» »

pomoc pri zasciti

pomoc pri zasciti

gmail_samo ::

imam pa se en problem!

imam zelo tecnega brateca ki na racunalniku odkriva vedno nekaj novega!

zanima me kako bi mu v njegovem ze itaq omejenem racunu se dodatno omejil nekatere stvari npr: dostop do D dika cd-rw net itd!
katere programe priporocate?
samo

Izi ::

Rešitev ti ne bo všeč.
Iz izkušenj ti lahko povem (verjetno bo to še marsikdo potrdil), da bo za rešitev problem "tečni bratec" ena sama rešitev.
In sicer kupiti bo treba še en PC za tečnega bratca :D

Omejevanje ne bo pomagalo, ker bo vsak dan znal kaj več in kmalu bo premagal vse omejitve, ki mu jih boš postavil.
Ker ga boš omejeval bo kmalu vedel o delovanju PCjev več kot ti
Če nočeš, da bo tako tvoj bratec postal "zlobni hacker" >:D mu boš moral pomagati pri nakupu svojega računalnika.

Jan987 ::

sam a se da naredt v omejenem računu da uporabnik sploh nima dostopa do diskov neta ipd. in da bi mu pač jas določil kaj bo imel na namizju in katere programe lahko poganja pa še a nebi imel dostopa do menija start (oz. stvari ki so notri v rubriki vsi programi). Torej dabi on lahko izključno vstavil cd od igre, pritisnil ikono na namizju in igra bi mu delala.

#000000 ::

Za program ne vem, ampak kaj ko bi bratca, malce podučil glede teh zadev,(vkolikor res ni še premajhen) ker preprečevanje je itak brez veze, zamisli si da bi to teb naredu starejši brat, če se ti pa ne da z njim ukvarjat, je pa alternativa, nakup Igralne Konzole. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

duh123 ::

S temle programom bi šlo FolderAccess sam ti omeji sam 4 dadoteke! Klikni tukaj in si ga prenesi. Al pa tale sam tega še nism preizkusu velik sreče. Drugač pa pejt k nemu oz. na njegov račun in mu izbriši tist kr ne sme vidt!0:) :D
Tarok je zakon...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: duh123 ()

gmail_samo ::

meni gre bol za to da pred 10 letnim frocom skrijem moje xxx datoteke za starejse in za to ker mali nonstop nekega kurca nalaga gor in je win v praih dnevih fuc!

obstaja kaki taki program ki belezi vse kaj na rac delas(npr. odpiranje map, aplikacij) itd. da bi malega bar prislino dvakrat ko bi vido kaj je delal napak!

pa se webCam mi je celo zjebo(samo igral se je)
samo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Xp] Kako jih zaklenit v nulo?

Oddelek: Operacijski sistemi
162337 (1969) Ice-Heki
»

nadzor nad mlajšimi

Oddelek: Omrežja in internet
151439 (1028) seminal
»

[Windows][XP] omejitev uporabniškega računa za brata

Oddelek: Programska oprema
181772 (1496) HyprNewton
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656080 (4642) Doman
»

Omejen uporabnik na Windows XP

Oddelek: Programska oprema
222002 (1757) |SNap|

Več podobnih tem