» »

Ohišje +hlajenje je dobr?

Ohišje +hlajenje je dobr?

norc ::

no zdj ka mam nov comp. je hmen uletu en frnd in k ga je vidu wav dj še men zrihti tak da bo dobr zgledal:P pa d bo orng hladilu

No in k sm pč mal navajn n aonline šoping sm vrgu uč na mimovrste in zasledeil dokaj pocen tole varjanto ohišje+ napajalc 350w za 11.500 in pa kombinacija tega ohišje+ tega napajalca

zj kaj bi blo bolš za ne preveč overklockerskega igračarja

Aja za ohlajanje mu bom gor nametal pa tole , tega Al bi raj kakega z ledicami;) , tega , tale regulator A mislte da bo delal s tistimi 3-mi zgoraj , tale vent. , in pa tega za HD Mislite da bo dovolj za večurno nabijanje in download
Vodno hlajenje odpade glasnost pa ni tako moteča

Aja bo pa notri Amd 64 3200+, in pa Gigabyte 6600GT

Good Guy ::

če misleš navijat vzem ocz-ja powerstream
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

norc ::

hm problem je pri financah namreč napajalnik do max 10k (čim močnejši, čim stabilnejši, po možnosti še 24 pinski (kar na žalost oni zgoraj ni:|

billy ::

kolikor mi je znano (oz včasih je bilo tako) je chieftec bil med boljšimi "do 10 jurijov". poišči še par chieftecov ...

K0K0 ::

Kupi LC6550 550W in ohišje bo dobro mam v službi podobnga (ista firma) pa se mi zdi da je zlo vredu za svoj denar. Če se ne motim so mal nazaj zelo hvalili scorpio ohišja dobiš pa jih tuki al pa tuki pa mogoče še kje. Glede hladilnikov pa je takole če ne boš navijov je original hladilnik ki ga dobiš zraven A64 procesorja (box) čisto vredu pa še pretirano glasen ni potem za prevetrenje ohišja rabiš 2 80mm ventilatorja ki vlečeta zrak ven iz ohišja in jih montiraš zadaj in enega ki ga montiraš pred disk tko da ti potem v kišto vleče svež zrak in hladi disk (800sit/kom) vse 3 ventilatorje vežeš na 5v da ti ne ropotata (rdeča + črna žica na moleksu tko da potem tud tistga regulatorje ne nucaš) oz če bi rad da bo dobr zgledal poglej na cool-pc majo barvne za cca 2k/kom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

norc ::

No sj jz mam podobn ohišje tud od te firme sm zj ne vem kdaj bo spet dobavljivo:| Ma sj sm ga vprašu je reku d mu zgleda kr dobr tak da bom najbrž res kr takle komplet vzel

Ne vem men se zdi kr pocen pa še če bom skup naroču bo poštnina sam 760 sitnih>:D :D (dnar je dnar:\ ) ma mi je pa tole ohišje še men ratal fil všeč k ma tiste knofe k niso preveč vidni

Mah tist hladilnk zravb procesorja je švoh (no sm merbit je pa dobr, bom pol tistga mu pa posebi kupu če se mu bo kj pregreval)

Ok se prebv d je tole kr dobr ohišje in napajalc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Low-end racunalo

Oddelek: Kaj kupiti
132444 (2093) krneki0001
»

ne zazna mrežne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61555 (1452) xabre
»

nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172094 (1731) dzinks63
»

Kaj je hitrejše 2x1gb ali 2gb rama?

Oddelek: Strojna oprema
82149 (1873) GrimReaper
»

nove komponente

Oddelek: Kaj kupiti
61508 (1291) tx-z

Več podobnih tem