» »

program za urejanje slik, idelovanje letakov...

program za urejanje slik, idelovanje letakov...

globe ::

Hello,
zanima me kateri program je dober za urejanje slik, izdelovanje razlicnih grafik in podobnih reci. Rad bi uporabljal malo bolj zahteven program kot je win slikar. Preizkusal sem paint shop, ampak je kr zahteven. Obstaja kaksna srednja moznost?
Predvsem bi ga potreboval za izdelavo flyerjev...

tec ::

Corel Draw za vektorsko risanje in Adobe Photoshop za slike

globe ::

hvala za nasvet...nalozil sem si preizkusno verzijo photoshop cs2. zlo zanimiv program, ko enkrat zacnes kapirat kr pades not. zdej mam pa problem, ko sm naredil en flyercek sm opazu, da slika ni jasna ampak izgleda malo slabse kakovosti ze v samaem programu, se slabse pa ko jo sprintam. slike ponavadi pred printanjem shranjujem v jpg format, sm pa prbu tuut bmp pa ni nc bolse. Mogoce bi si mogu na zacetku odpret dokument vecje velikosti in ga na koncu pomanjsati na velikost katero rabim? mogoce tuki delam kej narobe... A mi lahko kdo da kaksen nasvet glede tega?
Nalozu sm sliko, da si jo lahko ogledate. flyer

Matev ::

uporabi višjo ločljivost že na samem začetku

globe ::

locljivost so pixli, ne? no na zacetku ko odpiras nov dokument te vprasa kasno velikost hoces met. pol pa lahk vpises mersko enoto al pa pixle in jst sm rabu 15 x 15 cm. a se mogoce bolj splaca nardit dokument vecje velikosti pa ga pol pomanjsat na zeljeno velikost?

Matev ::

globe
ločljivost imej višjo

kaj je ločljivost menda veš

msenjur ::

sicer pa če imaš bolj enostaven design lahko vse v corelu narediš! Ker photoshop je kr mal težak za začetnika! en ti more kej pokazat pa tko... Corel je pa mal lažji pa tko...

globe ::

nekak mi je ratalo tisto tezavo resit. drgac je pa na netu tuk tutorialov, nasvetov in trikov da si lahk clovek sam s tem pomaga. pac poisces tisto kar rabis. moj prvi izdelek, ki se ni dokoncan pa si lahk ogledate tukaj komentarji zazeljeni :)

msenjur ::

link pelje na nič...
nič se ne vidi...

globe ::



msenjur ::

ja dobr je za začentika... Maš domišlijo in ideje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uspele slike (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
33141610 (16733) Longinus
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243209 (1932) def0r
»

Vodno hlajenje by Desk-Star

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91344 (1123) Tugo
»

Nvidia-tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
71158 (1041) Big Poppa

Več podobnih tem