotne slovenije nezakonito pridobljena sredstva za izgradnjo telekomunikacijskega omrežja.

Po moje bi moral telekom vsem operaterjem dati brezplačno v uporabo vse parice na območju slovenije ne pa da sedaj vsem ponudnikom zaračunava najemnino za tisti dve k***** parici, ki pa tako ali tako nista njegovi ampak od vseh državljanov Republike slovenije oz tistih ki so mastno plačali za tisti P***** telefon pred 10-15 leti

Constantine ::

Amen to that >:D

frenk ::

T-2 javno ponuja veliko, od obljubljenega, tudi če je urejeno s pogodbo z uporabnikom storitev, uresniči malo. Če koristnik rabi tehnično pomoč, je ne bo dobil, če je naročen na vmesnik za svoj ISDN telefon ga ne bo dobil, ko kliče tehnično ali drugo pomoč bo dobil sicer prijazne besede operaterja, da bo posredoval problem tehnični službi, ki se ne bo nikoli oglasila, na sporočila po elektronski pošti, ki jo vztrajno ponujajo, boste dobili le avtomatski odgovor, da je sporočilo sprejeto in da bo posredovano v ustrezno obdelavo in nato nič več. Skratka, izjemno neresna firma, z še bolj arogantnim odnosom do strank.


...evo to je mnenje nekoga z linka, ki ga je dal Pepca*Kardelj in mislm da se ni zlagal

Vanich ::

Frenk, če maš probleme, se probej prijavt na:

T-2 neuradni forum

in bo Nimda, ali kateri drugi T2-jevec urgiral in v kratkem rešil probleme. Garantirano.

Če seveda problemi sploh obstajajo.

SasoS ::

Že to da se probleme rešuje na neuradnem forumu, da delajo to ljudje ki za to sploh niso zadolženi...no, mislim da je tisto zgoraj precej blizu resnice.

Vanich ::

Važno je pa, da ma telekom vse probleme rešene, pa četudi še 200 let prodaja
ADSL bakreno parico za dve leti vezave za 50 EUR na mesec, 1Mb z vezavo na 2 leti,
to nas pa sploh ne moti, aneda ? Telekomovi provokatorji.

d0rK ::

Cist tko v premislek novim uporabnikom.


Zdele se mi ne da pisat uradne pisne pritozbe na T2, pa tut ne vem kok bi kej zalegle glede na izkusnje.

T2 sm dubu prejsnga februarja...To je biu cas, ko ga je Telekom se grdo oviral tako da je trajal mesec in pol, da so me prikljucili.
Sicer sta bila skoraj dva tedna tega casa dodana pom zaslugi T2ja ker se ne zna organizirati in mu stirje tedni ki si jih je
Telekom vzel za odklop niso dosti, da bi sporocil naprej da pride nasledna ekipa. Skratka, ko se me koncno priklopili, so se
problemi takoj pokazal. Kljub temu, da smo mi po telefonu konstantno zatrjeval, da sem dovol blizu centrale in da bom brez problema dosegel hitorst izbranega paketa (10/2) sem imel pri prikljucitvi hitrost nekje 10/786.

V naslednjih mesecih sem klical na T2 veckrat na mesec, vsak mesec sem jim tudi zavrnil racun (kljub temu so nekateri cudezno prisli dan ali dva cez tisti nekadnevni rok in bli zavrnjeni) ter pisal pisne pritozbe. Niti ena stvar ni zalegla. Upload mi je variiral cez celo leto, nekje avgusta je biu celo na mizernih 30-40 kB/s. Seveda sem na to opozoril T2 vendar nic. Ko pa so me koncno poklicali tehniki konec novembra mi je po telefonu, medtem ko sem stal v vrsti na Mackovi, rekel: "A lahka pridemo cez 15 min?". Mislm halo? Brez najave, kar tako. Seveda sem odgovoril, da sem zaposlen in zadevo vs vesel v upanju da se bojo stvari koncno razjasnile prestavil na petek. V petek sem cel dan cakal doma, pa ni blio nobenega. Spet klicem na T2, sprasujem kva za boga se grejo, ce me vlecejo za jajca itd. Spet je slo vec mesecev mimo, pa ma prejsni petek ob enastih zvecer poklice serviser, me zbudi in pove, da pridejo tehniki najkasneje do torka. Kot da mi to nebi mogel sporociti v soboto popoldne. Ampak ok. Pridejo tehniki. Spet ni nihce povedal nobene ure, zato sem veckrat klical tako na splosno pomoc kot na tehnicno pomoc, vendar brez uspeha. Nihce ne ve kdaj prirejo tehniki. Tako da sem tako ponedeljek kot torek sedel doma in cakal da se pojavijo. Seveda jih spet ni blo.

To je nekak moja izkusnja s T2jem do danes. Konstantno jebanje v glavo, nesposobn folk in gnil odnos. Vse kar hocem je, da se te prokleti tehniki ze uglasjo in najdejo problem. Ker ce je problem v hisni napeljavi, jo pac zamenam, ce je problem v napeljavi do centrale pa zmanjsam paket. Pa sem jim rekel, da naj pogleda, ce je kdo v moji ulici, ki ima visji upload. Prosnja in ideja ni padla na plodna tja.

madmitch ::

Pepca, tale dorkov post in še nešteto drugih je vzrok, da nekateri, pa čeprav za nekaj višjo ceno, vstrajamo pri tem groznem monopolistu SiOL/Telekomu. Če net rabiš za delo, je kakovost CELOTNE storitve pomembna, ni važno, če mi paketke na roko nosijo, jaz rabim delujočo storitev in T-2 tega ni sposoben zagotoviti. V storitev paše tudi zagotavljanje podpore. Moj brat je na T-2 že tri dni brez neta. Ko je meni na SiOLu crknil modem, je bil tehnik isti dan pri meni in ga zamenjal. V tem je problem. Za, resda, nižjo ceno pri T-2 ne dobiš kar plačaš. Nima SiOL brez veze cele armade tehnikov, T-2 bo moral to popraviti, če bo hotel dobiti še koga drugega kot mularijo, ki "rabi" debelo pipo za p2p.
Včasih je preverjena tehnologija bolje, kot nekaj, kar ni sigurno da bo delovalo kot mora in je na meji delujočega.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

perci ::

madmitch: Imaš prav. Jst naprimer sem vzel zanesljivost storitev T2 v zakup - mi je nižja cena pač odtehtala tveganje + nisem se hotel naročiti na kabelsko televizijo Ljubljanskega kabla. Zato sem vzel T2 in sem zadovoljen. Support je sicer neodziven, vendar, ko bi ti vedel, česa smo bili navajeni še v času LINK/Telemacha, je tole čisto nekaj drugega. Poleg tega, če je kaj narobe, se odpeljem na t2 (mi je blizu), vzamem drug modem in to je to. Špila.

Je pa res, da za eno mamo, ki nujno rabi net in nima pojma o zadevah, je bolje Siol.

Mrjasec ::

@d0rK: Si vprašal, s koliko se ti sinhronizira modem?

madmitch ::

Support je sicer neodziven, vendar, ko bi ti vedel, česa smo bili navajeni še v času LINK/Telemacha, je tole čisto nekaj drugega.


Oja vem, vem. Sem tudi jaz trpel to, zato lahko iz izkušenj pišem, kaj pomeni tehnišna pomoč. Tisto je bilo res groza. Menda so imeli enega "tehnika".
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

glinik ::

Res ne vem zakaj ne date na forum svoje ID in poveste svoj problem. Tako vam lahko vsak s T2 nudi pomoč, še drugi dan ...

Kaj pravite?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

markk1 ::

se ni treba javno objavlat svoje ID se se tako ve kdo prihaja iz T-2 pa se njemu na ZS poslje in je to to

lp jure

OmegaBlue ::

Meni res ni jasno koga ste vi klicali, meni so zmeraj hitro(in prijazno) odgovorili pa zaradi česarkoli sem jih klical(tudi ko sem modem premikal naokoli po vtičnicah in klical na 5 minut če je zdaj kaj bolje). Takoj po priklopu na telefonijo je malo odmevalo, stvar je bila popravljena v roku 10 minut po klicu. Ko je malo sinhronizacija začela nihati in je bilo skratka vse v riti (telekomova inštalacija moje parice je GENIALNA - vsaka žica (parica) sama zase v LUFTU po fasadi.. te srat prime.) so bili naslednji dan pri meni in v roku 30 minut sem lepo naprej nemoteno delal.

Nevem kako se vam dogajajo takšne user support grozljivke.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tomaz27 ::

Meni T2 deluje 10x boljse kot SIOL, tako da neko posplosevanje, da tisti ki rabijo internet za delo morajo ostati pri SIOL-u je cisti nesmisel. Nekomu pac siol deluje bolje, drugemu pa T2. Sam sem na t2 ze 5 mesecev pa se nisem imel izpada, na Siolu pa veckrat po 3 dni in sicer tako, da je v petek padlo dol in sem klical, pa so rekli ja v ponedeljek bo tehnik pogledal nic prej, ker v soboto in nedeljo ne delajo. Sicer je res da njihova tel. tehnicna pomoc dela 24/7 ampak kaj ti to pomaga? Ce je tezava na omrezju nic, ker delajo tehniki samo od pon-pet. od 8-16 ure. Vsaj tako je v Mariboru.

Tako da jaz tu nebi nekaj posploseval kako slab je T2 in kako dober je Siol. Sam sem pri siolu placeval 2x vec, za 5x pocasnejso linijo z 10x vec tezavami. Da se ne menimo o tem da ze zbirajo podpise za optiko in bo cez eno leto cena se 2x nizja za spet 2x visjo hitrost.

Moras biti res ,... da ostanes na Siolu, ce imas moznost iti na T2. Drugo pa je ce je oddaljenost prevelika,..

ali3n ::

2x sem potreboval T2jevo tehnično pomoč... 2x so urgirali... sicer malo kasneje (dan, dva) kot Telekom(Siol)... a kljub temu; zaenkrat sem z uslugo zadovoljen... za 2x hitrejšo povezavo po novem plačujem 4 tisočake (16,69 EUR) manj; čakam da neham pihat v alkaten in dobim optiko... in se rešim sobne antene :-)

So far so good...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

peterp ::

Noben še ni komentiral Pepce*Kardelj in njene novice tukej.... Al se kej pripravlja al kaj?? Lazo-x ali pa EjsiDisi bi mogoče vedla kej več... al pa tut ne. Je pa res, da bi od Telekomarjev celo lahko pričakoval kej takega. Pustit konkurenci da zgradi optiko, pol pa hopla denarce na plan (pobranih od uporabnikov, sej to itak ni njihov denar), in za določen znesek $$$ kupit napeljano optiko in navit cene... Pa a kdo resno misli, da bi bila potem cena za uporabo optike konkurenci (lahko tudi nazaj T-2) približno toliko kot sedaj stane najemnina bakra? Če kasirajo za uporabo 30 let starih bakrenih paric cca. 3000 SIT za uporabnika (evrote si lahko preračunate sami), kolk bi šele računal za uporabo optike? 1x tolk? 2x? Več? Tukej je tolk dnarja v igri, da je po moje vse mogoče... Ali se bodo prodal al ne, kaj mislite? Ker če se bodo, potem lohka kar pogledamo kakšne bodo potem cene za slovenčke... lohka si kar hrvaške ogledamo, bo kar dober približek. Al pa mogoče nazaj na dial-up, za tiste ki ne naredijo prevelik prometa?:(

MadMicka ::

Moj kolega je za vzel na T-2 internet in ip telefon in mu zadeva dobr dela. Čeprav sem od nekaterih slišal, da jim ip telefon pogosto prekinja.

p.s.: peterp, dej ne nakladi

Brane2 ::

No, danes sem slišal še nekaj zanimivih tehničnih podrobnosti glede VDSL 1/2, optike itd:

-Telekom Optika baje definitivno bo in to prav kmalu. Ne ve se še kako točno ( ali se samo ne pove ? :D ), celo ceniki in politika niso niti poljavno znani, a ve se, da bo in to s polno paro.

- VDSL, razcepniki in podobne problematike: Del problema definitvno leži na T-2, ki pravzaprav nima nobene bistvene tehnične podpore za svoj HW. Dobili so škatle, v katere nimajo vpogleda in katerim ne morejo bistveno spreminjat prenostnih parametrov. Če kaj ne dela, lahko samo odmontirajo robo. To je baje tudi glavni razlog zakaj določene stvari s T-2jevo opremo ne delajo, s SiOLovo pa delajo.

SiOL ma dobro strokovno podporo za svoje ADSL/VDSL naprave. Folk, ki lahko HW potweaka na problematično linijo. To sem slišal za sedanje stanje. Kako je bilo prej, ne vem.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Matheeew ::

Nimda. Povej mu prosim, da to ni res in da so krivi paradajzarji.;((







>:D

Brane2 ::

No, samo povem, kar sem slišal. :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

pingec ::

Jaz bi samo rad vedel, če se da uporabit za T2 TV tudi kak drug amino? Npr. tisti, ki je v siolovem paketu?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

NavadniNimda ::

Nimda. Povej mu prosim, da to ni res in da so krivi paradajzarji.;((

A misliš kej v tem stilu? :O
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=21476

Matheeew ::

Hmmm...glede na to, da v omejni temi foruma piše, da z enim modemom dela (sagem), z drugim pa ne (Sinope), to pomeni, da je dejansko težava v modemu in ne na centrali oz. razdelilnikih v centrali.

Torej kaže na to, da je branetova informacija pravilna?

EDIT: napače

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matheeew ()

Brane2 ::

Aja,to. Telekomovci pravijo ( neuradno) da višji harmoniki ISDNja padejo v DSL in da tu ne morejo veliko. Ja, filtri na razcepnikih dušijo, vendar tudi oni imajo svoje meje.

ISDN je bil prej zunaj in ostali se morajo prilagoditi njemu. Pravijo, da je obnašanje ISDN opreme v zakonskih mejah.

Recept je znan: Če bi rad soliden net, si omisli še VoIP, ki je btw tudi cenejši.

Sploh pa tip pravi, da take in podobne probleme rešujejo s SiOLovim supportom v dokaj kratkem času.

Pravi, da je navdušen s sodelovanjem z njihovimi ljudmi. SiOLovi izvajalci jim dajo, kar si zaželijo. Tudi opremo za testiranje paramterov konekcije itd in jim baje ni treba uporabljati radisetezijski visuljak.

Tudi nastavitev parametrov jim je dostopna. Če pa tudi tako ne gre, priletijo strokovnjaki, pomerijo in zanalizirajo problematične primere in naredijo primerno fliko.

Pravi, da so še vedno uredili vse v kakem tednu, pa če je blo treba spremeniti bistvene parametre v SW...
On the journey of life, I chose the psycho path.

NavadniNimda ::

Matheeeew - morebiti pa prehitro vlečeš sklepe.;)

Brane2 ::

Aja, še en drobec, ki mi je ostal v spominu:

Storitev na optiki bo ponujal Telekom in ne recimo SiOL. ( ?!? :\ )

Če jih nisem narobe razumel, seveda.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Matko ::

@Brane2
Aja,to. Telekomovci pravijo ( neuradno) da višji harmoniki ISDNja padejo v DSL in da tu ne morejo veliko. Ja, filtri na razcepnikih dušijo, vendar tudi oni imajo svoje meje.


Razcepnik ima filter zgolj za telefonsko linijo, proti VDSL prepušča vse.

Poglej v pdf.
KLIK

Brane2 ::

No, ta filter ki dela k ISDN aparatu, lahko dela tudi od njega in reže njegove višje harmonike.
On the journey of life, I chose the psycho path.

MadMicka ::

Brane2, s 1.4.2007 Siola ne bo več. Pripojil se bo k Telekomu.

Brane2 ::

Ti boga. Zajedno smo jači. Gloves are off... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Pa jim bo Apek požegnal tole ?

Mislim, če se ve da bo ali če je, potem so to dobro odigrali.

Počakali so toliko, da jih APEK ne bo imel za edinega ponudnika, se združili in brcnili nazaj...
On the journey of life, I chose the psycho path.

iration ::

Exactly. niti to ni bil njihov dolgoročen načrt ampak samo srednjeročen. apek kot državna agencija je pa itak bolj potemkinova vas pred eu.

icko ::

T2- šrot, šrot, šrot in še enkrat šrot.
Od začetka septembra 2006 pa do danes sem bil boj z mlini ampak ne na veter temveč na imbecilnost.
Od 3× poslanih "vseh" ampak res vseh dokumentih ki jih velecenjeni T2 "izgublja" kot po tekočem traku, do 3× že obljubljene dejanske priključitve, (serviserji so že čakali v kombiju) do nešteto klicev, do brezvezno porabljenih impulzev, da zgubljenih živcev sploh ne omenjam, sem ob njihovem zadnjem dopisu naposled obupal.
S tako neresno, nesposobno, neumno, in niti malo ampak niti malo konkurenčno firmo v svojem življenju še nisem imel opravka. Operaterji, ki se javljajo na številki nimajo najmanjšega pojma kaj sploh delajo. O morebitnem logičnem sklepanju ali svetovanju stranki nima smisla zgubljati besed. Kot da bi živeli v 16 stoletju. Ob morebitni prošnji da bi želel govoriti z nadrejenimi niti nočejo slišati oz. imajo celo prepoved vezave celo do administracije, (mi je jasno zakaj) kjer delajo snažilke kaj šele do koga bolj odgovornega. In takšna firma bi želela biti konkurent ostalim oziroma nacionalnemu operaterju. Verjamen da v celem podjetju ni petih osebkov ki bi znali spisati prosti spis z naslovom moje počitnice. In oni tožijo telekom. Pa saj bom umrl od smeha.
Skratka niti v zadnjo možgansko vijugo mi ne pade signal, da bi se kdaj naročil na njihove storitve pa četudi mi jih nudijo zastonj.
Da povzamem: Konkurenca, pa čeprav vas ne odobravam (siol) nič se vam ni treba bati. Ob takšnih firmah ki je T2 brez skrbi ležite v usnjenih naslanjačih kadite cigare in pijete konjak. Še celo sam vam lahko pošljem eno steklenico.
lp

antonija ::

Funny. Mene so priklopili va par tednih in od takrat nisem imel niti enega problema... :\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

mitja_i ::

@icko
Neverjetno, toliko pljuvanja, pa niti enega vzroka... Nekaj nam skušaš bluzit o nekih dokumentih in hkrati poveš samo to da so se nekje izgubili? Kje je tukaj sploh problem? To da te ne vežejo v administracijo? Le zakaj bi moral ti stopiti v stik z neko administracijo? Po normalnem postopku imaš ti stika z njimi samo toliko, da pošlješ podpisano pogodbo z vsemi potrebnimi dokumenti in oni te pokličejo in ti povejo datum priklopa. Če povzamem, tudi jaz lahko napišem, da si ti tako neresen, nesposoben, neumen:P , pa če tega ne podkrepim z dejstvi, mi ne bo nihče verjel (čeprav po stilu tvojega pisanja lahko da :\ ...)
T-2 je konkurenčen samo toliko, da ponuja boljše storitve (tehnologijo, hitrost), večjo izbiro in seveda najbolj ugodne cene. Res so nesposobni, da ne morejo tako kot drugi ponujati manj za več!0:) No, kaj pa piše v njihovem zadnjem dopisu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitja_i ()

alienalien ::

icko najverjetnejša ne pismenost bo na tvoji strani. Če ne znaš v miru prebrati in rešiti pogodbe kot se za gre je tvoj problem ne od T-2. Jaz sem čakal 18 dni in sem bil priklopljen in od takrat naprej zadeva deluje kot mora pa še tretjino ceneje me pride na mesec kot pred tem na Siolu.

iration ::

meni je telefon prekinjal ob polnem uploadu, in sem poklical 00002 in ne vem kdaj so uštimal samo čez eno uro sem probal in je deloval bp, ine še čez kakšno uro me je nekdo iz T-2 klical, najbrž kakšen tehnik in se pozanimal kako je z napako ki sem jo javil in sem rekel že urejeno, zadeva deluje 100%.
take so pa moje izkušnje s T-2 helpdeskom.

icko ::

Dragi Mitja.
Ne vem ali spadate v priviligirano skupino državljanov ki stanujejo v tako nam ljubi Ljubljani, ki ji celotna slo financira proračun ali samo ne dojemate da je radius 25 km iz Ljubljane še zmeraj Slovenia (žal).
Zakaj bi moral stopiti v stik z administracijo?
wtf?
Po petih mesecih klicanja operaterjev na t2 ali bom končno prejemnik njihove storitve ali ne in ob dejstvu da mi na osnovni instanci noben ni zmožen dati odovora...????
Ne vem kaj naj odgovorim.
Kašne dokaze bi želeli dragi Mitja. Naj ti vam pošljem izpiske od mobitela koliko neplodnih minut pogovorov sem opravil z operaterji?
Verjemite imam dovolj drugega dela kot pa prosjačenje nekomu, ki mu bom dal svoj denar naj mi za božjo voljo le zagotovi svojo storitev.
Dejstvo je da mi je bil že trikrat brezpogojno zagotovljen priklop na storitve t2 kakor tudi že določen datum priklopa pa vendar v zadnjem dopisu g. telekom ni blagovoljil požegnati moje povezave. Vsaka čast.
Lp

Malkec ::

In zakaj pljuvaš na T-2 če ti telekom ni požegnal preklopa? Mislim wtf no... :\
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

icko ::

Ok zgleda da sem jaz debil.
Zakaj so pa priklop že trikrat datumsko formirali...
lp

MadMicka ::

Hja, sej ravno zaradi takih stvari sedaj T-2 toži Telekom. Kako se pa take tožbe končajo, je pa druga stvar.
««
130 / 239
»»