» »

TORX

TORX

sm56 ::

a kdo ve, kje se da v lj poceni dobiti osmico (T8) ali en manjši komplet? lahko tudi kaj kitajskega.
rabim za odviti dva vijaka na prenosniku.

Vantage ::

V mlekarni...

#000000 ::

TORX
ej sory sam res ne vem kaj to je ? Navijam za kao orodje ? Mogoče ? Lp

sm56 ::

duhovito.;((
to so izvijači z zvezdasto konico (nekkao v zvezdo narezan imbus)
če je kdo videl kaj pocenskega, da ne dajem 4 jurje za unior ali ima za posodit za 10 minut...

#000000 ::

'Duhovito' ne sori ampak res se nism zajeb... res nism vedu kaj nej bi to blo, zdej mi je jasno samo nism vedu da se temu reče tako. Vseen hvala za razlago. (kaj pa merkur, tam majo ponavad vse take zadeve) LP

sm56 ::

ja, merkur ma robo za majstre. jaz bom pa to glih 3x rabil v desetih letih, zato vzamem kaj za jurja, če se dobi.
duhovit je pa tvoj predhodnik..

sm56 ::

morda kdo ve, kje se kupujejo kakšni miniaturni seti, kitajska roba. kateri od poznanih ali manj poznanih tehničnih trgovcev ima največ "kitajcev"?
ziher kdo ve, dejte se mal spomnit...

MadMax ::

Delko, Mi-Trade...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

sm56 ::

kaj takega za jurja? baumax ima, pa nima na zalogi. še kakšna ideja?

Jakka ::

Bauhaus? Ko sem bil zadnjič tam, se mi zdi, da sem videl nekaj takšnega.

sm56 ::

majo samo tavelke. rabim od t6 naprej

veteran ::

Tukaj imajo poceni kitajsko robo, mal pobrskaj.

Opkow ::

Jaz sem kupil T6 torx v OBIju, ki je bil malce cez jurja ce se ne motim. Je pa nemske izdelave. :)
Imam pa komplet od T6 do T20.
Eventuelno ti lahko posodim, ce se ti ne mudi z popravilom, cez 2 tedna. Ker grem prej na dopust te dni sem pa zafilan z delom. :( Sem pa iz LJ-Siska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

gumby ::

ce je sila, gre tud z navadnim ploscatim izvijacem... mogoce ga bo treba malce pobrusit samo:)

Sharkb1te ::

Jaz sem v Bauhausu kupill komplet TORX nastavkov, cca 12 nastavkov, pride pa tam okol 1.500, so bili pa na policah pri blagajnah. Sam ne vem če jih še imajo. Probaj poklicat po vprašaj.

AndrejS ::

Nikoli ne kupuj poceni orodja! 1x sem kupil poceni komplet imbusov. Prvič ko sem ga rabil sem št.6 obrnil okoli!

Dead_Eye ::

Nikoli ne kupuj poceni orodja! 1x sem kupil poceni komplet imbusov. Prvič ko sem ga rabil sem št.6 obrnil okoli!


Pa še kako je to res...
The one and only

AngelOfDeath ::

v merkurju se je to dobilo poceni cca 1200 sit 100kom nastavkov nekega nizozemskega proizvajalca :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

orodje za sestavo računalnikov

Oddelek: Kaj kupiti
325314 (2352) 49106
»

Kotni izvijač - kje kupiti?

Oddelek: Loža
102119 (1775) Unknown_001
»

Osnovno orodje (izvijači)

Oddelek: Kaj kupiti
385837 (3908) noraguta
»

Vijaka ne gre "odšraufat"

Oddelek: Loža
4014326 (12946) assez
»

Komplet izvijačev

Oddelek: Loža
3511040 (9280) šernk

Več podobnih tem