» »

še en case mod,tokrat moj

še en case mod,tokrat moj

Cwetto ::

evo na tej strani je na slikah moj case mod, malo tudi texta
http://cwetto3000.tripod.com/case/case....

msmiha ::

Tam bi jaz izbral dvojne led diode pa stikala vklop vklop za krmiljenje ventilatorjev. Tako sem pač naredu jaz. Ko je ven vkloplen gori zelena led dioda drugače pa rdeča. Č bom dobu kje fotoaparat bom poslikal
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Huey P ::

Cwetto;

Kar dobro narejeno. Pohvalno! Zdaj, ko sem pogledal te tvoje slike si jaz tud hočem malo moje ohišje modificirat...


..::DOOM III: The Legacy::..

alien-w ::

Lepo, predvsem pa se mi zdi, da je zelo natancno narejeno. A bi lahko malo podrobneje opisal, kako si dal stranici na tečaje. Pa kaksno neonko si dal noter, in kako si jo zvezal (men ne rata in ne rata, ceprav sem 90% da sem jo pravilno zvezal).
tnx

msmiha ::

alien-w saj nimaš kaj študirat. Kaj se ti nenka vklopi pa pol ogasne al se ti sploh ne vklopi?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

alien-w ::

msmiha: sploh se mi ne vkloopi! to je problem. Najprej s ugotovil, da je sel starter, pa sem ga zamenjal. Pa se vedno ne dela.

msmiha ::

Kaj pa dušilka je vredi. Ker brez nje se ti bo pares težko kaj prižgalo. Drugače pa se mi zdi, da si ti iz Ljubljane idi v Conrad pogledat kak majo nareto. Tam majo ene 2 plave neonke prkloplene. Al pa silkaj pa ti povem kaj si naredu narobe
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Malecky ::

Upam da bo moj tudi kmalo nared, čakam na barvo ker sem popizdil ko se je sprej začel luščit zdej bo pa res kul:D

A je kdo slučajno kje dobil kakšn zlat rob za med plexi in pleh, trenutno sem dal kr tko pa bi blo lepo če bi imel rob. Rabim pa zlatega.

Cwetto ::

torej neonka je moja 12 voltna, kupil sem jo v btc-ju hala D, kjer so avtodeli. Namenjena je za vštekat v cigaretno dozo in ti pol svet. Tko da sem samo dal na 12 voltov in je delalo brez vsakršnega problema...

vratca sem pa dal na najosnovnejše pante, take kot maš ti vhodna vrata v hišo. Seveda so moji panti malo manjši :)) Preprost koncept, ampak ZELOOOO uporabna stvar, da se ti hitro odpre. Zadaj sta torej panta, da pa se stvar ne bi odpirala sta spredaj dva vijaka, kromasta, ki sem jih sam naredil, in omogočata hitro odvijačenje z roko. Računalnik je torej res hitro odprt, in dostopen...

Huey P ::

Cwetto; Daj mi ti povej kako si pobrusil tiste ostre konice, ki ostanejo, ko z mašino narediš luknjo - delal sem na istem principu kot ti -> v krogu sem zvrtal par lukenj in potem je tako nastala odprtnina (luknja).
Probal sem že piliti pa se ni niti malo pobrusilo...


..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leseno ohišje: Taurean, 22L (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
41082853 (48055) bluefish
»

No, pa še jaz. Moja lesena vodenka :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152553 (2156) tiborrr
»

Modifikacija monitorja by TiCkO

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
82236 (1837) TICKO
»

Moj mod v slikah!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191623 (1220) Boško
»

LED diode namesto neonke???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302001 (1634) jRk0

Več podobnih tem