» »

Izkušnje s študentskimi zobnimi ambulantami na Aškerčevi v Lj

Izkušnje s študentskimi zobnimi ambulantami na Aškerčevi v Lj

iskra ::

Zadnje čase precej tekam naokrog po dežurstvih zaradi bolečin in nimam nobene zobarke, ki bi mi napisala uro in rekla: "Pridi, da poštimamo!" Sem iz NG, kjer zobarji čez vikend, ko sem doma, ne delajo, in zato potrebujem mojstra v Ljubljani - po možnosti na Aškerčevi, ker pač tam oskrbujejo študente.

Ima kdo kake izkušnje s tam zaposlenimi zobarji? Zanima me predvsem nežnost, kvaliteta opravljenega dela ter točnost pri naročanju (da ne čakaš ko budala 4 ure in ti potem reče, da te ne more sprejet, ker ima eno uro dela s tvojim zobom - realen primer, pa tudi da ne manjkaš dve uri s faxa/dela).

Sem zavarovan, tako da samoplačniške varjante odpadejo. Pa hitro odgovarjajte, ker grem še danes al jutri se nekam vpisat na čakalno listo :)

Aja, kako dolgo se čaka na prvi pregled? Zahtevajo še slikanje? Ker slike že imam izpred par mesecev :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

krho ::

Ne vem za Lj. Ampak v Kranju je čakalna doba da sploh prideš preko zavarovalnice 2 leti od vpisa. (Tačas si samoplačnik)
Čakalna doba od takrat ko pokličeš in prideš na vrsto pa malenkost več kot 1 leto.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Arrivo ::

Dobrega stomatologa, ki bi še vzel prek zavarovalnice, mislim da ni .

Tisti, ki so še ostali in delajo na tak način so bolj pa geslu: šišam, brijem i zube vadim...

V NG imate vrhunsko stomatološko ambulanto Dr. Novaka, ki nudi vse na enem mestu. Od popravil, oralne kirurgije do posegov na področju ustne higjene .
Ja ja to drži !!!

iskra ::

Ja ok, zdej pa še tisti, ki ste že bili v študentski zobni ambulanti :D

Glede dr. Novaka: zakaj imajo potem v Kopru (mislim da je šel tja oče na en večji poseg) posebej rezerviran dan samo za Goričane?

Glede čakalnih dob je odvisno od zdravnika do zdravnika - pri nekomu čakaš 14 dni, pri drugih tudi eno leto. Če rečeš, da te boli, si takoj noter - to je secret password. Dokler pa plačaš $, si takoj na vrsti in vrhunsko pošlihtan. S tem sem seznanjen ampak nimam $$ mam samo uno blesavo kartico. Nč zlatih, platinastih in podobnih :'(

Alora, študentje, ste že kaj obiskovali zobarke in zobarje na Aškerčevi?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

lambda ::

Hm ... mene tudi zanima kje najti kakega v redu zobarja v Lj, saj že celo večnost nisem bil pri zobarju in kar čutim, da me bo začelo enkrat nekaj boleti, potem bo pa sranje. Na sistematskem sem bil na Aškerčevi, pa je bla kar v redu una ženska tam, ampak vprašal pa nisem, če se lahko prijavim na kak pregled. Res nihče nič ne ve?

Sicer bi pa mogoče tudi šel kam kot samoplačnik, če le te zadeve ne stanejo celega premoženja ...

iskra ::

Imajo na vratih pred ordinacijami napisan cenik. Če želiš, grem jutri tja in ga prepišem :)

Sicer pa se še vedno išče kak pogumnež, ki se je upal stopiti čez prag katere od teh ordinacij na Aškerčevi za kaj več kot sistematski pregled.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Modri dirkač ::

Jaz hodim k Petru Strgarju na Aškerčevi in zaenkrat nimam pripomb.
Zelo skuliran možakar, vedno nasmejan in nič ne teži kot ostali če prideš z novo luknjo.
Pogleda, popravi in fertig.
Everybody lies!

Alec999 ::

Tle k ti sprasujejs so mojmu prjatlu zob spulil k ga je bolu (mislem da je bla 7-ka spodi) ... pol je pa rekla ups sy tega pa nebi blo treba spult 8-O
Takrt sem su raj privat in ze 6 let hodm zdej privat in sem ultra zadovoln.

kopriwa ::

Če maš dnar pejt raj privat, o drugih pa slišm da tile na aškerčevi niso kaj preveč gut, no seveda morjo še drugi povedat kakšni so.

iskra ::

Ben sej k bo keša bom hodu na privat ma zdej se morm zadovoljit z enim "navadnim". Zoba pa ne bom dau pulit dokler se ga da ozdravit (oz. "ubit" in pustit na mestu). Umetni mi ne dišijo preveč.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Bulica na prsih. Je možen rak?

Oddelek: Loža
224115 (3379) zee
»

Ortodont in čakalna doba

Oddelek: Loža
114299 (3951) T0RN4D0
»

Zdravnik, zobozdravnik ko nisi vec dijak/student

Oddelek: Loža
147064 (3329) St235
»

Zobozdravnik

Oddelek: Loža
3219872 (8847) Mike0
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810498 (7904) RejZoR

Več podobnih tem