» »

Sony monitor - ni slike -> oranžna lučka

Sony monitor - ni slike -> oranžna lučka

SloDave ::

Imam Sonyev monitor multiscan g200, res da ima že nekaj let, vendar mi je do sedaj deloval ok. Danes zjutraj pa je pokazal malce čudno sliko, zato sm pritisnil reset, ok se resetira ter dela ok.
Čez nekaj časa grem v igro (bf2), slika ponovno popačena (v igri). Ponovno stisnem reset (tokrat malo večkrat, dalj časa). Slika na monitorju je izginila (kokr da bi bil ugasnjen), tam kjer ponavadi gori zelena lučka pa je začela utripati oranžna.
Poskusim resetirat računalnik (včasih se mi je zgodilo da mi je slika zmrzlna, vendar se je ob resetu vedno pobral - to ponavadi ob hibernaciji), ne pomaga. Poskusim vseskup odklopit od štroma tut nč.
Če monitor ugasnem pa ga ponovno prižgem se za hip pojavi zelena (monitor reagira kakor da se bo užgal) vendar takoj skoči na oranžno.

Hvala

Vesoljc ::

ce je oranzen, potem ponavadi ni signala do njega...
mas se kak monitor pr roki? probaj da ni grafa...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

SloDave ::

Probou sm na drugem monitorju, dela bp, tak da mora bit nekaj z samim monitorjem. Čudno, čudno...

sid911 ::

mogoče te zajebava stik med grafo pa kablom od monitorja....men se je to dogajalo
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

SloDave ::

Dvomim da je to težava (sm tut poskusu), sam glede na to da je crklno med delovanjem, brez da bi premikal monitor al pa kišto. Aja pa tista oranžna lučka utripa tut ko je računalnik izklopljen!

SloDave ::

Hu, stvar se je dejansko rešila sama od sebe. A je možno da bi tolk časa trajalo zarad tolkrat pritisnene reset tipke?

gumby ::

se ti mogoce monitor pregreva?
je kila praha not in se ne more hladit normalno?

SloDave ::

Stvar se mi je ponovila, zgodi se vedno ko kliknem reset (fora je ker je slika čudna, tko uvita). To popačenje se mi zgodi ko grem v igro, kaj so to znaki pregrevanja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317309 (13432) G_mAn
»

Sestavil PC - monitor neodziven, matične ne piska

Oddelek: Strojna oprema
354870 (2998) Riff
»

Težava (Monitor - DVI - Grafa)

Oddelek: Pomoč in nasveti
5601 (489) bdoxx
»

računalnik se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
412791 (1993) brez-imenko
»

'winxp & nvidia = monitor neče v standby z xp driveri'

Oddelek: Pomoč in nasveti
6987 (897) CaqKa

Več podobnih tem