» »

Studentski domovi Maribor (Lent)

Studentski domovi Maribor (Lent)

..::Wacky::.. ::

Elow..

sm dubo pošto da me vabijo na vselitev:P.. studiro bom Rač. in Inf.UN.. zbrau sm pa okol 535 tock in sem okol 55. na seznamu..

zaj pa me zanima ce se to ze kej ve kam me bojo dal? al se to zve 20. ko mam vselitev? me bojo dal na lent? (glede na to da je najblizje teh. fakultetam, pa na vlogo sm tut lent napiso) Pa zanima me se kak je kej z netom.. sam JE, al leti? se da spilat recmo?

hvala za odgovore..

LP
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

bastadu ::

Kar se tiče neta v študentih: kjer je, leti ko pes8-) Na lentu je itaq že menda po defaultu, v starih študentih (na gosposvetski) so ga pa pred parimi mesci zrihtal, tako da nč bat;)

_fim_ ::

A ve kdo kje bi se najdu seznam kater si po vrsti na seznamu?
Drgač pa mam 340 točk...Zdj bi pa rad vedu kok dolg morm čakat8-)

..::Wacky::.. ::

tam gor ti pise na tistem listu ko si dubo sifra.. pa gres na un naslov uni.mb al neki takega pa najdes seznam.. mors pa svojo kodo kao vvpisat.. preber prvo ka so ti poslal.. za zacetek:D
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

_fim_ ::

Sem prebral...prej že:D Sam na www.uni-mb.si ne najdem..:P

..::Wacky::.. ::

seznam je TUKAJ
ostalo je pa TLE

sm tut js doug isko.. radi bi nas mal prestrasl kak je pol zaj**no:D
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

JurijTurnsek ::

eno vprašanje:

zdele sm prišo iz MB in sem nastaljen v študentu 6B, pa v sobi nisem opazu mrežnega kabla in me resno skrbi, če je v tem domu internet... (rekli so, da je na voljo v vseh)... cimra ni blo tm, pa nism mogu njega vprašat...
http://www.slatnaskejta.com

bastadu ::

Kolikor vem, je v 6b cyber spodaj...

..::Wacky::.. ::

No js sm v glavnem prso v 11-ko 8-O :D se vse novo, se smrdi po zaganju:P zraun mam kopalisce s fitnesom, solo 1 min stran.. stuk pa tut par minutk stran.. zakon zaenkrat..

Internet bi pa mogo skos bit, ja.. poglej tam na tiste linke ko sm jih prej enkit prlepo.. tam mas neke podatke o netu.. drgac pa baje da so v vseh 3T linije;)
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

..::Wacky::.. ::

sm TLE naso..

6A+B dom DV sobe z internetom
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

alum ::

wireless?

..::Wacky::.. ::

mogoce so vticnce pomotoma zakitali:\ :)
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

CaqKa ::

nekaj slikic kako zgledajo sobe je v zadnjem mojem spaces zapisu.
dejansko so tele nove sobe iz lenta ubitačne. sem bil na otvoritvi pa sem že prej imel priložnost si eno pogledat.

..::Wacky::.. ::

aha.. to je 12. menda ne? v 11. je ista oprema sam elementi so mal drgac razporejeni..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

CaqKa ::

to je tale:

če ti tale slika kaj več pove.. spodaj nižje k Dravi je pa še en s enako opremo, ja.

..::Wacky::.. ::

mislim da sta oba enaka.. sam verjeto nimata vse sobe enake, pa en je biu ze odprt, v drugem so pa prvo otvoritev nardil..
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

JurijTurnsek ::

a lahko đe eno podvprašanje? kako naj se izognem LowIDjem v eMule in problemom z DCC send v IRCu na teh študentskih pipcah... kolikor kaže ni veliko odprtih portov, upam da je kdo drug našel kakšnega...
http://www.slatnaskejta.com

..::Wacky::.. ::

torent pa je problem resen.. drgac pa te pipce kr fajn delajo.. 5Mb/s sm najvec vleko.. je kod se vec?
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

CaqKa ::

mislim da je ustrezna tema za ta vprašanja tule: [P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

OmegaM ::

Lep pozdrav iz studentskega doma 8 na letnu:P
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

..::Wacky::.. ::

js sm v 11ki..

ej mreza povezuje vse domove na lentu skup? al vsakega posebi?
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

STASI ::

Kot je že CaqKa omenil, prosim držite se teme ali pa ključavnica s tremi ključi.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FERI - Kje parkirati?

Oddelek: Loža
306563 (3168) seba-beba
»

FRI vs. FERI

Oddelek: Šola
234505 (4089) c0dehunter
»

internet-studentski dom Lent

Oddelek: Pomoč in nasveti
133842 (3495) seba123
»

Še neki o študentskem domu v MB...

Oddelek: Šola
193838 (3195) gzibret
»

Študij na FERI v MB

Oddelek: Šola
478006 (6902) Bob Rock

Več podobnih tem