» »

Sony Memory Stick PRO Ultra2 1GB

Sony Memory Stick PRO Ultra2 1GB

Brainstorm ::

Hi!

A ve kdo kje bi se še dalo trenutno dobit tole kartico, mogoče v kaki navadni štarcuni, v big banga, harvija, bofa, sem klicu pa nimajo.
Mam nov fotoaparat in se spravljam na potovanje ene orng kartice pa nimajo nikjer.
Iščem pa tole Ultra 2 ker v tej spletni trgovini jo nimajo tut v enaa nimajo nobene 1GB, se kr se zgovarjajo na uvoznika da jih nima.

Kdo je sploh uvoznik za memorysticke?
Pa kok je kaj razlika v hitrosti med to tazgorno kartico in tole Navadno 1GB

Hvala!

Highlag ::

Memoriystick -> sony

Torej obišči glavnega za Sony. V Ljubljani je ob Celovški nasproti bivšega kino Šiška.
Never trust a computer you can't throw out a window

Tugo ::

ampak ne pričakuj, da ti jo bodo dobavli, če je ni v rednem programu. sem imel take izkušnje v Lorexu in ACX-u (mislm, da se tako imenujeta), ki sta zastopnika za Sony v Sloveniji.

Svetujem ti tudi MEDIAMARKET D.O.O. PODJETJE ZA PROIZVODNJO, TRGOVINO IN POSREDOVANJE, kjer so mi dobavili Sonyjeve slušalke, ki sem jih želel kupiti. Pokliči in vprašaj kako je s tem, oz. če lahko dobavijo, vendar boš moral kot neredna stranka pustiti nekaj are. Ceno boš zvedel preden ti dobavijo. Na splošno so pa zelo ugodni.

lp, T.

Brainstorm ::

Thanks, sej zdej sem pa kr od sandiska kupu 1GB Ultra 2 pri uvozniku Foto Tabor še ma ene 2 če kdo rabi, drugje so pa vsepovsod pošle.
Big bang ma ultra 2 256MB na kile al 1GB niti ene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika (900-1000€)

Oddelek: Kaj kupiti
142002 (1456) morilc
»

Prenosnik do 1200evrov

Oddelek: Kaj kupiti
182325 (1971) roli
»

Računalniški sistem tja do 700 evrčkov

Oddelek: Kaj kupiti
222550 (2141) jr.
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343616 (2821) w3t80y
»

Katere komponente izbrati za nov računalnik!

Oddelek: Kaj kupiti
482601 (1824) Volta

Več podobnih tem