» »

tiskanje vstopnic

tiskanje vstopnic

CallMeAl ::

Lep pozdrav!

Zanima me kakšen bi bil po vašem mnenju najbolj racionalen način tiskanja vstopnic za kulturno društvo. Ker so predstave nekajkrat letno, se kakšna profesionalna naprava za masovno proizvodnjo najbrž ne splača, po drugi strani pa se pričakuje, da vstopnice vendarle ne bodo v obliki ročno razrezanega navadnega papirja. Ni torej nujno, da so vstopnice top quality, pomembna pa je enostavnost in ekonomičnost izdelave.

Ali pozna kdo kakšno ugodno varianto printerja, ki je namenjen prav takim nalogam (na internetu sem našel le nekaj profesionalnih variant) oz. ali mi lahko kdo priporoči katerega od običajnih printerjev (če se bo tiskalo na karton, bo najbrž moral biti pljuvalnik), ki se za take in podobne naloge (tiskanje kakšnih bonov, certifikatov, plakatov itd.) dobro obnese? Cenovna omejitev je okoli 150.000 SIT... seveda pa so cenejši predlogi prav tako dobrodošli :)

Hvala za odgovore!

kuglvinkl ::

Če že nočeš rezat šeleshamer, naredi film in ga nesi tiskarju.
Your focus determines your reallity

Brane2 ::

Če misliš zaračunavat vstop in je povabljena javnost mislim da je nek zakon ki določa lastnosti vstopnice.

IIRC morajo biti enoznačno in zaporedno oštevilčene, ti pa moraš imeti podatke o prvi in zadnji številki serije.

Če se ne motim je to zaradi kontrole inšpekcije nad prodano količino vstopnic.

Nisem ziher, lahko da bluzim, spomnim se tistih časov svoje kratke službe v tiskarni, ko smo tiskane vstopnice pošiljali privatniku na številčenje in perforacijo, preden so šle do stranke z (zapisnikom ?)- potrdilom o količini, prvi in zadnjji serijski številki itd.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Kam na koncert? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
212141299 (539) Kurzweil
»

Spletna prodaja vstopnic

Oddelek: Loža
123658 (2125) fireX88
»

Vstopnice za Unijon Olimpijo

Oddelek: Loža
201988 (974) JercSI
»

enostavna matematična naloga

Oddelek: Šola
222372 (1384) snow

Več podobnih tem