» »

word se mi ne zaganja

word se mi ne zaganja

njord ::

zdravo ljudstvo

imam problem, kakopak :)))

vceraj se mi je racunalnik nekaj zabrejkal in sem moral na hitro restirat, po resetu mi WORD noce več normalno zalavfat.

ko stisnem ikono mi najprej izpiše 1. sporočilo kjer piše:



in ko stisnem kar koli se mi odpre se drugo okno



tukaj pa če dam YES mi nalozi v safemode-u kjer ni nič, če pa dam NO pa ni nič

ali s ekomu kaj svita kaj bi bilo vzrok temu. probal sem ze vse, uninstal in ponovni instal, popravljati, odinstaliral sem si Adobe acrobat (sem mislil da je ta sral), pa nič

imam WIN XP sp2

bi bil zeloooo vesel za pomoč, ker me ze nervira, ne bi pa rad ponovno instaliral kakih WINsov :)))))

pa nujno rabim word :(((

H V A L A

S
  • spremenilo: njord ()

ABX ::

Preveri da process word.exe ne teče v ozadju. Potem probaj z word /a.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

njord ::

huh, ali lahko malo bolj khm po domače kaj moram narest :)

#000000 ::

stisneš CTRL+ALT+DELETE in ko se ti pokaže task manager poglej če bo na spisku zadev kere trenutno tečejo na compu končnica word.exe in jo lepo klikni (desni kljik) in Ustavi drevo procesov pol pa še enkat probi štartat word LP

njord ::

mah ja to ni panike, nimam procesa in če štartam mi skoz to izpisuje ... na frisno nalozen restartan cpu, ko v tas manegerju ni mi ga serje :(((

res je čudno no

#000000 ::

A si za foro probu restartat mašino, največkat že to pomaga. Če pa ne pa utipkaj tisto kar ti napiše (opis napake) v google.com in poglej mal po netu sigurno je kje opisana rešitev te napake. Če pa imaš še celo licenčni office in windows pol pa na microsoft slovenija in ti bojo pomagal. LP

#000000 ::

Nisem niti dost bral kaj je na unih slikcah, na tadrugi ti prbližno piše kaj je za narest, start windows in safe mode in ostalo. LP

njord ::

pravim, da sem ze vse probal, tut restart in instalicija ponovna in restart, ... ... na netu nekak ne najdem tega problema ker mi khm najde cel kup zadetkov, in noben ni tak kot moj saj mi ne izpiše šifre napake ... zal nimam licencnega softwera :((((

hvala vseeno

#000000 ::

Ja pa si probu v safe mode tud. (še prej pa probi obnovitev sistema na recimo datum preden ti je zabrejkal comp)

in če ne pomaga probi še enkat uninstall in preden ga bi na novo instaleru bi se mal sprehodu po disku in pobrisu mapo kjer je bil instaliran oz. vse kar je od njega ostalo, ampak vseeno pazi kaj brišeš, da ne boš pobrisu kej narobnega. Lp

ABX ::

Start -> Run -> word /a
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ToniT ::

Probaj zbrisati C:\Documents and Settings\TVOJEUPORABNISKOIME\Application Data\Microsoft\Predloge\Normal.dot in ponovno zagnati Word.

#000000 ::

ABX Start -> Run -> word /a, jest sem za foro probu tole pa mi ne dela (drgač pa z wordom nimam težav) LP

njord ::

Probaj zbrisati C:\Documents and Settings\TVOJEUPORABNISKOIME\Application Data\Microsoft\Predloge\Normal.dot in ponovno zagnati Word.


:O juuuupiiii ... tole sem rabu, očitno je bil pokvarjen tale normal.dot ... ZDEJ DELA

FANTJE HVALA VSEM, KI STE SE TRUDILI

ps: meni tut una komanda word /a ni bila jasna, ker mi ne dela

H V A L A še 1x

veteran ::

seveda ne dela, kje pa imaš kakšen word.exe? :\

winword /a

ABX ::

My bad,

winword.exe /a
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word in Excel datotek se odpirajo več kot eno minuto

Oddelek: Pomoč in nasveti
91845 (1397) BiPi
»

Word 2003 - stalno logo na kuverti - spremeba template ?

Oddelek: Programska oprema
83160 (3017) solo5
»

Problem z Wordom

Oddelek: Programska oprema
111213 (1069) bluefish
»

zaklepanje word dokumenta

Oddelek: Programska oprema
73271 (3156) Highlag
»

Funkcija za zapret program

Oddelek: Programiranje
151290 (1046) StratOS

Več podobnih tem