» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
124 / 237
»»

ne_kdo ::

ping do t-2 jevega IP-ija (84.255.209.69) na momente se celo ping izgubi.

lp

Nagi Bator ::

Lahko samo potrdim!
Sem se ze spraseval zakaj vse tako cudno pocasi dela in bil prevec zaspan da bi preveril sam!
Do sedaj:

Pinging colin.t-2.net [84.255.209.69] with 32 bytes of dat

Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=73ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=79ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=90ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=63ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=7ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=60ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=7ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=112ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=20ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=14ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=121ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=51ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=42ms TTL=125
Reply from 84.255.209.69: bytes=32 time=8ms TTL=125

Ping statistics for 84.255.209.69:
Packets: Sent = 30, Received = 30, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 7ms, Maximum = 121ms, Average = 29ms

Jezen! Zelo!! ;((

AlienGT ::

Evo, 1 leto mi je T2 delal super, brez pripomb, zdaj pa ga je odpičilo in že 4 dni čakam na odziv servisne službe (urgiram vsak dan, da ne bo pomote), kdaj bodo uspeli zadevo popravit. Iskreno upam, da to ne bo šele leta 2007.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

AntiFriz ::

"urgiram vsak dan, da ne bo pomote" ... da ne bos mislil da pridobis s "povecanim" urgiranjem... Napaka se javi 1x in to je to. Poklices kdaj tu pa tam, da vidis kako zadeva tece. Potem se pa ljudje cudijo zakaj cakajo v vrsti. lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AntiFriz ()

dejanslo ::

glede na to, da so ljudje večkrat poročali, da so se njihove pogodbe izgubile ipd, bi jaz tudi urgiral vsak dan..
There`s More Than One Way To Do It

AntiFriz ::

pogodba in servis je drugo. eno so papirji drugo je elektronsko tko da se nima kaj izgubit.

sss ::

Reklamiraj račun, ki ti ga bodo poslali.

AlienGT ::

Očitno je urgiranje vseeno zaleglo, zadeva "začuda" danes že deluje, juhu. Pa le ne bodo otroci brez risank na TV. Pa še žena ne bo težila, da ne more telefona uporabljat.

Antifriz poglej, če jaz ne bi urgiral, bi bila stvar prav gotovo vsaj nekoliko ali pa celo precej kasneje popravljena, ker sem vmes pri kontaktiranju tudi sam kakšen vzrok eliminiral in je bilo tako možno vzrok napake zožiti in iti naprej, tako da ti v svojem primeru kar podaj prvo prijavo napake, potem pa čakaj kolikor te je volja. Glede na prihajajoče praznike je bilo tudi za pričakovati zmanjšano število ljudi na delu in odpravljanju napak, tako da...
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

moi ::

Ta T2 so pedri. Kljub temu da sem jim poslal pismeno prosnjo in potrdilo njihovega tehnika, da mi isdn prekinja linijo in da nimam uploada za katerega placujem mi ze vec kot en mesec niso niti odgovorili niti niso nic storili glede tega.
oh no its alive

antares83 ::

moi:

Zaj pa še enkrat reči, da so pedri pa lahko greš kar na Siol.....:D :D

AlienGT:

Na T2 nimaš kaj zožit vzroka napake... Ker vidjo čisto vse... Točno vidijo kaj in kako imaš ti priklopljeno, kako je modem sihroniziran, kaj je z aminotom, kaj z telefonom.... Samo problem je v tem, da je premali kader in preveliko prijavljenih napak in je zelo dolga čakalna vrsta....

moglasi ::

moi, kako naj ti kdo verjame.. če tako grdo obtožuješ zaposlene na T-2

(razen če si sam homoseksualec.. potem lahko na tvoje pisanje gledamo kot na pohvalo)

tako.

AlienGT ::

antares83: Delno se strinjam s teboj vendar ne v celoti in stojim za tem kar sem zapisal. Če ni povezave med njimi in menoj, potem ne moreš kratkomalo diagnosticirati razloga za to, saj jih je lahko seveda več. Tako npr. bi lahko crknil modem, če pa ga jaz stestiram drugje in ugotovim da temu ni tako, potem je lahko napaka nekje drugje na omrežju ipd. Nekaj časa se je torej prihranilo, kajne? No, kakorkoli, zdaj sem spet "srečen" sa vse dela ok, bom pa še poskusil dobiti informacijo v čem je bil razlog za nekajdnevni "popolni mrk" in upajmo da se to ne bo ponovilo. se pa strinjam da servisna stran pri njih nekoliko šepa, pa saj to vemo vsi.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

tomko030 ::

Fantje, tukaj zaenkrat potrpežljivost še nekaj pomeni - vse se bo uredilo - na tak ali drugačen način, nikar jih ne pljuvajte, vsi se trudijo, da bi zadeva delala tako kot je treba. :D .
Navadni Nimda, zadeva sedaj dela carsko, pohvale tebi in tvojim sodelavcem, ki so se maximalno potrudili.:) :D

JohanP ::

Z vsem dolžnim spoštovanjem do tistih redkih posameznikov, ki se trudijo na T-2-ju, naj še jaz orišem probleme s priklopom, ki se trenutno zapleta v Gorici. Vse se je začelo, zdi se mi na celjskem sejmu, kjer je prijazna prodajalka razložila, da smo cca 1200m od centrale in je priklop preko T-2 možen. V začetku septembra sem izpolnil prijavo za polnorazvezan dostop internet 1024/256 ter telefon.
V začetku decembra je po nekajkratnem urgiranju na številko za pomoč uporabnikom poklical "tehnik" in povedal da bo prišel priklopit t-2. Par dni pred prihodom je Telekom izklopil svojo storitev.
Na dogovorjen dan pride ta "mladi tehnik" in še preden je rekel dober dan osorno izjavi: "Kdo pa je vam rekel, da se tukaj lahko priklopite, Brez tega da priklopim škatlo vem da priklop tu ni možen, Tukaj podpišite reverz!"
Po priklopu se škatla ni sinhronizirala s T-2-jem. Pritisnem na "tehnika" kaj se grejo - da prodajajo storitev, će priklop ni možen. Izmotava se, da je on le ubogi tehnik, ki je prinesel škatlice, Da tisti gor v Mariboru nimajo pojma kaj se dogaja na terenu ipd.
Kaj zdaj?
Ja, bodo prišli drugi in bodo izvajali meritve.
Kakšne meritve?
Ja, da ugotovijo kje je napaka. V Hiši ali na Omrežju.
In zakaj vi ne priklopite škatlice direktno na hišni omarici,..?
Ja tega pa ne smem!
Poglejte - Vi meni pravite, da priklop ni možen na tej razdalji. Kakšen je potem smisel, da pridejo merilci in mekaj merijo in stikajo po hišnih kablih. Zahtevam, da mi vzpostavite prejšnje stanje in odnesete te vaše škatlice. Ne mislim čakat en mesec brez telefona na te merilce.
Ja to pa tako ne gre - obrnite se na številko za pomoč uporbnikom.
Pokličem in po uvodni predstavitvi za kaj in koga je od osebe na drugi strani sledilo:
Kdo pa je vam rekel, da boste lahko priklopljeni na tej razdalji!
Vzkipim in zahtevam, da takoj prekinejo s priklopom ter vzpostavijo prejšne stanje.
Ja to pa tako ne gre - najprej moramo ugotoviti, če ni slučajno kakšna napaka. Takoj naslednji teden bodo prišli "tehniki" in ugotovili ter odklonili napako. Če priklop ni možen bomo na naše stroške vzpostavili prejšnje stanje. Zagotavljam vam, da bo zadeva rešena pred prazniki.
Tehnikov seveda ni bilo - sinhronizacija ne dela in telefon je gluh že skoraj cel mesec.
Kaj storiti?!
Očitno bo enkrat januarja blagovolil priti tehnik-merilec in podpisal zapisnik, da priklop ni možen. Verjetno bo nato pretekel še cel mesec preden bo t-2-ju uspelo razvezati zanko in vzpostaviti prejšnje stanje.

Kakorkoli že T-2 nas je krepko našajbal. Ugotavljam, da moraš biti kot kupec in uporabnik tehnološko bolj izobražen od T-2 prodajalca, tehnika in svetovalca skupaj in kar je najpomembnejše ne smeš jim verjeti na besedo ker lažejo bolj kot pes teče. Skratka, krepko se moraš spoznati na omejitve ethernet omrežij preko bakrenih kablov - V nasprotnem primeru si najebal vsaj za 3 mesece.

LP in vesele praznike

roscha ::

Zoprna reč ...

No sam imam pa trenutno "višek" povezav. VDSL 10/2 + optika 10/10 + IP telefonija + ISDN telefonija + IPTV + kabelska TV...

Jaja saj se bo pol tegale odjavilo, ampak enostavno moral sem :D

Malkec ::

JohanP: Tista gospodična v Celju ti je verjetno povedala razdaljo po zraku, važna pa je razdalja po parici. In na 1200m zračne razdalje je ta razdralja lahko krepko čez 1500m. Če še nisi obupal, mi pošli ID na privatno sporočilo, pa bom jutri pogledal kje se je zataknilo.
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

jype ::

Po enem tednu mi T2 odlično deluje. Ne gre sicer tako hitro, kot bi želel, a vseeno deluje stabilno. Na priklop sem sicer čakal eno leto, dva meseca, 19 dni in še nekaj ur, ampak zdaj sem kar zadovoljen.

Imam pa eno majhno vprašanje: glede na to da 200m stran po kablu zadeva pri eni hiši deluje z bistveno višjo hitrostjo me zanima, kako lahko sam preverim, s kakšno hitrostjo se je sinhroniziral modem. Tako bi lahko modem priključil na linijo tudi na omarici pred bajto in na razvodniku na ulici in videl, če je kje kak spoj dejansko slabši, kot bi lahko bil.

Če mi kdo zna kaj uporabnega povedati mu bom večno hvaležen.

Cokolesnik ::

T-2 se (na žalost) izrazito deli na 2 pola: opravka imamo tako s strokovnjaki oz. prijaznimi tehniki, administratorji, kot tudi s takšnimi predstavniki (v nekaj primerih gre tudi za druga podjetja oz. ljudi, ki so pogodbeni sodelavci), ki jim niti amaterji na svojem področju ne moremo reči, pravzaprav ne poznajo niti osnovnih vzorcev obnašanja, ki nimajo nobene zveze s poslovanjem, da o tem, kako se lahko obrestuje (zlasti negativno) že prvi vtis, nimajo osnovne vesti. Kot pa imajo na drugi strani spet nekateri drugi še kako vest za to, da bi bil s T-2 "zadovoljen" vsak njihov priključek v Sloveniji. Fizične omejitve, ki so v slabi luči mnogokrat posledica stanja Telekomove parice pa na žalost na območjih brez optike ni mogoče zaobiti.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Moraš težačit na helldesk.. tako kot jaz cel dan da mi na koncu povejo da so me oni omejili na 8Mbit... :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jype ::

To 8M omejitev sem že prešel, ko je bil T-2 tehnik še pri meni. Takrat sem testiral promet v obe smeri in je na deklarirani 10/10 povezavi k meni šlo 1.13MB/s, od mene pa 650KB/s.

Tehnik je govoril z nekom, ki je vedel, s kakšno hitrostjo je modem sinhroniziran. Jaz bi najraje telefonsko številko tega človeka :)

Malkec ::

OmegaBlue: V dosti primerih se študentke ne znajdejo najbolje :))

Če koga kaj zanima, PM me.
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

NavadniNimda ::

Jype, zmanjšaj storitev na 10/4, če ti ne gre več v uploadu. Predhodno pa preveri, če imaš 100% poštimano inštalacijo pri sebi doma. Upload je občutljiv kot sama strela (če lahko uporabim tako primerjavo) na predolge kable, slabe spoje, elektromagnetne vplive iz okolice in podobno!:|

jype ::

Saj zato bi rad izoliral kos trase, ki utegne delat probleme. Če je isti sync na razvodniku na ulici nimam kaj, če pa tam dela dobro, bi se pač potrudil nekako potegnit do tja posebej FTP kabel.

Po bajti je UTP, navadna trda žila, po eni parici gre ISDN/ADSL, po drugi pa VDSL. Če se to pozna, potem bi enostavno potegnil po bajti še posebej kabel za VDSL in bi bilo verjetno bolje, ampak jaz bi vseeno zadevo prej testiral. BTW, z linije sem že odklopil spliter od telekomovega ISDN/ADSL (fizično) in poskusil, pa je bilo enako, tako da po moje ni problem crosstalk, nisem pa ziher, če je dovolj, da na eni strani odklopim zadevo.

Kakšne so izkušnje pri ostalih uporabnikih? Ste že imeli primer, ko je crosstalk s telkomovimi paricami znotraj hišne napeljave delal probleme?

Cokolesnik ::

jype - dva zlata vredna recepta:

1. poskusi se znebiti Telekomove telefonije, VDSL modem namesti v stanovanjskem objektu v notranjem prostoru, kjer pride v objekt kabel iz ulice oz. zunanje omarice, tako da boš imel do 1 m dolžine kabla med modemom in omarico oz. zunanjo temperaturo. Če boš vseeno želel imeti še naprej ISDN, pa pravilo 1 m kabla velja do spliterja za ISDN, potem pa iz spliterja napelji 10 cm kabla v VDSL modem.

2. od modema naprej si napelji poljubno dolge (do okoli 100 m lahko) mrežne kable, na katere glede na tvoje potrebe priklopiš tv aparate, računalnike, router in ostalo mrežno navlako pa tvoje ISDN naprave.

Seveda potrebuješ ob omenjeni namestitvi še ustrezne konektorje, FTP kabel za 1. recept, UTP kabel za 2. recept (priporočam ti sicer prav tako FTP), pa klešče za nameščanje konektorjev oziroma priporočilo, da to napravi nekdo, ki ve kaj počne.

Od razvodne omarice na ulici do tvoje hišne omarice oz. objekta bi res morali preveriti obstoječ kabel oz. po potrebi napeljati novega, kot tudi vse spoje.

Vsem bralcem priporočam tudi obisk neuradnega T-2 foruma, kjer pravzaprav izvejo VSE kar lahko naredijo v dobrobit kakovosti storitev T-2 v okviru lastnih zmožnosti (predvsem nivoja kakovosti interne inštalacije).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Telefonija od telekoma gre po drugi liniji, na njej je tudi siolov ADSL (te reči niso "moje" in se jih ne morem znebiti, so pa napeljane v isto bajto). VDSL ima svojo ločeno parico (na drug "telefonski priključek").

Od T-2 imam samo internetno povezavo. Televizija me ne mika, telefona pa odkar imam GSM/skype kombinacijo nisem še uporabljal.

Hvala za link. Ker se je treba registrirat, bom zaenkrat težil še tule :)

perci ::

Meni tudi sedaj dela vse ok. (thx to Navandni Nimda) Internet 1/256 + televizija + ISDN.

Najprej je televizija štekala, ko sem imel še ganymede modem, zdej mam pa vood in zadeva laufa.

Edino moti me, da je na slo kanalih slaba slika. Menda zajemajo sliko iz kabelske

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

rokp ::

No, da se jaz kaksno recem. Storitev T-2 je pac taksna kot je, glede na razdaljo, ki jo imam do centrale, se kaj dosti ne bom pritozeval, kljub temu, da ne dosega tistega, kar placujem. Moti me pa to, da sem recimo danes dobil sporocila na @t-2.net accountu od nekoga drugega - vkljucno s pozdravnim sporocilom, ki vsebuje geslo za prijavo... (Se pravi, da je mozno, da je kdo drug dobil moja? No ja, tudi ce jih dobi, tako ali tako je tam kvecjemu malo spama... Ampak, ce kdo malo bolj resno uporablja njihov e-mail, naj se pa malo zamisli...)

ROK

bluefish ::

enako tudi pri meni. Sicer pa je čudno, da ima eno od sporočil datum izpred petih mesecev.
Bi bilo pa dobro, da T-2 kaj uredi na tem področju.

rokp ::

Sicer se je to danes dogodilo prvic, ampak mislim, da je mail lahko tako obcutljiva zadeva, da se tudi prvic ne bi smelo zgoditi...
ROK

NavadniNimda ::

Phishing!
Vse kar je treba vedeti je, da se NE klika na linke v neželjeni pošti, če pa se že, pa se NIKOLI ne vnaša gesla v spletne obrazce niti se ga nikomur ne pošilja po mailu. Predvsem se pa občasno spremeni geslo prek Servisnih strani - tako ve geslo samo uporabnik, saj geslo, ki se ga vnese prek Servisnih, ni nikjer vpisano v clear text obliki, temveč obstaja le njegov enosmerni hash.

rokp ::

Phishing je nekaj drugega. Jaz sem sporocila lepo dol pobral preko POP3 (s svojim accountom) in dobil nekaj takega (porezal sem tiste headerje, ki nakazujejo, da sem posto pobral jaz in pa "pocenzuriral" uporabniska imena:

Received: from md2.t-2.net (md2.t-2.net [84.255.209.71])
by m1.t-2.net (MOS 3.7.3a-GA)
with ESMTP id AEJ16894;
Sat, 22 Jul 2006 20:04:23 +0200 (CEST)
Received: from webstranke (web.t-2.net [84.255.209.78])
by md2.t-2.net (MOS 3.7.5-GA)
with ESMTP id AXR88817;
Sat, 22 Jul 2006 20:04:23 +0200 (CEST)
Received: by webstranke (Postfix, from userid 73)
id 1FD5954454; Sat, 22 Jul 2006 20:04:23 +0200 (CEST)
Date: Sat, 22 Jul 2006 20:04:23 +0200 (CEST)
To: xxxxxxx@t-2.net, xxxxxx@t-2.net
Subject: Pozdravljeni v omrezju T-2!
From info@t-2.net Wed Dec 27 09:46:29 2006

Spostovani,

dobrodosli v omrezje T-2.

Z vasim prejetim e-sporocilom se je avtomatsko generiral vas e-postni racun. Pregledovanje
...
Uporabnisko ime: xxxxxxx@t-2.net
Geslo: xxxxxxx
Streznik za prihajajoco posto: pop.t-2.net
Streznik za odhajajoco posto: smtp.t-2.net
....

No phishing here... Se strinjam, da je smiselno spremeniti gesla (celo v tem sporocilu, ki sem ga dobil, tako pise), vendar to ne more biti opravicilo za to, da nekdo dobi e-posto nekoga drugega...

ROK

NavadniNimda ::

Phishing je bil še naknadno poslan v dveh različnih emailih. Tale email je pa nekje "generiran" - a si probal se prijaviti v Servisne s tistim usernameom in geslom? Ne dela, namreč.

RobertoSlo ::

T-2 in kopija računa:Ć

danes (27.12.2006) sem dobil račun od T-2 za mesec november.
Fora je v tem, da sem dobil kopijo računa, ki jo moram plačati do jutri (28.12.2006).

Je še kdo dobil tako? kam lahko napišem pritožbo oz. reklamacijo računa?

bluefish ::

čudno pa je, da sem jaz preko POP3 dobil še dve drugi sporočili, ki sta bili namenjene tej drugi osebi. Obe vsebujeta up. ime do dveh drugih strani (enega trackerja in portala).

??

LoneWolf ::

Prav tako jaz. Tri sporocila drugega T-2 uporabnika na mojem T-2 emailu, ki ga sicer sploh ne uporabljam in v svoji zgodovini se ni prejel nobenega spama sploh. Eno sporocilo je bilo pozdrav ob priklopu na T-2, drugo potrditve prijave na nek forum, z uporabniskim imenom in geslom - sem sel probat na ta forum, in stvar je dejansko delala. Vsi trije emali so imeli datum za vec mesecev nazaj.

Pozabi na phishing, tole so bili legitimni maili nekega drugega T-2 uporabnika. Nekaj je slo orenk FUBAR s T-2-jevim mail serverjem. Ce bi recimo Siol zacel dostavljat posto njihovih uporabnikov drugim nakljucnim uporabnikom, bi bil tule in po cajtengih vik in krik.

konrad ::

Tudi jas sem dobil podobno pošto od nekega drugega uporabnika na svoj E-Naslov od T-2. Bilo je enako kot nekateri tu pravite.. E-Pošta o pozdravu v omrežje T-2 z geslom ter dve pošti za registracijo na partis.si in popaj portal. 8-O 8-O 8-O Mislm.. js sm brez besed.. to je pa res že polom od T-2 da ti pošiljajo tvoje podatke okoli je pa višek vsega kar se dogaja. ;(

mitja_i ::

Kaj se pa dogaja? Poleg spama, torej?

bluefish ::

morda pa smo vsi dobili mail namenjen istemu uporabniku. Tudi jaz sem namreč dobil maile za partis in nek portal. Ali je slučajno za s_v****@t-2.net (zvezdice so za prikritje)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

NavadniNimda ::

Da, vsi so dobili ta isti spam na to isto osebo, kolikor je do sedaj znanega. Če je kdo na servisnih probal, je lahko tudi videl, da je napisano napačno geslo.

Vsekakor pa NE vpisovati svojega gesla nikjer. Edino kjer je to treba narediti, so Servisne strani - občasno je potrebno zamenjati geslo!:|

Zgodovina sprememb…

markk1 ::

evo tudi sam sem prejel kopijo racuna tak kot Roberto24 in je rok placila 28.12 ne vem kje je nastal problem da je ta racun oz kopija prisla komaj danes. Obicajno more prit racun vsaj teden dni pred placilom zdaj pa en dan kar je malo cudno. lp

NavadniNimda ::

Pozabi na phishing, tole so bili legitimni maili nekega drugega T-2 uporabnika. Nekaj je slo orenk FUBAR s T-2-jevim mail serverjem. Ce bi recimo Siol zacel dostavljat posto njihovih uporabnikov drugim nakljucnim uporabnikom, bi bil tule in po cajtengih vik in krik.
Šlo je samo za enega uporabnika, katerega podatke (z neveljavnim geslom) je dobilo precej T-2 email uporabnikov. Tehnično gledano, bi lahko jaz pošiljal tako sporočilo s podatki predsednika republike, v vsakem mailu pa bi bil še BCC vseh email naslovov, ki jih imam v Adress booku! Aja, ni bilo poslano s T-2 email strežnika ali iz T-2 omrežja.

Če bo po cajtngih vik & krik (kot praviš), pa bo treba povedati, od kje je prišla tale packarija. Do takrat sem tiho.:|

NavadniNimda ::

Tudi jas sem dobil podobno pošto od nekega drugega uporabnika na svoj E-Naslov od T-2. Bilo je enako kot nekateri tu pravite.. E-Pošta o pozdravu v omrežje T-2 z geslom ter dve pošti za registracijo na partis.si in popaj portal. Mislm.. js sm brez besed.. to je pa res že polom od T-2 da ti pošiljajo tvoje podatke okoli je pa višek vsega kar se dogaja.
Poglej prejšnje sporočilo, isto velja tudi za ta portal, ki je do nadaljnjega blokiran iz T-2 omrežja.

amigo_no1 ::

Zdaj se gre T-2 cenzuro slo-tech foruma ?
Kaj pa proxy strežniki 8-) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

NavadniNimda ::

Meni dela slo-tech normalno. O čem govoriš?

EDIT: aha, vidim, da si narobe prebral ali pa jaz nerodno napisal. Ni bil mišljen TA portal (slo-tech) ampak tisti v bebavem elektronskem sporočilu.

Zgodovina sprememb…

St@jler ::

kaj pa t-2 odpira eno poslovalnico na celovški cesti? danes sem gledal iz službe nasproti in se bohoti znak T-2 notri pa je taka roza-oranžna razsvetljava :D
To je v tistih nizkih stavbah na celovški med kinom šiška in slovenija avtom.

madmitch ::

St@jler, bo kar držalo, pred eno uro so trije modeli prav umno v neke kable gledali. Je pa res vse v barvah T-2. Izgleda kot Info pisarna. Samo še kable zvežejo, fikus postavijo in namontirajo dve tri bejbe in lahko odprejo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

tonimona ::

Alora partis iz T-2 ni dosegljiv. Do kdaj bo trajala ta blokada? Ali je ta cenzura OK?

RobertoSlo ::

men tud že cel dan ne dela partis :(

|bLaD3| ::

Dejstvo je da je na centralo v Šiški priključenih največ T-2 uporabnikov in morejo na hitr odpret eno poslovalnico u siski, pa 2 vroci zemljici not dat da bo bl resno zgledalo, hahaha :)

Red_Man ::

Izgleda da je težava na amisu
Trace na partis se ustavi na maribor3-te-1-1.amis.net [212.18.35.233]

Zgodovina sprememb…

««
124 / 237
»»