» »

600@900 in še neki vprašanj

600@900 in še neki vprašanj

twosocks ::

Zanima me:

- ali je 30-32 C velik za tega C600 na 900MHz?
- kako dobit pri BH6 še vmesne frekvence (med 100 in 112)
- ali se da korigirat z adapterjem (MSI)?
- če dam 112 se mi sploh ne zbudi, na 100 pa dela že nekaj dni brez sesutja...stabilen skratka. Aja napetost sem dal z 1,7 na 1,85, pa ne pomaga. Višje? RAM imam od KINGMAXA 128/133. A je to problem? Kako zvišat frekvenco RAM-a, če bi bil to problem?

lp

ChiefThunder ::

30- 32 stopinj najbrž ni velik- primerjava s duronom ki jih ma okol 42 al pa še več
Če plata nima vmesnih sekvenc, jih nima, razen če fleshas bios.
Napetosti ni priporočljivo višat več kot 0.3 nad default.
Napetost rama pa dviguješ tm k piše I/O, sam nisem ziher- počak na mnenje drugih


Alec999 ::

na BH6 tud z flashiranjem BIOS-a .. zaenkrat umesnih frekvenc ne mors dobit

Belac ::

ma kaj se ne dobijo tiste frekvence če imaš ram od pc133 pa navijaš sam frekvenco?po mojem bi se daj pa še z kakšno novo verzijo biosa pa bi moglo it al kaj?

OrlyTM ::

bh6 nima druge variante kot 100 in nato 112 ... mam najnovejši bios in c600@900 je zakon ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Belac ::

ok sej sem sam prašu!

twosocks ::

--->OrlyTM, a ti gre čez 1GHz?
Kok maš štorm in kok frekvenco (1,8 /100)?

lp

Belac ::

now wey da gre cez 1 ghz! razen če ga da v zmrzovalnik!

twosocks ::

Belac, kaj ko bi ti mal prej po netu pogledal kok grejo 4NX serije C600 MHz? Najprej si preglej CPU bazo na http://overclockers.cssftware.com/cpudb...

pol pa bluzi. Hvala

stefan ::

:| Men se zdi pa da si lahko prov srečn če ti lufa na 900. Moj 433 se ne zbudi niti z 2.4V pr 650! Lahko mi ga seveda prodaš če nisi zadovoln... >:D
Sm pregledu bazo... da ne bo kdo pametn... pa vseen... tud 433 so spravl čez 700, moj pa ne gre do 650 :'(
Po mojem kle že prov mal pretiravate ... razen če ob navijanju doživlate orgazme >:D ... pol razumem...
štefuc

twosocks ::

Sorry, ampak očitno tebi pomenijo orgazmi vse, nekatreim več pomeni "adrenalin". V duhu višje, hitreje...močneje. A zato ker mam 600, naj ga "undreclockam" (sej se skor ne da), da bova na isti hitrosti? Brez zamere. :)

a ni logično, človeško da jočejo zmer hitrej? Jest sem mel tut 300a, k so rekl da se ga da tko SUPER navijat...no stabilno je delal le na 375, ostalo je blo totalno nestabilno. Tok o takih zgodbicah ---> če je ta in ta model bo letu čez....


lp

stefan ::

Sorrii... :8) .... sm tok se mi zamal zdi k sm se zdej cel tedn matru da bi spravu svojga na 650 pa ni šlo :(... ka bi vedu kva vse sm delu ... sej se bom ohladu pol bom pa spet tak norc ratu k prej ...>:D
štefuc

twosocks ::

Kva pa maš za en vent gor?

Men je vsak k sem ga sreču sam reku: ne gre ti čez 1GHz? Ziher nimaš Orba gor...torej zame so vsi rekl da je čudež za mejo Orb. Nisem sicer ziher ampak zaenkrat bo 900 dost:)

stefan ::

Ma vent je čist običn. Sm če se niti zbudt noče pol je vsen kva je gor, razen če ga bi že prej pod nulo shladu - no provzaprov sm pa tud to že naredu - kos železa v skrino pol pa na procesor >:D - noro, a
štefuc

bluehacker ::

Mislim, da je cisto cool temperatura za tvoj procesor, jaz sem svojega PIII650 navil na 901 Mhz in ima 28 do 32 stopinj8-O
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Belac ::

s kakšnim hlajenjem?

Loki ::

Alec999 vmesne frekvence lahko dobis, ce zamenjas quartz kristla na plati.

Poleg tega pa obstaja napravica, k katero naredis isto, poj pa lohk menjas FSB po 0.2 mhz.
Ampak res je pa tut, da ta napravica stane 400$.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201351 (1090) migič
»

C 600 + adapter overclock?

Oddelek: Navijanje
211202 (984) misko
»

Na koliko navit PIII 600?

Oddelek: Navijanje
8924 (835) TribesMan
»

ČE SE KOMU DA?!

Oddelek: Navijanje
81121 (896) scenic
»

naj.. naj.. OC procesor

Oddelek: Navijanje
331627 (1166) Jst

Več podobnih tem