» »

kako dvigniti fps

kako dvigniti fps

vres.ales ::

ko igram cod online mam frame limiter nastavljen na 150fps na sec. sem slišo da se potem najboljše igra. samo ta frame limiter opravlja svoje delo če fps dejansko pride preko ne pa jaz ko ne morem spravit preko 60fps. mam grafiko v cod na najboljše vse nareto. na ločljivosti 1280x1024
grafično pa mam......ne se smejat......radeon9200se.

in kak bi zdaj jaz dvignil te fps

Utk ::

Ja manj podrobnosti pri grafiki in/ali ločljivost, kako pa drugače, človek božji.

vres.ales ::

tak da si morem dejansko grafiko na slabše nastavit

AndrejS ::

Ali pa kupiš boljšo grafično

Jakka ::

Ne pričakuj z 9200se kaj več fps-jev kot 60, kaj šele 150. >:D

Že toliko kot jih imaš je odlično.

sk8er ::

overclockaj procesor in grafično
Flip that sh*t!

vres.ales ::

no glih si vodno hlajenje not delam tak da bom navil procesor
grafično pa bom res mogo zamenjat

Nejc Pintar ::

saj je 60fps dovolj, mislim da ni preveč opazne razlike...
Lahko je biti prvi, če si edini!

Good Guy ::

dej mi povekj komando az frame limiter
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Kami ::

Lahko probaš kaki low-graphic autoexecm pa boš pridobil par FPS-jev :)

speed machine ::

saj je 60fps dovolj, mislim da ni preveč opazne razlike...


Za povprečnega igralca je dovolj, za pro igralce pa ne.
//

mzidy ::

A on je pa pro gamer z 9200SE?!

Matek ::

mzidy, to, kako dober igralec si, nima veze s tvojo opremo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Nejc Pintar ::

Hm, to da zelo dobro graš še ne pomeni da si pro.
Pro si ko iz tega začneš denar služit.
Lahko je biti prvi, če si edini!

mmmato ::

Če ti fps stalno skače okoli 60, imaš verjetno vklopljen vsync in osveževanje ekrana 60 Hz. Torej izklopi vsync ali pa povečaj osveževanje, bojo tudi oči manj trpele

Bato|\| ::

Lej pod optons maš ukloplet frame limiter al neki tazga to izklop k ti jih nepusti več kot 60 ... pa gdo ti je reku da 150 fpsjov je najbol? :\ 125 fps je najbolš... sam to jih rabš predvsem pri jumpih... maxfps si naštimi na 125 al pa na 555 če ti pride grafična do take številke :D no pr tep glih ne :)

speed machine ::

A on je pa pro gamer z 9200SE?!


Mzidy: moj post si verjetno narobe razumel. Ni letelo na vres.ales-a (da je on pro igralec), temveč sem samo hotel odgovoriti Puschkin-u, da je razlika tudi med 60 in 150FPS in da to pro igralec opazi (nekaj o tem na tem linku).

mzidy, to, kako dober igralec si, nima veze s tvojo opremo.


Ja, no, tudi ima. Na grafični GF2 MX200 in miški na kolešček (podlaga pa navaden A4 list), verjetno ne boš enako uspešen kot s npr. 6800U in MX518 miško ter eno "orenk" podlago.

Hm, to da zelo dobro graš še ne pomeni da si pro. Pro si ko iz tega začneš denar služit.


No, to je stvar razumevanja besede PRO. Jaz ponavadi za boljše igralce (beri: ki odstopajo od večine drugih igralcev v pozitivni smeri) pravim, da so PRO. Stara navada, železna srajca.:D Tako, da če imaš prav, pač moja zmota. Kako pa je s tem, pa se mi trenutno tudi ne ljubi preverjati.
//

Matek ::

Ja, no, tudi ima. Na grafični GF2 MX200 in miški na kolešček (podlaga pa navaden A4 list), verjetno ne boš enako uspešen kot s npr. 6800U in MX518 miško ter eno "orenk" podlago.

To je vsekakor res in s tem se popolnoma strinjam, ne moreš pa reči, da nekdo z grafično kartico nižjega razreda ne more biti pro gamer. To je tako, kot da vidiš nekoga v jugotu in rečeš, da ta pa že ne more voziti tako kot pravi dirkaći.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

speed machine ::

Lahko je pro gamer, samo ne na svoji opremi (oz. če že na svoji opremi, potem ne izkorišča svojega talenta do konca). 8-)

Tako kot ne moreš z jugecom konkurirat formuli 1. Pa lahko za volanom sam Schumacher sedi (volanom jugeca, da ne bo pomote :D ). Lahko pa konkuriraš (z jugecom/grafično) svojemu razredu primerno.
//

Gr0unD Zer0 ::

/r_displayrefreshrate xxx(vstavi stevilo) (nastavi display refresh rate :P)
/com_maxfps xxx(vstavi stevilo) (omeji stevilo slicic na seknudo)
/vid_restart (sledi samo za komando r_displayblabla)
aja to se v konzolo vpise :P

vres.ales ::

no super da ste to vse brezveze ravlekli na tako lahko vprašanje. pro nisem. in res je zelo veliko odvisno od opreme če boš mel nek monitor na 50Hz pa na 640X480 boš bolj težko ciljo:D

vres.ales ::

za število fps pa sem se zmoto ker je res 125fps najbolše če hočeš bit cod jumper


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia Geforce GTX 660 Ti

Oddelek: Strojna oprema
191098 (867) TechBeats
»

Vsync

Oddelek: Strojna oprema
182037 (1734) miraldi
»

Call of Duty --> Problem z fps-ji

Oddelek: Igre
122559 (2382) Scorpia
»

Morrowind & FPS-ji

Oddelek: Igre
8979 (840) Matwic
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191570 (1185) Ashrack

Več podobnih tem