» »

[Flamewar] Firefox in mogočna vrnitev IE

[Flamewar] Firefox in mogočna vrnitev IE

1
2
»

BigWhale ::

U madonca... pet errorjev, od katerih se mi zdi, da so stirje zaradi enega novo instaliranega modula. Pa se to trivialni errorji.

Ja, zanalasc sem se zlagal, ker open sourcarji itak samo lazemo.

Caqka, KDE+cygwin je dejansko port za Windows. Wine pa laufa native Windows binary datoteke, kar pa ni port. Port bi bil, ce bi imel ELF binary od IEja, ki bi delal na Linuxu.

Razlika je za laika mogoce nepomembna, je pa precejsnja.

veteran ::

pet errorjev, od katerih se mi zdi, da so stirje zaradi enega novo instaliranega modula. Pa se to trivialni errorji.

Verjetno je celo en sam erorr, ostalo so pa posledice. Pri anketi imaš kar v odstavku (p) spisek (ul), ta pa ni inline in se stvar upre. >:D

Caqka, KDE+cygwin je dejansko port za Windows.

Tole mora biti obupno počasna zadeva, ker je že cygwin/x en počasen sesuvabilen gnoj. BTW, sem pred leti nekaj prevajal s cygwin/gcc in vem, da vse, kar uporablja tisti glomazen cygwin-ov dll, dela po polžje. IMHO je cygwin najslabša možna reklama za opensource na windows platformi... :\

No, da ostanemo on-topic, windows port Firefoxa je narejen z msvc, ne brez razloga! Alternativa je mingw gcc, ampak so potem vsi tisti dll-i precej napihnjeni, gcc namreč hudo slabo prevaja c++ (v primerjavi z msvc).

Volk| ::

Mene pa zanima ali je mogoče zavihek zapreti z tipkovnico ne z miško!
Jaz tega nikjer ne najdem!
Ampak samo zavihek ne celega FF!
Sem bolj uporabnik tipkovnice in mi gre na živce ko moram posegat po miški za zapiranje zavihkov!
če kdo ve....

kopernik ::

ctrl+F4

veteran ::

nakar me je pobaral po portu maxthona za njegov odprtokodnik

Eh, kaj pa ponujaš ta maxthon. Maxthon (včasih so mu rekli MyIE2) v resnici ni kompleten brskalnik, je le PATCH za IE engine + fancy UI. Jasno, da ga ne moreš ga portat nikamor, ker za engine nimaš izvorne kode. >:D

Da bo bolj jasno: če poflikaš tisočkrat preluknjano zračnico in pobarvaš z bleščečimi barvami, bo to še vedno flikarija, ki bo ob prvi obremenitvi spustila dušo, ne pa nov izdelek.

lukaz ::

Caqka: dj si še enkrat preber celo temo. kvečm on je teb vrnu milo za žajfo. drgač pa beri BWjov post in se čudi.

CaqKa ::

hmm one zaflikane zračnice pri meni še vedno uspešno služijo dokler je plašč dovolj močan

veteran ::

Hja, ampak redno hodiš po nove flike na windowsupdate, anede? :D

CaqKa ::

v bistvu niti ne. mam router.
na fileforum.betanews.com hodim redno po novo verzijo faststone image viewera, edin softver ki ga trenutno redno posodabljam.

McAjvar ::

volk|, kopernik: ctrl-f4 ze dela (ne nujno na v kde-ju z vsaj 4 namizji in privzetimi bliznjicami za preklop namizij, (za gnome ne vem, ker ne poznam)), samo je ctrl-w bolj prirocno ;)
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

veteran ::

Še ena nepoflikana luknja v IE. Nič popravkov, menda še ni dovolj kritično za M$. Potem bodo pa spet neuki uporabniki krivi, ker ne posodabljajo sistemov.. ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla Firefox praznuje prvo leto obstoja.

Oddelek: Novice / Brskalniki
395218 (4246) krho
»

Maxthon 1.1.067 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
786507 (6419) Matev
»

Prve podrobnosti novega Internet Explorerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
768792 (6915) njok
»

Opera, spletni brskalnik, ki je več kot to

Oddelek: Novice / Brskalniki
436723 (6723) Kaboom
»

Firefoxu je uspelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
986876 (6876) Bakunin

Več podobnih tem