» »

IBM DTLA 30GB 7200 ATA100

IBM DTLA 30GB 7200 ATA100

overklokan Molj ::

sej vem d je to mal off topic,sam a bi mi lahko kdo prnesu iz italije ta disk,če kdo šverca pa to?

yjj ::

Najboljše da ga naročiš in ti ga pošljejo. www.essedi.it
Jebi ga

Cr00k ::

NAJSLABS pri prenasanju diskov..je posiljanje:)) najveckrat se pokvar :)) not su smart ajdeja

OZZY ::

Ja najbl, da ga greš iskat sam. Enkrat sem tako dubu disk, ki je imel polno bad sektorjev. Bi pa je nov. No hvala bogu so ga vzeli nazaj pa dal novga.

Milko ::

Kaka je sploh razlika v ceni v Italiji in pri nas? Pri JAE so kr ugodni IBM diski... pa se garancijo mas lepo tle...

BlackHole ::

Kolko vem se ravno disk najbolj splača kupit v tujini (AUT). V BIRG stane 45 GB IBM 46500 SIT + dobiš vrnjen
MWST kolk pač je, pri nas pa pride okrog 65.000 SIT.

Cr00k ::

ja res je...u AUT se splaca kupvat...:)..

overklokan Molj ::

jah razlika v ceni je kr velika,sam sprašujem če je kle kak švercar k jst lih nimam trenutno kake šanse d bi sam hodu v trst,tko d če je kdo nej se mi javi prosm. po netu se mi pa ne splača kupvat k me pol pride stvar lih tok kt d ga grem v mlacom kupt al pa kam v slo + lohk se kej zjebe men prenosom kt ste rekl.

lp
the one & the only

ABX ::

Kolko provizije mi daš?
Pod 5.000 SIT ni govora...

overklokan Molj ::

hehehhe 5k? stari pol je vseen a stvar kle nabavm al pa d mi ti prnesš. sicer pa grem po 15. itk v trst 4 free in bom nabavu,tko da,5k? hehe to je za 30l benza in če nimaš lih požrešnga avta npr d ti kur 7l/100 km če gledaš d se motor do trsta orng ogreje in maš potovalno porabo,če stav prekalkuliraš nardiš s tem 400km. predvidevam d ne boš to sam zame nosu in bi še od koga dobu 5k zato bi se ti to zlo splačal ajetko? ampak to niso gsm aveš k nabiješ 10k gor pa k prnesš v slo je še zmer pocen. tko d več sreče prihodnjič >:D
the one & the only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adria vs. Ryanair - kateri je boljši?

Oddelek: Loža
374975 (4127) BigWhale
»

Digitalna videokamera

Oddelek: Kaj kupiti
291996 (1650) Caligula
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645358 (4509) eiht
»

Monitor 19 inch v Essediju??

Oddelek: Kaj kupiti
151326 (1180) Trdi
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242132 (1553) Pat_MaGroin

Več podobnih tem