» »

Le kaj je to?

Le kaj je to?

omejc ::

Ima WinFast GeForce 2 GTS PRO (64 Mb). Kot nekateri verjetno veste ima ta kartica tudi temperaturni senzor, ki je nameščen na osrednji čip. Mislim, da se mi kartica pregreva, ko zaženem PC se sekreje tja nad 60 C. Kartica ni navita in hladilnik ima dober stik, poskusil bom še z Blue orbom, potem pa ne vem več kaj naj storim.
( senzor kaže pravilno, saj sem s digitalnim termometrom nameril ravno toliko kot kaže senzor)
:'(:'(:'(

msmiha ::

Če ti računalnik ne šteka tako kot meni poleti, ker ni gor dober hladilnik na grafični pol se nimaš česa bat. Počakaj, da pride ven Orange orb.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

omejc ::

Pravijo, da je slabši kor Blue orb.

Binji ::

Ma lih malo boljsi. Skorej nc.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

alien-w ::

Nch se ne sekiraj, ce imas 60°C to ni nobenega problema. Jest sem imel preden sam dal gor BlueOrba skoraj 70°C z original coolerjem, pa je delal kot urca. Zdej mam pa BLueOrba gor, pa mam temp z ugasnjenim ventom na orbu tam cca 65°C, ce ga pa prizgem pa pade na cca. 45°C (odvisno od tega, kolk je hladno v sobi)... ne se sekirat, pa res raje pocakaj na orange orba, ker je manjsi pa se iz enga dela je...kar je bols.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje Prophet 2 MX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71032 (941) alien-w
»

Pomankljivosti Blue Orb - a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
271546 (1188) Evil|One
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241595 (1186) element
»

Hlajenje Geforce 2mx

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81253 (1138) element
»

Ugodno BLUE orbi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221801 (1353) Tzar

Več podobnih tem