» »

Ne ugasne se dokonca

Ne ugasne se dokonca

SloDave ::

Ko ugasnem računalnik se ne ugasne do menija zdaj lahko zaustavite sistem ampak zmrzne že pri unem znaku za windovs. Mam 98 pa ponavad se mi je računalnik ugasnu sam!!

TinkaPinka ::

Windows 98 SE verzija ima že znan problem pri ugašanju. Najbolje je, da greš na Windows Update in si inštaliraš popravek.
I am easy to please as long as I get my way.

TheHijacker ::

Tako kot pravi TinkaPinka. Če pa še ne deluje pa pojdi v Nadzorna Plošča->Upravljanje Porabe. Tam najdi kakšen APM checkbox, ki ga obkjukaj. Če še vedno ne deluje preveri še BIOS, če imaš vključeno PM control by APM. Če še vedno ne ugasne, naredi tako kot sem moral jaz v službi. Na 30 računalnikih sem pozamenjal vsem OS iz W98SE na obični W98. Se je nekaj tepel s Novell omrežjem in tudi ni hotel ugasniti...
http://www.google.si

ABX ::

Pazi to!

Pc se ne ugaša, Menjam kartico z kolegom (v3 za GF1) in Pc se začne pravilno ugašat. Čez 2/3 dni dam nazaj mojo notri in Pc se še vedno pravilno ugaša!

Ajde dej pojasni to! :)

Ali pa, Pc se ne ugaša upgrade-am CPU in Pc se pravilno ugaša.

V win98 se mi pc ugaša pravilno medtem ko pa v w2k enkrat ja enkrat ne.

To ti je čisti Black Magic.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

TheHijacker ::

Ma kaki Black Magic... To so ti windowsi! Na linuxu mi je to vedno delovalo!
http://www.google.si

Sodom ::

TinkaPinka... jaz se mmel že vse winze gor na mojem rač. pa so se vsi ugašali normalno


Use XP narod ;>
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

TinkaPinka ::

Immortal: tudi jaz nisem imela nikoli problemov z ugašanjem, vendar pa sem brala o tem; kar dosti ljudi je imelo probleme z ugašanjem na Windows 98 Second Edition verziji.
I am easy to please as long as I get my way.

SloDave ::

Včasih se mi kot po čudežu ugasne, al pa ne deluje tut ko hočem ponovno zagnat računalnik al pa ko bi hotel zagnat v ms dos načinu. Mam pa win ta navadne ne second edition!! Kakšen popravek!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali mislite, da imajo Big Kahune smisel za humor?

Oddelek: Loža
362119 (1343) jRk0
»

Norton AntiVirus 2001 + WinXP

Oddelek: Programska oprema
111456 (1305) BaRtMaN
»

commandosi 2 prosim vas pomagajte mi prosim !

Oddelek: Igre
321662 (1207) ChiefThunder
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584696 (3722) Medved
»

SESUVANJE!

Oddelek: Programska oprema
251684 (1355) Opkow

Več podobnih tem