» »

En zelo cuden problemcic...

En zelo cuden problemcic...

ddeben ::

Mnja...ravno pred parimi urami sem iz mojega kompa vzel eno placko rama (512ddr) . Preden sem vzel ta ram ven, sem pa komp ugasnil tako, da sem ga dal v hibernacijo. In zdajle ga poskusam vzgati, vendar ne gre, kajti se ustavi pri -> Resuming Windows... po disku pa nic ne melje. Se f8 mi pred zagonom ne dela. Kaj narediti da pridem vsaj v safe mode ali pa kar normalno v windows? Aja, mam win xp prof ce je to kj pomembno...

Vem da boste rekl naj dam tisto palcko rama noter nazaj...vendar sm ga preprosto prodal enemu.:\

Microsoft ::

Ce se ne motim, je tole ne sam LOL.

S tistim, ko si ti dal PC v hibernacije, je PC, preden se je ugasnu, prepisal takratno vsebino RAMa (predvidevam 1GB) nekam na disk. Zdej ga pa prizges in PC ti poskusa prepisat 1GB nekih podatkov iz diska nazaja v 512MB RAMa, kolkor ti je se ostalo. Kar pa seveda ne gre. Zajebu si z hibrnacijo. Po moje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

ddeben ::

In kaj naredit? Bi recmo pomagalo ce dobim nekje 512ddr?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

Saladin ::

Morda.
Ampak da si šel to naredit je p res lol.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

ddeben ::

Jah ka ces...:) Na svetu obstajamo tudi umetniki:) Bral sm se sicer, da eno .sys datoteko zbrises in lahko normalno gres u winse...Pa nevem ktero in ce je to glih vredu delat...

fahrenGONE ::

1.) startaj sistem v DOS (boot disk/cd ...)
2.) attrib c:\hyberfil.sys -r -a -s -h
3.) del c:\hyberfil.sys
4.) reset

Je varno, windows enostavno preskoci na normalen boot. Na isti nacin lahko zbrises tudi swap file, pagefile.sys.

Zgodovina sprememb…

ddeben ::

Ne gre... unknown command. Rabim js to 98 boot disketo al xp boot disketo al cd od win xp?

Oven-2k ::

Rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oven-2k ()

ddeben ::

Se kdo?:\

gumby ::

dos boot disk ti ne prepozna ntfs... uporabi raje install cd za windows in bootaj iz njega, nato pa stvar zbrises v recovery console

Oven-2k ::

Ta boot disk, ki sem ti ga predlagal, prepozna tudi NTFS datotečni sistem in ima podporo za dolga imena datotek ter miško in vsa mogoča ostala jajca. Je nekakeš "nabildan" open source dos, ki sem ga našel na netu kake pol leta nazaj ko sem imel podoben problem, da sem rabil dos, ki bi bral NTFS. Ne vem sicer kam je zdaj izginila njihova spletna stran :(
Rok

neoto ::

Ko se ti zaganja računalnik, preden začne z resuming pritisni F11 in daj delete ?? files and boot normally

ToniT ::

Na začetku stisni F8 in potem izberi boot windows normally. (ali nekaj takega...)

neoto ::

ups,... :D
pač pritiskaj vse F7-12 pa boš videl, kje se ustavi... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win32/TrojanProxy.Mitglieder.NAF in neodzivni programi

Oddelek: Pomoč in nasveti
7953 (891) nicjasno
»

rešitev problema v XP jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
5937 (845) Oven-2k
»

Photoshop/ImageReady: izvoz slice-a kot transparentnega gifa

Oddelek: Programska oprema
61326 (1268) Oven-2k
»

Zakaj Kako S čim

Oddelek: Pomoč in nasveti
71001 (925) Oven-2k
»

Kako zvem svoj ip?

Oddelek: Omrežja in internet
72260 (2079) Oven-2k

Več podobnih tem