» »

Jajca z slanino ali jajca brez slanine.

Jajca z slanino ali jajca brez slanine.

Ganxta009 ::

Kaj vi raje jeste?

sid911 ::

s salnino in sirom
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Ganxta009 ::

Kakšen sir in koliko jajic uporabiš? Jih pokriješ z pokrovko ko cvreš ali ne?

Sami ::

Itaq, da s slanino in sirom, pa tudi s tuno ni slabo.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Ganxta009 ::

a sir naribate ali kako ali date prvo slanino nato sira, čez vbijete jajce ali kakšno zaporedje uporabljate?

Stepni Volk ::

piše se S slanino in ne Z slanino...

Thomas ::

Vsaj v naslovu teme pravilno uporabljaj "s slanino", ne "z slanino"! Heh ..

ČIP 008 ::

V ponvo dam malo masla ali olja, 10dkg slanine rahlo zapečem potem ubijem 3 jajce in za tri minute še dodam sir malo vode vse pokrijem z pokrovko in po dobrih dveh minutah ko se sir stopi je jed gotova. Lahko še dodate tudi zelenjavo, papriko, paradajz........itd.. Ja pa dober tek!>:D

Stepni Volk ::

S pokrovko... ne Z pokrovko.

Ganxta009 ::

Čip ti si pa že pravi mali kuharski mojster. Jaz pa dam malo olja pa vbijem jajce pa je gotovo čez par minut, pol pa malo popopram pa posolim pa malo origanota in je potem celo jajce polno enih začimb pa peče.

ČIP 008 ::

Ja seveda začimbe morajo biti obvezno sol, poper, vegeta, origano, feferoni in potem še pa še kako pivce za živce :D , no lahko pa tudi šveps, fanta haha.............

Ganxta009 ::

Kakšno pivo pa ti je všeč, kakšno hrvaško? Ožujsko ali Karlovaćko? Kakšno dobro vince, recimo Ribar ali Venus, mogoče VeliJože. Mene resnično zanima v kakšnem razmerju ti dodaš te začimbe.

Stepni Volk ::

English breakast vsebuje še popečeno klobasico (za nas celince nagaravžnega okusa), popečen paradižniik, popečene gobice in obvezen fižol (pri nas moraš to verzijo iskati z lupo). Seveda je zraven tudi omenjena slanina in jajce..

Meamoto ::

malček olivnega olja, pa na njemu prepražene malo čebule in par kosov pršuta, potem dodanih par rezin paradižnika in paprike, vse skupaj dušeno še par minut, nakar dodamo 3 jajca, par kosov sira, čili, poper, curry, masalo, piment, peteršilj, malček soli in po želji malo paradižnikove mezge, goričice ali podobno..

In pa non-stop mešat, da se ne zažge.. :D

Sami ::

1. Najprej dam nekaj ocvirkov, potem vbijem 3 jajca in gor vržem slanino in sir.
2. Olje, vbijem 3 jajca in gor dam tuno.
3. Ocvirki, vbijem 3 jajca in gor še popečem mesni narezek.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sine@ ::

Slanino prepražim na olju in čebuli,zatem ubijem 3 jajaca...počakam da se rahlo zapeče domam še sir:D
seveda pa brez začim ne gre...sol in origano za moj okus

whatever55 ::

Čakte, vi sir kar vržete na jajc pa čakate pol ure da se stopi al ga tko mal zraven cvrete? Hmm a česna noben ne da?

sine@ ::

Jst dam sir zadno minuto gor tko da se mal razleze da ni lih hrustljav:D pa še okus je the best zarad sira...

kar se pa šesna tiče grem pa raje mino njega:D lol

whatever55 ::

Čak, čak a se nisi že v Taboru navadu an trd sir?

sine@ ::

haha:DV Taboru je čist druga pesem k nam dajo une pomine za jest(trd sir,pa una čudno umešana jajca...........ma vse je čudno:D
Sam če ni druzga....neki je treba jset dnarja pa spet ni tolk ga raj čez cesto investiram>:D
Sam doma se pa mal potrudm da dobr jem:D

d0rK ::

Ne enega, ne drugega...Premastno :'(.

nevone ::

offtopic

>Vsaj v naslovu teme pravilno uporabljaj "s slanino", ne "z slanino"! Heh ..

Thomas, človek bi pa od tebe pričakoval, da se ne ukvarjaš s takimi malenkostmi, kot je to.

Kako velika pa sploh je napaka, ali uporabljaš s ali z. Vse skupaj ni omembe vredno. V bistvu bi bilo še najbolje, če bi vedno uporabljali predlog z, ali pa da bi bilo čisto vseeno, ali uporabiš z ali s.

Če bi Angleži in Amerikanci bili tako picajzlasti do drugih narodov, ki tudi ne uporabljajo njihov jezik čisto disledno, bi se jih že vsi naveličali, in angleščina prav gotovo ne bi mogla postati svetovni jezik. Angleži običajno ne komplicirajo, če poveč malo po svoje. Iz povedanega skušajo razbrati bistvo, ne pa da te lovijo na trapasti sintaksi. No vsaj jaz imam tak občutek.

p.s.:
To vse skupaj samo zato, ker se meni tudi velikokrat zgodi, da uporabim z namesto s. Predvsem kadar pišem, seveda. To je taka poenostavitev, da se ne obremenjuješ preveč z formo.

/offtopic

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

tx-z ::

Nkol še nism jedu s slanino al pa čem...samo s kruhom..:)
tx-z

whatever55 ::

Joj, kir noob, še nikoli z slanino. :D

hunter01 ::

Osebno mi je najbolj vsec tista verzija ko poprazis malo cebule, paradiznika, paprike dodas jajca in tuno na koncu pa se sir. seveda ne gre brez zacimb! sam je full boljse ce dalas za vec ljudi pa vsak pomaga malo. kot recimo mi v studentu :D

|CyGNUS-x ::

Ali pa prepražiš čebulo potem pa dodaš pašteto. Mešaš toliko časa da se razpusti potem dodaš jajca in zmešaš. Na koncu dodaš še sir in peteršilj.

Zelo okusno.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Stepni Volk ::

S formo in ne Z formo :)

hunter01 ::

ROFL Stepni Volk.
pazi z kom se pogovarjas.

Stepni Volk: ne z kom ampak s kom :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

c0dehunter ::

Naslov te teme ti da apetit. Sem hotel spečt jajca, s sirom in s slanino, ampak sem ugotovil, da ni več jajc v hladilniku ;((
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Ganxta009 ::

Skrajni čas, da tema malo nadgradimo: S kakšnih kruhom najraje jeste jajca z slanino in ob kateri uri, kateri komad se vam najbloj prileže.

Jaz osebno z belim kupljenim kruhom, on 18:00 in ob pesmi Do Portoroža.

hunter01 ::

Meni od 18.00-20.00 z belim kruhom (najveckrat kupljenim ceprav rajsi z domacim) poslusam pa to kar se vrti na kateri od televizijskih glasbenih kanalov kot so Mtv in Viva

c0dehunter ::

Ponoči, z koruznim kruhom, zraven poslušam tišino.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

para! ::

:)

A se vam že tok meša al kako, da mate najljubši cajt za jajca pa še ustezen komad za poleg? Sej bo, s cajtom :P

lp
Death before dishonor!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegeterjanski nasveti-recepti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313232 (3965) c3p0
»

Slovenska tradicionalna hrana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8721519 (19868) ales85
»

Kup jajc - kaj naj skuham?

Oddelek: Loža
335118 (3578) DimmniBurek
»

Recepti in slike tega, kar so ustvarile vaše roke in domišljija :)

Oddelek: Sedem umetnosti
2213768 (9859) St@jler
»

Najboljsi sendvic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518777 (4914) JamesBond

Več podobnih tem