» »

Težave z RS-MMC kartico na Nokii

Težave z RS-MMC kartico na Nokii

BikeFan ::

Imam Nokio 6680. Kupil sem novo RS-MMC Dual Voltage kartico Kingston, z 512MB kapacitete.
Zdaj pa mi nekaterih aplikacij sploh noče inštalirati (npr. QuickOffice, napiše da ne more brati paketa), glasbo prenaša obupno počasi (prej je bilo normalno), in občasno kar zmrzne, tako da ne morem nič, razen da vzamem ven baterijo.
Ali ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe? Prosim za pomoč.
What doesn't kill you, makes you stronger!

_Dejan_ ::

Si kartico ko si jo vstavil formatiral?
Recimo ko sem jst vsatvil apacerjevo RS-MMC kartico iz nokie n-gage v nokio 6680 je sploh ni zaznalo, sam ne vem zakaj. Možno ker je bla formatirana v nokiji n-gage.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

BikeFan ::

Ja kartico sem formatiral. Saj zazna mi jo (no, občasno tudi to ne), ampak ne morem nič nalagati gor. Ali se da kaj narediti, ali naj pošljem nazaj in zahtevam novo?
What doesn't kill you, makes you stronger!

Sami ::

Lahko, da kartica ni kompiktabilna, na netu poglej katere firme kartic so vse podprte pri tem telefonu, moja 6230i je tudi kar izbirčna.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

AndrejS ::

Imam kingston mmc dv rs 512 mb, verjetno isto kot ti na 6680. Do zdaj še nisem imel problemov, res pa je da jo uporabljam samo za shranjevanje fotografij in filmov.

BikeFan ::

A pa ti mobi normalno dela? Ker men kr zmrzne vsake tok časa, če kej delam kar gre na kartico (slike, filmi, aplikacije,...). Če teb dela torej je kompatibilna,... :\ Spet dubu šrot robo. ;(
What doesn't kill you, makes you stronger!

BikeFan ::

Iz trgovine kjer sem kartico kupil so mi napisali, da naj jo preizkusim še v kakšnem drugem aparatu, kar ni možno, ker nimam nobenega ki podpira ta sistem. Verjetno jim jo bom poslal nazaj, in mi jo bojo zamenjali. Ali ne bo delala nobena taka kartica, ali je možno da je samo s to kaj narobe?
What doesn't kill you, makes you stronger!

ABX ::

Poglej na mobisuxu. Baje da so Nokie zelo izbirčne glede kartic.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gamer ::

moj stric ma nokio 6630, in je šel v neko trgovino kjer sta skupaj s trgovcem pol ure preizkušala RC.mmc kartice da sta našla eno ki je bila kompatibilna s telefonom... priporočam da probaš kakšno drugo firmo:\

BikeFan ::

Problem je ker so vse, ki sem jih do zdaj videl stale okrog 22k. To pa sem dobil za 12k. Če kdo ve še za kakšno ugodno varjanto, prosim za predloge. In kakšne kartice vi uporabljate v 6680?
What doesn't kill you, makes you stronger!

gamer ::

verjetno so z razlogom dražje :\ --->širša kompatibilnost...
res da ne vse, vendar bi bilo pametno pogledat na nokiino domačo stran kartice katerih proizvajalcev so kompatibilne s tvojim mobilniko in se na podlagi tega opredelit katero kartico kupit...kajnede...

BikeFan ::

Sem iskal na domači strani od nokie pa nisem nikjer zasledil seznama kompatibilnih proizvajalcev kartic. Na domači strani od Kingstona pa je ta kartica navedena kot za N 6680 Smartphone. ;)
What doesn't kill you, makes you stronger!

AndrejS ::

Kupil v http://www.mojatrgovina.com/ in deluje normalno, pa še poceni je bila, do zdaj še ni bilo težav.

BikeFan ::

Js sm tud tam kupil. Očitno sem dubu kšno pokvarjeno kartico. AndrejS a ti maš to na 6680?
What doesn't kill you, makes you stronger!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOKIA 6680 - problem z namestitvijo Garmin-a

Oddelek: Mobilne tehnologije
6948 (851) Jernej88_
»

racunalniska trgovina - maribor

Oddelek: Kaj kupiti
114202 (3607) dare123
»

eMSN na Nokia 6680

Oddelek: Mobilne tehnologije
241380 (1206) BikeFan
»

MMC kartice za Nokio 6230i

Oddelek: Kaj kupiti
171337 (1096) Sami
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303999 (3602) NemecRok

Več podobnih tem