» »

Kje je tukaj logika 6800gt

Kje je tukaj logika 6800gt

simnov ::

JamesBond ::

Logika je v tem, da bof ne prodaja celega kupa neke bedne robe, in kar nabavi dokaj hitro proda, tako da lahko tudi kaj ponudi po normalni ceni, ne pa kot nekatere trgovine, ko se jim kopiči krama, pa ne morejo meti konkurenčnih cen. Vsaj tako si predstavljam :)

Kriko ::

Tudi v JAE ali v Mlacomu se ne spomnem imaš te Point Of View tako poceni. Vprašanje kakšna je kvaliteta ramov...ampak če ne navijaš je ta grafika daleč..daleč..daleččnajboljša izbira ker so razne MSI, Leadtek...še vedno okrog 90-95 K
kriko

JamesBond ::

Za podobno ceno dobiš x800xl od preverjeno dobre firme (tudi na PCI-E), tak da ta 'daleč daleč' ne drži.

simnov ::

kje bi dobil x800xl agp za 70 čukov

JamesBond ::

Prek meje :D Ne, v prejšnem postu sem milil tistega Club 3D iz funtecha, ki pa je na PCI-E. Za agp pa nisem gledal, tak, da mogoče pa res ni nobene pametne ponudbe...

VASkO ::

meni je pa smesno to, da so v Avstriji ze pred pol leta bili GTji od leadteka, MSIja in drugih priznanih firm za 55 jurjev. ampak ne, eni ste pac alergicni na kupovanje v tujini.

JamesBond ::

Finta je, da če tu najdeš nekaj, za vsaj približno isto ceno, se pomoje kar splača vzet. Ker, da greš gor tam do Graza, se splača premisliti tudi meni npr., ki sem relativno blizu, saj zgubiš kar nekaj časa in denarja z vožnjo (benz, vineta) in potem se ti naj še kaj pokvari oz. je že pokvarjeno, pa nisi profitiral nič. Pa bolše, da se prej zazihraš glede zaloge... Ko pa si dobil nazaj še merverštojer pa je seveda bla čist druga pesem, ah kako to pogrešam :O

P.S. Pa o kakih GTjih ti tu govoriš? Ajde, najdi mi katerokoli 6800gt za 55k v avstriji.. evo MSI iz Peluge: MSI NX6800GT-T2D256E, GeForce 6800 GT, 256MB GDDR3, PCIe 299.00,-€ pa še na zalogi ga ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JamesBond ()

DominusSLO ::

ma kakšnega časa in denarja z vožnjo...~5k daš in dobiš dostavljeno na dom

billy ::

5k je več kot porabiš, če se sam pelješ :)

DominusSLO ::

jst tle si štejem, da je moja porabljena ura vredna najmanj jurja... btw do nemčije porabiš več kot 5k sit. Ker sem iz kp, bi tudi do avstrije porabil več, kot 5k sit:P
btw ta 6800gt v bofu je na agpju

VASkO ::

rekel sem pred pol leta. so bile dejansko za 220 eur dobavljive.

saj nikoga ne silim, ampak jaz bi takrat rajsi dal 220eur kot pa 90 jurjev za graficno pa tudi ce bi dobil defektno (s tem se tu itak pretirava, kot da je 50% robe v tujini defektne), bi jo nazaj poslal pa bi mi menjali bp in bi se vseeno prisparal nekaj vec 10k SIT.

pa se link za nejevernega Tomaza, slabih 220eur v Nemciji, MSI 6800GT GDDR3 256MB, dobavljiva.

pa vidim, da so trenutno x850pro vivo na agpju cene padle. 240eur najcenejsi kosta. 100% odklep v XT, pomoje ni boljsega trenutno za ta denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

billy ::

A 6800GT je boljša od 7800GT?

Ker potem je 7800GT boljša izbira, pa teh par čukov več.

http://www.bolha.com/oglas1333354

Shark-357 ::

A 6800GT je boljša od 7800GT?


itak da je 7800gt boljša...:\

billy ::

no ql :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

JamesBond ::

VASkO: Ja, 220 evrov, pa 30 evrov poštnina pa je takoj 60 jurjev, pa še čakati moreš, da pride, včasih se lahko zavleče kar, malo sem čital komentarje kupcev, svašta se lahko zgodi. Pa glede garancije - ni jih 50% pokvarjenih, odstotek pa vseeno ni zanemarljiv in v primeru, da je kaj narobe se ti nakup ni izplačal. Skoraj raje dam tu 10k več. Glede x850pro - odklep na 16/6 ni 100%.

P.S. Aja, dobiš pa 256MB ATI Radeon X800XT PE AGP8x Whitebox za 239,90 € komot (+30 € PTT).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JamesBond ()

kopriwa ::

nakup iz avtrije/nemčije se ti izplača:
-če greš sam ke pa nameravaš kupt več stvari
-nekdo kupi še zate
Največja drkarija je ko ti kej crkne, pošiljanje, čakanje, pol morš že ob nakupu upoštevat PTT in spet čakanje. Potem predn se zmenš, večina ne zna anglešk, kolk cajta traja da se zmenš...

VASkO ::

ja ok vsakemu svoje. kdo ma dnar, naj kupuje pri nas, kdo pa isce alternative pa hoce kaj prisparat pa je ze pred leti v tujini zacel z nakupi hardwara.
glede x850pro vivo agp sem pa ziher, da se vsaka odklene. ce pa je x800xt pe tak poceni pa se toliko boljse. le kupit ga je treba.

JamesBond ::

Evo, prej sem naročil računalnik. Iz slovenije. Me je močno mikal nakup iz nemčije, ampak potem sem šo brak komentare kupcev me je minlo, kaj vse so jim ušpičili. Pa je kao med bolj zanesljivimi trgovinami (Mindfactory.de). Bi dobil za ene 20k+ manj kot tukaj super sistem, malo boljši od tega, ki sem ga tukaj naročil (pač največja razlika v grafični, x800xl tukaj namesto x850pro vivo, ki bi ga šo odklepat na xt tam). Ampak si enostavno ne morem privoščiti, da gre kaj narobe, ker se mi z nakupom mudi (pa ne zaradi sebe). Si ne morem predstavljati, da mi roba en mesec hodi, ko pa pride pa je nekaj pokvarjeno/ni to kaj sem naročil/celo prazna škatla in bi se moral potem jebat z neprijaznim osebjem na tel. liniji za 300sit/min.

d3k0 ::

a gre kod kam prek ker bi rabo eno x800xt tam do 50k za pci ce se da kej dobit?
!.....Happy new 2005.....!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
131205 (922) muzičar
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432180 (1281) gandolfini
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711306 (7842) mtosev
»

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
854957 (3496) mtosev
»

Katera graficna za tale racunalnik

Oddelek: Kaj kupiti
321298 (896) aruga

Več podobnih tem