» »

Mikrofon - kam ga priklopiti da bo delal ?!?!?!?!?!

Mikrofon - kam ga priklopiti da bo delal ?!?!?!?!?!

[-=Jaka=-] ::

Mam en problem, vceraj sem kupil slusalke z mikrofonom, utaknu use mozne lukne pa mi ne dela ... isti mikrofon je kupil tudi kolega, in mu dela brez posebnih tezav ... ne vem kam naj uklopim mikrofon, sm ga ze utiku v plato zadi, nc, probu sm ga prklopt tud na zvocnike k ma lukno za mic, tud nc ... pozna mogoce kdo resitev za moj problem ?
WW 3

Good Guy ::

ja maš dva kabla iz slušalk rdečega in modrega, modrega dej v srednjo lukno rudečega pa v rdečo oz levo od od mnodre lukne
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

[-=Jaka=-] ::

Mam dva kabla ja en je roza drug je oranzn, oranznga dam tm k je za speaker unga roza k naj bi bil za mic, pa porivam v vse lukne no sj sta sam se dve, pa ni nobenga ucinka .... tema uglavnm, sj pr kolegu sm jih ist izi prklopu delal use ... pr men pa ncoe
WW 3

Brilko ::

Če maš verjetno mikrofon izklopljen. Greš na urejanje glasnosti in izbereš, da ti prikaže tudi glasnost mikrofona, ki je verjetno obkljukan kao na nemo, pa tist izklopiš pa daš na najjače, pa ni da ni da ne dela. Fix...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

[-=Jaka=-] ::

Nisem mel mute mikrofona ... :(
WW 3

Good Guy ::

dvojni klik na un zvočnik v orodni vrstici> options> properties> daš recording> tle maš line in pa microphone oboje mej obklukan> klikn ok in zdej morš met obklukan mic in bi moglo delat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

šum pri snemanju

Oddelek: Zvok in slika
51370 (1234) legice
»

Kako narihtat mikrofon?

Oddelek: Zvok in slika
62102 (2060) lolek84
»

slušalke/mic na sprednjem delu ohišja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71474 (1400) 5er-->
»

AC 97 ne zazna mikrofona, slusalke pa

Oddelek: Strojna oprema
241630 (1487) G_Sniper
»

Telefonski klic z compom

Oddelek: Strojna oprema
81002 (809) Cokolesnik

Več podobnih tem