» »

adsense in plačilo

adsense in plačilo

iggy ::

Prijavil sem se na Googlov Adsense. Zanima me kako je z plačilom. Menda ti pošlejo ček, ko se nabere 50$. Ali ima kdo s tem izkušnje?

LP Iggy
Hey, you're fat!

Tody ::

Addsense ne dela če nimaš angleške (ali kakega podprtega jezika) vsebine. In ti skos prikazuje socijalne oglase, ki pa so NEPLAČLJIVI. Pravtako moraš imeti neko pametno vsebino da bo zna prikazati, kake pametne oglase, drugače boš spet dobil socialo...
So mi pa poslali pin ki ga rabiš, po navadni pošti, zadeva je prišla iz Češke če se ne motim :D

iggy ::

ah ni panike to mi delajo oglasi (ni sociale).
o kakšnem pinu govoriš?
Hey, you're fat!

Tody ::

jah, če greš v admin sekcijo teh oglasov ti mori da moreš vpisat neki PIN da stem potrdiš neko pristnost teh podtakov and stuff..

zinko ::

Nisem se slisal za noben pin. Cek pride direkt z amerike vsak mesec ce naberes minimum

Donheled ::

Mene zanima vsa ta stvar z adsense.....a pol so plačila preko čeka, ki ti ga pošljejo po pošti in ne kot nakazilo na tvoj bančni račun?
A če ne zadostiš minimumu na mesec ti ne pošljejo čeka ( in kolk je minimum? ), ter kakšna je tarifa za klik in prikaz oglasa na strani?

A če je stran v slovenščini bo delal in če je zveza middle earth a pol ne bo sociale?
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

Tody ::

Adsense ma že nekaj slo oglasov (hitrost.com) ampak v večini boš imel socialo če bo na strani slovenščina ker ne bo relativnih oglasov. Mislim da je limit 50 dolarjev nisem pa šur in ja zneski se seštevajo.

blackmumba ::

a davke plačujete ?:\

gregy ::

oglase sem imel cela dva tedna gor potem sem jih pa dol ruknal .. sociale pa res ne bom podpiral .. "Support Los Angeles volunteers" in podobne stvari .. kdo bo pa mene?

brezveze ..

tako kot je rekel Tody .. dokler imaš site v slovenscini se ne izplača

Preseren ::

Ok, samo kako ste stvar sploh nastavili na slovensko stran, glede na to, da sploh ni te možnosti izbora jezika.

P.

BluPhenix ::

Ja mene tudi zanima kako je z davkom na take stvari. PA napovedjo v dohodnini?

Zna biti tak fanj povprecen vir zasluzka ... ce se ne izkaze, da si potem drzava odzre velik del.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tody ::

Slovenije Ad sense ne podpira ker trenutno ni še zadosti oglaševalcev. Trenutno mislim da oglašuje hitrost.com pa neki hrvaških. Vse je pa odvisno kako vsebino imaš in katere besede je zakupil oglaševalec...

dave78 ::

Ko dosežeš 50$ ti pošljejo po pošti pin, da preverijo naslov, potem pa dobiš ček vsak mesec če dosežeš 100$, v nasprotnem primeru se znesek prenese v naslednji mesec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154299 (2487) slovenec_89
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318202 (7749) gnomee
»

Google Ads in spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
112535 (2339) Tody
»

Google Adsense (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
525872 (4558) Tody
»

Alternative Adsensu

Oddelek: Izdelava spletišč
151731 (1443) kivi113

Več podobnih tem