» »

nakup:)

nakup:)

Blind ::

eto mam tale računalnik:

intel celeron 900mhz (9x100) coppermine-128
intel willow springs 2 WL810E (4 PCI, 2 DIMM, Audio, Video)
ibm deskstar 120gxp 40gb 7200rpm 8,5ms 2mb ultra-ata/100
jade star tech. 128mb pc133 sdram
intel 82810e gmch - graphics controller intel i752 32mb

tole nj bi blo to. dodau bi ram (128 al pa 256) pa hard disk (80 al pa 120). več al mn pa ta računalnik upurablam sam za filme loudat itd.

a mi predlagate kaj nj kupm da bo to kokr tok uredu?!?!

tnx, ajde

jest10 ::

Probaj naviti na 133x9(1200MHz) in dodaj ram. Več ne moreš narediti

Blind ::

mya ok jes navijou še nikol nism tko da mij mau gadno. mnda z delete ob zagonu prideš u bios sam men ni znesl. kuko nj se tega točn lotm tko da nau škode. neki malga vem sam nj mi en tle raj za zih puve.
tnx,ajde

Blind ::

ok z f1 očitno:) no a bo gdo. sam št. ogledou se veča napiše pa nuben nč

jest10 ::

Pošči kje se dviga FSB in napetost. Nato pa dvigni FSB na 133MHz, napetost pa toliko da bo sistem stabilen.
Če se ne zažene pa samo izklopiš iz štroma in za par sekund odstraniš baterijo iz plate.

nodrim ::

zakaj bi pa sploh naviju? sej filmi bojo vseen laufal ...

jest10 ::

Če sprašuje kako bi izboljšal sistem. Drugače kot z navijanjem se ga ne splača

nodrim ::

ma, če pravi, kaj nej nardi, da bo kokr tolk u redu .. in je zdej že .. če misli samo srfat in filme gledat je čist ok ... ram ne bi škodil, sam med samim filmom se mu ne bo nč poznalo ...

tiborrr ::

To je intelova plata, ne bo nic z navijanjem. Razen ce ima kje plosca jumper za 133MHz FSB bus.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Blind ::

mya tko kokr je nodrim reku. ta računalnik jes itak upurablam sam za loudat pa srfat itd., tko da itak ne rabm kj pusebnga. mislu sm sam bl u stilu k mam disk več al mn dost pouhn ga še mau nabavt in tle BI MI KŠN SVETVOU in še isto glede rama!!

tnx,ajde

Blind ::

DIMM 256MB PC 133 Jetram al DIMM 256MB PC 133 Transcend recimo pa WD 80.0GB UATA100 7200?

a bi to šlo, se splača?!?!

2tiLen ::

Malo slovenščine ti tudi nebi škodilo pri konfiguraciji naslednjega računalnika.

Sej ne, da sam lepo pišem, afnat se pa tudi ni treba...

LP
Tilen

p.s.: se opravičujem za morda neumesno izjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2tiLen ()

ak733 ::

Jaz sem imel celerona 733 s 384 MB rama, grafično pa Radeona 9200 64mb pa so mi vsi filmi štekali. Mel sem tabolše drivere za Ati (omega). Če ti vredi dela pol kr pusti.
:: AMD 64 3000+, DFI LanPartdy Ultra-D nF4, Geil 1GB rama, GIGABYTE 6600 256 DDR, HDD ExcelStore 80 GB, Pekač in monitor 17 LG, napajalnik 350 W + TV karta Pinnacle TV Rave

Blind ::

mya sj toi to. kok bo tle sploh razlike če dam 128 al pa če dam 256mb rama zravn? razn vadla u ceni:)

jurre ::

@ak733
stekal?! Jaz sem mel celerona 633, rama 192mb, geforce 4mx 440 pa sem lahko gledal filme..Kolega jih je do nedolgo nazaj gledal na p2 350mhz, 192rama, geforce 2!! pa niso stekal..sam pri njemu nisi smel med se kj taga odprtga zraven..

nodrim ::

ajde folk no ... za filme je pomemben samo procesor kakšnega imaš .. pa rama mora bit dovolj, da ne šteka že v samem operacijskem sistemu .. grafična pa nima omembe vrednega učinka na gladko predvajanje filmov .. procesor čez ene 500 MHz bi moral vse filme predvajat normalno, če le ni nekdo po nepotrebnem pretiraval pri kakovosti kompresiranih filmov ...

Blind ::

seprau je čist ql če dam 128mb rama in nau 0 kj preveč razlike napram 256?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blind ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The weakest link za gledanje divx: ram ali graficna?

Oddelek: Strojna oprema
161290 (1046) Clemento
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251436 (1215) dvokolaš
»

Ram

Oddelek: Pomoč in nasveti
6897 (825) ABX
»

RAM?!

Oddelek: Kaj kupiti
251334 (959) Trdi
»

Kaksen rac. kupiti? (delo z AutoCAD-om)

Oddelek: Kaj kupiti
121135 (1002) BoO

Več podobnih tem