» »

Norton AntiVirus 2001 + WinXP

Norton AntiVirus 2001 + WinXP

BaRtMaN ::

Torej: ko hočem instalirat NAV 2001 na moj comp z WinXP, se mi prikaže sporočilo:
Norton AntiVirus 2001 has a known compatibility issue with this version of Windows. The symevent.sys driver installed by this program is incompatible with this version of Windows.
Spodaj kliknem Details, grem na link do Symantecove strani, kjer naj bi imel simevent za WinXP. Pridem do tiste strani in kaj vidm? Update za Win 3.1x, NT3.5 in za neke alfa computerje. Poleg tega men nobeden od linkov ne deluje!:O
Torej, če kdo ve za način kako rešiti tole težavo, naj odpiše! Hvala!

TinkaPinka ::

barto: Norton Antivirus 2001 res ne deluje pod winXP. Moraš imet verzijo NortonAntivirusa 2002 (mislim da je še v beta verziji, ampak ne vem v kateri).

Ti Symantecovi update-i pa ti ne bodo pomagali, btw.
I am easy to please as long as I get my way.

TinkaPinka ::

Aja... Še to. Tomi je sicer prej brisal to temo.. Tako da barto, ti dam eno opozorilo (predčasno) :) - ne išči tega programa na slo-techu, ker je warez prepovedan tu.
I am easy to please as long as I get my way.

Chessman ::

Barto :

Program NortonAntivirus 2001 na WIN XP ne deluje, zato uporabi verzijo 2002.

TinkaPinka:

Verzija 2002 že dolgo več ni v beta fazi, polno verzijo se da že vsaj štiri mesece kupiti tudi v sloveniji.

Če te zanima javi, cena cca 15000 sit.

Lahko pa si polno verzijo skopiraš tudi na Naslovu.

TinkaPinka ::

Chessman: aah očitno sem že za časom glede verzij tega programa. Verjetno zato, ker sama z njim nimam problemov. ;)
Hvala za info.
I am easy to please as long as I get my way.

SLO-Security ::

Sam za info: v Kranju ga neko podjetje prodaja ob nakupu katerega koli hardwerja [tudi miši] za cca. 8000-polna BOX varjanta pa je cca. 20.000, ampak se že bolj splača kupit Norton Internet Security, ker sam protivirusen program danes ni več dovolj. Slednji ima tako še firewall in starševsko ključavnico >:D - cca. 26-28.000.

E, pol se bo pa spet en najdu in reku, da so WINsi dragi. Sam poglej po namembnosti in funkcijah, pa boš videl razliko ;( .

P.S.: Se strinjam da so win predragi in ostali programi tudi :| !
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

By Tinka Pinka:
Aja... Še to. Tomi je sicer prej brisal to temo.. Tako da barto, ti dam eno opozorilo (predčasno) - ne išči tega programa na slo-techu, ker je warez prepovedan tu.

Kakšen warez pa??!! Jst sm samo iskal pomoč, če bi mi lahko kdo usposobil NAV2001 pod WinXP. Edino kar sm omenu je tist fajl sievent, ki naj bi ga kao lahko potegnu z njihove strani da bi delovalo! To pa res ni warez, ka-li??!!;(

BaRtMaN ::

Vsem pa hvala lepa za pomoč! (kao :D) Bo traba pa novga nabavt.:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

rap3r ::

NEEEE ni ti treba novga nabavlat! Ker preverjeno dela na XP!!! Ko ti reče da dela probleme mu reč da ga hočš vseeno inštalirat sam disabli autoprotect, nujno ker drgač se ti naujo winsi zagnal, pol pa rabš tisti pač k pravš da ga ni ampak jz sm ga mel, zdej ga sicr nenajdem, lahk pa pogldeam piš na mail če te zanima, dela pa sigurn ker ga mam jz že od začetka gor!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Trance-X ::

...norton 2001 cist lepo dela na XP-jih sam en patch mors z neta dol potegnt pa dela cist bp. Jest ga ze pol leta uporablam pa nimam nobenih problemov :).

TinkaPinka ::

barto: seveda to ni bil warez. Zato pa sem tudi ponovno objavila temo.:)
I am easy to please as long as I get my way.

BaRtMaN ::

TinkaPinka:
se oproščam, sm tam v tvojem post je pisalo opozorilo, naj ne iščem wareza - ki ga tudi nisem.
Trance-X:
link bi bil dobrodošel :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec interneta v 2006

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
422459 (2459) viper
»

Nortonovi produkti 2002 - 2003 ?

Oddelek: Programska oprema
101081 (916) Cokolesnik
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291454 (1198) cahahopie
»

update modem sportster 33.6 V 56k,v90

Oddelek: Pomoč in nasveti
81074 (944) tiktak
»

commandosi 2 prosim vas pomagajte mi prosim !

Oddelek: Igre
321651 (1196) ChiefThunder

Več podobnih tem