» »

Word...

Word...

msenjur ::

...prejle po dolgem času odprem word da neki pogledam in mi na začetni strani, prazen list, kaže kr en čudn format! Utripalka za text pisat je čist na vrhu, ni tko kot prej v prej pred časom, se mi zdi da so zdej novejši windowsi kot pa takrat k sm nazadnje gledal. No in grem tja v merila, levo, in tm je vse uredu naštimano, a4, robovi 25mm, vse tko kot mora bit. Ampak tist list mi še vedno ne zgleda kot stari... Ker ko odprem kakšen star file mi pa vse lepo postavi, tud list je vidit drugačne oblike (bolj je a4 podoben), pa merila so vsa uredu... A je to kakšna fora windonwsov xp al kaj...???:\

Microsoft ::

Se sreca, da vemo, kater Office imas!

Drgace je pa mogoce to, da mas ti utripalko... LOOOOL. Ok, naj bo kurzor. Skratka, da mas ti kurzor cisto na vrhu zato, ker mas pogled nastavljen na Normal View. Verjetno pa je tisto, kar si zelis, pogled Print Layout View.
To lahko nastavis tako, da malo poklikas ikonce levo spodaj v Wordu. Ce se pomaknes gor, ti itak napise, kater view je. In ko bos mel zeljen view, zapres dokument in se ti to shrani.
Good luck!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

msenjur ::

ja mam microsoft xp professional 2002 xp... če kej pomaga... ja pa vem to foro ampak žal ne deluje! Sm že sam to probaval pa ni nič... imam na print layout naštimano...
sm office pogledal... microsoft office 2003 pro edition 2003...
hvala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msenjur ()

msenjur ::

kaj je zdej? a mi ne boš več pomagal???:'(

GupeM ::

Bi mogoče lahko videl screenshot?

msenjur ::

seveda...
to je tko k je zdej!


tko bi pa moralo biti...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

bojsi ::

Kurzor (utripalko) postavi cisto na vrh lista, da se spremeni v obliko, ki je prikazana na sliki. Nato enkrat klikni. Voila!

msenjur ::

Ja pa res! Kdo bi si mislil... Hvala za trud...;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odseki v wordu

Oddelek: Programska oprema
309080 (2256) Galaxy
»

Nepravilna pretvorba DOCX v PDF

Oddelek: Pomoč in nasveti
123604 (3433) Hayabusa
»

Office 2010 beta javna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
559235 (5314) Ashrack
»

Word: kako nardis "Seznam literature / Viri" ?

Oddelek: Programska oprema
76331 (6167) bili_39
»

Zgornji rob pri besedilu izginil...(MS WORD 2003)

Oddelek: Programska oprema
7984 (936) OrlyTM

Več podobnih tem