» »

Problemi po inštalaciji Divxa 6.0

Problemi po inštalaciji Divxa 6.0

TheJack ::

Torej. Že dolgo časa za predvajanje filmov uporabljam XviD codec (XviD-1.1.0-Beta2-04042005.exe). Z njim predvajam xvide in divxe.

Danes sem iz čistega firbca inštaliral Divx 6.0, pač da vidim kakšna je stvar. Ni mi bil všeč, zato sem ga odinštaliral. In tu nastopijo problemi. Od takrat mi divx fajlov noče več predvajati (xvide ja). Reinštaliral sem zgoraj omenjeni XviD codec, pa nič ne pomaga, čeprav sta v 'Configure Decoder' pod 'FourCC support' jasno označena tudi DIVX in DX50.

Ima kdo kakšno idejo kako bi stvari spet spravil v prejšnje stanje?

Caligula ::

Probaj uporabit system restore funkcijo od Windowsov

TheJack ::

Hm, to je malce ekstremna rešitev, še posebej ker ne vem, koliko je stara zadnja restore točka.

Mora obstajati še kakšna druga rešitev. Treba je znova registrirati codec ali kako...FourCC? Gotovo obstaja vsaj eden (pa jih je več) na tem forumu, ki ima tele kodeke v male prstu in točno ve kaj je treba storiti. Lepo prosim.

Caligula ::

Windowsi ful pogosto delajo restore pointe. Verjetno se je naredil tudi pred to instalacijo,..
Poglej. Saj jih mas napisane.
Start, programs, accessories, system tools, system restore.

Zakaj bi ugibal?

TheJack ::

Ratalo je!

Sem pogledal restore pointe, pa je bila ena ravno od včeraj kakšno uro preden sem inštaliral tisto sranje. Sedaj vse deluje kot mora.
Do danes System Restore-a sploh še nikoli v življenju nisem uporabil.:D

Najlepša hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Caligula ::

No verjetno te je to malo razsvetlilo, zdaj pa se nauci uporabljat se programe kakor je Norton ghost 9 ali Drive image 7 kar je eno in isto in bos videl, da bo kar naenkrat vse lazje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132654 (2419) Jeronimo
»

kaj pomeni: Warning unknown file format (xvid)

Oddelek: Zvok in slika
101770 (1613) frenk
»

V XivD

Oddelek: Zvok in slika
91751 (1456) gumby
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223763 (3497) ferjan
»

Videoposnetek predavanja v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
352504 (2504) minmax

Več podobnih tem