» »

Spy

Spy

zjda ::

Pozdravljeni!
Na netu sem opazil veliko propagando spy programov. In sicer naj bi bili to programi, kateri ti sledijo nek računalnik (ki je seveda v mreži) in ti poročajo VSE kar dotična oseba na tem računalniku počne. Zanima me, če je kdo že imel izkušnje s tem in če obstaja program, kateri ti kaže komplet sliko v svojem oknu (primer je remote desktop ampak kaj ko se ti na drugem računalniku zaslon ugasne) in vidiš vse od premikanja miške do tega kaj gleda na netu...
Skratka, kdor karkoli ve o tem, bi prosil da kaj zabeleži.:))
LP

enough98 ::

Ceprav v prvi vrsti ni bilo razvito v te namene...
VNC (Virtual Network Computing)

zjda ::

Ne, ta program je v bistvu enak kot remote desktop. Jaz pa bi rad program, katerega bi instaliral na racunalnik in potem, ko bi sel od doma in se vrnil cez en teden bi lahko vse videl, kar so poceli z mojim racunalom....
To bi rad. Se bolje pa bi bilo, da bi lahko iz kateregakoli mesta na svetu pogledal kaj pocnejo v tistem trenutku na MOJEM racunalniku.
To pa zato, ker vsakic ko me ni doma za kak teden ali vec je masina toliko zje***a, da jo moram formatirati.
Kapiš?:))

iggy ::

Mogoče sub7? Z njem lahko delaš vse kar si zgoraj naštel.


Čeprov tud ta ni biv razvit v te namene>:D
Hey, you're fat!

steev ::

Apa si nemors dt geslo? :\
:|

Robert_S ::

Še en disk nabav za idiote 5 gb majo dost, svojega dej pa v sef.

zjda ::

Gesla pa ne dam!!
To pa zato, da ko bom koncno pogruntal kdo je vir mojih tezav, jih bo dobil po hrbtu in ce bo rekel priljubljen slovenski stavek: "Ne, nisem bil jaz!" mu bom to s pomočjo kakega programa dokazal!!!
Še boljše pa se mi zdi, da bi lohk šel iz tujine direkt na domači comp. (ko pride brat iz šole in je sigurno tam) in spremljal njegove neumnosti. Pol bi ga pa poklical in...>:D imagine...>:D >:D

Robert_S ::

Probej z Back Orifice 2000.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote control

Oddelek: Programska oprema
61719 (1573) amigo_no1
»

Hiter FTP strežni

Oddelek: Omrežja in internet
455415 (4482) Jin
»

Virtual desktop - kateri zna delati z ikonami

Oddelek: Programska oprema
292330 (1803) misek
»

fingerprint za remote desktop

Oddelek: Programska oprema
51177 (1030) Karen
»

Ipconfig 192.168.1.2 (remote dekstop

Oddelek: Omrežja in internet
222952 (2546) StratOS

Več podobnih tem