» »

Prosim za pomoč, nagrada - PLAČILO!

Prosim za pomoč, nagrada - PLAČILO!

Tomaz27 ::

Iščem programerja, ki bi mi naredil en kratki iskalnik, gre za iskalnik, ki bi iskal po dokumentih na cdju in pa po vsebini teh dokumentov. Gre za enostaven *.exe
program, ki bi ga priložil tem dokumentom na cdju, in ki bi ga uporabnik nato zagnal, da bi poiskal določeno besedo, ki se nahaja v kakšnem od dokumentov in pa po imenih datotek samih.
Gre za podoben iskalnik, ki je vgrajen tudi v windowse.

Sem že spraševal na c++ kanalih v tujini in večina je rekla da to sploh ni težko narediti, znati pa moraš C. Ker sam tega ne znam iščem nekoga ki bi znal to narediti in pa koliko bi me to stalo.

Vsi zainteresirani mi lahko pišete na : Tomaz.Korosec1@siol.net

WarpedGone ::

Sumim da gre tule za izumljanje tople vode. Google ne najde nič?

Drugače pa: iskanje po CDju je lahko počasna reč, se bi zelo splačalo v naprej poindeksirat komplet vsebino, itak se ta ne spreminja več. Kakšen vmesnik hočeš met? Bo ta iskalnil glavna vstopna točka do vsebine cdja, al bo to le dodaten tool? Kolk si prpravlen plačat?
Zbogom in hvala za vse ribe

Tomaz27 ::

Sem iskal na googlu pa ni nic kaj takega, so programcki ki iscejo v smislu google desktop recimo ampak to so instalacijski programi. Jaz bi imel kratki *.exe program brez instaliranja na disk. Na cd-ju ne bo nic druga kot dokumenti, tako da bo to edini programcek gor.
Glede te indeksacije se pa ne spoznam kaj mislis s tem in kako se to sploh naredi.
Za vmesnik ni nekih posebnih zelja, pac graficni vmesnik, kjer se izpisa vsebina cdja v stilu raziskovalca ampak zelo enostavno, in pa okence, kje se vpise beseda ki se isce, vglavnem nic zakompliciranega.

Glede placila nevem tocno, vglavnem vecina je rekla da s tem ni veliko dela, da se da taksen preprost programcek narediti v nekaj urah in zato pac ti povej koliko bi racunal za taksen program pa ti jaz povem ce mi je cena sprejemljiva.

lp

Tomaz

Tilen ::

Ja lahk pac napises da naj si dajo na disk pa uporabijo Windows vmesnik :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

snow ::

total commander.
exe plus ene par fajlov.

lepo skopiras na cd.
isces z alt+f7 ... lahko tudi z regex!
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

WarpedGone ::

Indexiranje pomeni vnaprejšnjo izgradnjo indexa vsebine CDja. Iskanje se nato vrši po tem indexu. V parih urcah se mrbit ravno zmenima kaj točno bi ti rad mel, nikakor pa se v tem času ne naredu programa s katerim boš zadovoljen tudi čez eno leto. Na oko rečeno bi za zadevo, ki bi ti dejansko dobro delala, potreboval kak teden dela, cena 100k SIT.

Ker vem da je to zate nesprejemljivo sem vrgu oko na net in najdu par zadev na to temo. Vse sigurno ne pridejo v poštev, boš pa dobu filing kaj vse se da dobit zastonj, le malo morš iskat:

dvygun
dogonow
CD Library
CD Catalogue
NGDiskCat
MediaUniverse MU2
FileBolter
Catalogic
DiscLib
FileSeeker
SnowBirdXP
FreeComander
FindFiles
CDROm List Creator
Find
LookDisk
Agent Ransack
File-List
HDD-Researcher
HardDisk Search
BurnRubber
Criline Search and Replace
Effective File Search
LookDisk
Zbogom in hvala za vse ribe

Witboy ::

kaj je pa narobe z windows searchem... ga mas ze na winsih?!?

WarpedGone ::

Windows Search je neumen.

1. Išče le po datotekah, ki jih prepozna - imajo registriran program za urejanje. Po kakšnih .sql datotekapo defaultu ne išče niti te na to ne opozori.
2. Uporablja vnaprejše indexiranje - iskanje po CDju tako odpade, ker njegove vsebine nima poindexirane
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj rabim za programiranje v PHP ?

Oddelek: Programiranje
124668 (3870) Gost
»

Postavitev strežnika - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
111982 (1659) t3hn0
»

program za skeniranje ki prepozna slovenske znake

Oddelek: Programska oprema
133930 (3930) opeter
»

Preprost program za risanje načrtov

Oddelek: Programska oprema
630691 (30578) dzinks63
»

MPEG2 to AVI converter

Oddelek: Pomoč in nasveti
81130 (1053) dzinks63

Več podobnih tem