» »

Mogoče bi počasi zamenjali anketo?

Mogoče bi počasi zamenjali anketo?

Highlag ::

Samo to.
Never trust a computer you can't throw out a window

WarMaker ::

Meni se mi ta anketa zdi nova, glede na to, da vpraša, "če boš še kdaj prišel na nest?"... In še pogledađ glasove, je vse skupaj glasovalo ~160 uporabnikov... =/

Tic ::

Hitra analiza ankete;

Kakor si boš postlal, tako boš žel. Očitno Primoz raje razmislja, komu (od bivsih moderatorjev) bo onemogocil prijavo na NEST, kot pa da bi poskrbel, da tekmovanja ne zamujajo.

Seveda je folk nezadovoljen, samo cudi me, da je to toliko casa trajalo. Nekateri veljaki iz foruma so mi povedali, da organizacija še nikoli ni bila tako slaba, pa vem da tudi lansko leto ni blo briljantno vse. Sploh pa NEST ni več LAN ampak je LEECH party, IMO.

Na NEST še pridem:
če bom prave volje 33%
(108)

kaj je to NEST? 32%
(105)

vsekakor 20%
(66)

nikoli več 14%
(45)

Me zanima kaksni bodo drugo leto rezulatati (ce bodo VSI, ki so sodelovali v anketi, dobre volje, je to manj kot 180 ljudi), ti Primoz, pa razmisli o najemu manjse telovadnice ;)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Gwanaroth ::

Se popolnoma strinjam s teboj, Tic.

Grow your own! \m/.
Lights often keep secret hypnosis..

Poldi112 ::

kaj je to NEST? 32%
(106)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tic ::

NEST

N goes for Leeching
E goes for Partee
S goes for Secovlje prazna
T goes for Telovadnica
persona civitas ;>

tx-z ::

Tic, narobe.

NEST

N goes for Leeching
E goes for Partee
S goes for Secovlje prazna
T goes for Telovadnica

:P
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Sergio ::

Tic, ni te bilo dol. Ker ocitno hoces samo provocirati, tvojih umotvorov ne mislim oplemenititi z odgovorom.

Za tiste, ki vas ni bilo spodaj, skoda, ker smo se imeli res fino. Ker sem to leto NEST izkusil iz stalisca obiskovalca, sem bil nad organiziranostjo dogodka zelo pozitivno presenecen.

Ce vas ni bilo spodaj, toliko bolj skoda. Moznost, da pridete naslednje leto. Ali pa mogoce se to leto ;-).
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

Kami ::

AH nevem zakaj taka panika.

Saj se sploh ni tolko leechalo (jaz sem bil skoz na hubu, potegno pa sem si samo dve stvari).

Pa sicer nevem kaj je narobe z leechanjem.

Mi smo špilali match, ko je bil DC++ hub prižgan in sploh ni laggalo (mogoče je 2x malo zalaggalo)...

Tic ::

Sergio, si preprican, da lahko kotalis tako veliko buco? Izprasal sem cca 10 ljudi in vsi so mi povedali zelo podobno zadevo.

Tic, ni te bilo dol. Ker ocitno hoces samo provocirati, tvojih umotvorov ne mislim oplemenititi z odgovorom.

Ker odgovorov nimas! Od tvojega odhoda se ST potaplja, kot titanik. Le upam, da na koncu ne bo prepozno.
persona civitas ;>

kuglvinkl ::

Še en Boeing case. >:D
Your focus determines your reallity

V-i-p ::

Tud jst se strinjam s Ticom. Nesta ne bom komentiral, ker me ni bilo, ostalo pa mislim da lahko komentiram in se z njim strinjam. V lunijevih in sergejevih časih so bile stvari le malo bolj pošlihtane, kot so sedaj. Tedaj je vodja dihal z uporabniki te strani, zdaj se gre na tej strani samo še o tem, kako zjebat tistega, ki jim ne paše. In včasih je bil posluh za želje uporabnikov, kdo nas pa sedaj posluša, prosim lepo? Primoz? TPji? To bo ja. In ja, čista resnica je, da se od takrat s-t samo še potaplja, kdor bo rekel da temu ni tako, si naj očke umije, ker ne vidi dobro ;). Pa da ne bo spet kdo rekel, kako nabijam, bom rekel da je to MOJE VIDENJE tega portala, drugi zaradi mene če vidijo v tej strani cvetoč računalniški portal, hvala bogu, kar naj, jaz pač vidim drugače in moje mnenje je pač takšno, jebat ga, vsak lahko ima svojega... Aja, pa še nekaj. V starih časih s-tja, je bilo tako, da so admini in tisti "nekaj več" pomagali ostalemu ljudstvu. Ko pa danes vidiš vse te "jake" krimiče tu gor in njihove odgovore v marsikateri temi, te pa dobesedno srat prime... Predvsem dva izmed njih bi morala še enkrat v Tacen...>:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zheegec ::

You don't like it... go away.

Saj smo svobodna država!

Je pa meni osebno bil NEST 2005 kul, škoda ker ni bilo hladne pijače, ostalo sem pa itaq že napisal v NEST2005 temi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

strictom ::

Nisem dolgo prijavlen na slo-tech ampak v tem času sem zvedel več kot kdaj kol prej o računalništvu. Sem pa bral stare teme in poste pa sem videl da je bil luni pravi kralj! :D

NEST je pa verjetno pwnal tako da vseeno, me ni blo! Drugo leto 100% pridem (z 100g pr0na pa stolom:D ), če ne že letos.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pingec ::

Meni je bilo na nestu cist kul, kar se mi pa zdi najpomembnejae ane? Da se obisovalci zabavajo...

Aja pa niste mal off-topic, tle je bla debata o novi anketi :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123202 (15107) frenk
»

NEST.2005b (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
884901 (3381) PrimozR
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820350 (13532) Nejc Pintar
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
738412 (6537) vrtnyka
»

Ona - on - mi daš številko? ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1259840 (6032) vrtnyka

Več podobnih tem